Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbim kuzucum bayıldım uyumuna tuniğine saçların bile uyum içinde kıyafetle maşallah :nazar:
lilyum sade rahat tam tatillik kıyafetler canım
didem evo poz fizik kıyafet süper olmuş da bence bi yazı bişey koy canım ya budan resim çalmak ço kolay beğenene alır kullanır bi yerlerde sonra
casmin ilk resmini beğendim canım trençin cüzdanın çok hoş ikinci resimdeki pantolon çok kilolu göstermiş seni
kontesim pantolonunun çok beğendim ben hırkayla kolyeyle çok uyumlu olmuş :nazar:
ayakkabılar olmamış ama bileklerin açıkta kalmış bileklerini kapatan şık bi botla çok güzel olur o pantolon bi de geçen yelekle giydiğin krem bluzün vardı onunla da çok şık durur gibi geldi bana
demothy çok tatlı olmuşsun yine canım tuniğin çok şekermiş saçlarını yeni boyatmadıysan eğer rengi daha koyu durmuş bu resimde

Son düzenleme:
hanturks teşekkürler tatlım haklısın bundan sonra öyle yaparım uyardıgın ıcın sağololumunekankayizsmile

kontesim pantolonunun çok beğendim ben hırkayla kolyeyle çok uyumlu olmuş :nazar:
ayakkabılar olmamış ama bileklerin açıkta kalmış bileklerini kapatan bot tarzı bişeyle çok güzel olur o pantolon bi de geçen yelekle giydiğin krem bluzün vardı onunla da çok şık durur gibi geldi bana

havayı güneş görünce bilekleri açaım dedimdi sempatiksalakcinni
o yelekli kombinde yine bu pantolon vardı kuşum,farklı olsun diye bluzu deiştirdim bu sefer
teşekkür ederimmmŞeniz

aSkiTo;

rengini diyom kuzum ,ikisi ayni renkmi yaniiiohaoldumsmile

yok hayatım aynı renk değil dün boyattım ama aynı renge boyattım yani etekli fotodaki akmış haliydi,kahveye dönmüş , şuan kömür gibi haklısın Şeniz ben aynı renge boyattığım için sanki farkedilmez diye düşündümdü delikafadulden yorumu da bi ara alıcam senden iyi veya kötü hazırım herşeye ehehe

demo her halin güzel fistigim , finduk burunlum :))
sadece öyle kapkara görünce sasirdim:))

demo her halin güzel fistigim , finduk burunlum :))
sadece öyle kapkara görünce sasirdim:))

teşekkür ederim canım :kedi:

hanturks evet canım dün boyattım saçımı teşekkür ederim Şeniz

Ayrıca beğenen herkese teşekkür ederim klasik oldu ama :içelim:

havayı güneş görünce bilekleri açaım dedimdi sempatiksalakcinni
o yelekli kombinde yine bu pantolon vardı kuşum,farklı olsun diye bluzu deiştirdim bu sefer
teşekkür ederimmmŞeniz
ehehe :KK1: hadi ya bak orda bluzü farketmişim sadece pantolon bu kombinde daha şık göründü gözüme hırkadan heralde

Kkontess`cim hos bir tarz olmus canim; sana da
yakismis ama Selay`ima katiliyorum, lütfen o ayakkabilari cikar sempatiksalakcinni
Hic olmamis bu kombine; siyah bileklerini kapatan bir botla süper olur yerimseniben

Kkontess`cim hos bir tarz olmus canim; sana da
yakismis ama Selay`ima katiliyorum, lütfen o ayakkabilari cikar sempatiksalakcinni
Hic olmamis bu kombine; siyah bileklerini kapatan bir botla süper olur yerimseniben
boshayallersmile
teşekkür ederim canumm
peki bi dhakine öyle denerimm:hulya:

beni beğenen ve yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. çok mutu ettiniz beni.bayanssulusmile

aSkiTo, Babyke, Barçman, bellus, benim_adim_yar, buseeeee, demothy, didem_evo, icimdeki_sen, kardelenguzelli, kkontess, minik06, miskokulum, moon, mrvsss, pelinkr, pırlanta84, Ruyamsiin, Selayhus, StreLitzia, Tuti

kızlar saolun=)yahu sarı gacılara bir sorum var saçlarım ayıptır söylemesi=Pipek gibidir...daha önce 7 sene sık röfle kullandım yine ipek gibiydinormal rejoice şampuan kullanıyorum ..emme velakin kafam şu an kazık gibi oldu krem mi almam gerekiyor şimdi ?büyük ihtimal öylede şampuanıda değiştirmelimiyim...yeri ve zmanımı bu soru için evet:lepi:yeridse zamanıda çünkü bütün kokoşlar burda:roflol::lepi:acil cevap.....hihoyyytsengözlerimebaksanab demetcim bize gelseydin keşke bebek severdin azıcık=)canının sıkıntısı filan kalmazdı ehehe=):emir_bebek:

Yaz bitti biteli bende doğru düzgün resim çekilmedim maksat burası boş kalmasın bende yazdan kalma bi foto ekliyim..Alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan
3170.jpg

didem taş gibi hatunsun allama.fiziğine bittim resmen.boshayallersmile

kontescim ben çok beğendim pantolonunu, izmirde de böyle herkes elleri cebinde geziyor, bu tarz pantolon, altına topuklu ayakkabı, yelek veya hoş bir ceketle, içine daha düz bişiy giyersen, selayın dediği gibi pantul daha hoş görünür, çizgini değiştirmee çok hoş bir tarzın var bayanssulusmile

kontescim ben çok beğendim pantolonunu, izmirde de böyle herkes elleri cebinde geziyor, bu tarz pantolon, altına topuklu ayakkabı, yelek veya hoş bir ceketle, içine daha düz bişiy giyersen, selayın dediği gibi pantul daha hoş görünür, çizgini değiştirmee çok hoş bir tarzın var bayanssulusmile

saol bebişimmmsempatiksalakcinni
kk'da pek tutmadı ama:roflol: ben de sevdim bu tarzıaklinialirimsmile

ha bu arada,ben de izmir kızıyım,belki ondandır :kedi:

Son düzenleme:
kelebek.jpg
resim1311.jpg
resim1300.jpg

Demoty her zamanki gibi süpersin giyim tarzına bayılıyorum çok zevklisin
saç renginde çok yakışmışşş:nazar::nazar:

demet cok tatlisin kelebekli buluzun cook guzel

kontes vintage tarzinla cok sugarsin her bir parca uyum icinde ahenkle dans ediyo:)) bayildim

X