Bugün ne giydin? Çek görelim..

xzgicimmm masallah sende cok hoşsun canımcım her daim gibiiii kıyafetler süper fizikler süper dahaaaa ne olsunnnn heee

belki ben bütün arkadaslara çok hoş ve çok güzel olmussun deyince bu kızda herkese aynı seyi yazıyo diyen olabilir umurumda degil hepiniz hem güzel hemde cok hoşsunuz bikere herseyden en önemlisi cesaretlisiniz hepinizi çok tebrik ederim sekerlerrrrr tek kelimeyle süpersiniz...sözün bittigi yerrr

Şeniz ihihihi yakalarsa da öper artık selayım kaydirigubbakcemile3
twettycimm durusun da kendinde kıyafetinde süperrrr olmuşsun canımmm

sağol şekercim benim Şeniz

canlarım (tuticim öğrettiği halde) hala toplu alıntı yapamadıgım ıcın dırek boyle yazayım.
bana yorum yapan tum arkadaslarıma cok tesekkur ederım a.s. opuyorumnanaktan

xzgicim cok basit halbu ki alıntı yapmak...
bak bu altda MQ die bısey war ordan sana yorum yapanlara tıkla en son cewap yaz war ona bas sana yorum yapanların altlarına yaz yazacaklarını bu kadar tatlım

lovely guzel ve xzgı cok ıgrencsın yazılarındakı ortak nokta ne acaba kaydirigubbakcemile3

xzgi canim bende yapamiyordumda banada twetty anlatti alinti yapin yanindaki mq yazisi varya bütün almak istedigin mesajlarin üzerine tikliyorsun mq mq mq mq en son mq yaptigin yerdede cevap yaz basiyorsun sonra hepsi sakir sakir alt tarafa gelmis bulunuyor :))

xzgim fiziğin taşşş mübarek çizmelerinde bi harika Şeniz
tesekkurler balım
yeminle şimdi onu okuyordum bendekaydirigubbakcemile3
:roflol:

xzgicim cok basit halbu ki alıntı yapmak...
bak bu altda MQ die bısey war ordan sana yorum yapanlara tıkla en son cewap yaz war ona bas sana yorum yapanların altlarına yaz yazacaklarını bu kadar tatlım
yaptım galıba bıtanecımm
bak bende yapabıldım :1rolleyes:

:) çok şıksınız yine kızlar.kaydirigubbakcemile2
lovely sende hem şıksın hemde çok muzipsin.sempatiksalakcinni

xzgi süpersin gerçekten sana hiç söylemek nasip olmadı ama ''o'' etiketi görünce dayanamadım her giydiğin yakışıyo zevkli hatunsun fizik de süper ayrıca a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…