Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar önizleme yapayım derken düzenleyemeden ekledim kusura bakmayın,,,KONTESCİM gerçekten harikasın bayıldım bayıldım:lepi:

moonn bayıldım kız cilveli çok güzel olmuşsun yine

demotim sedef avcım bi arkadaş yazmış katılıyorum ağzımızın suyu aka aka takip ediyoz izliyoz çiçeemm

selayhusum sen kendini bi vitrine koyar mısın çiçeem o ne dadluluk yewrum yaaaa

kkontesim valla dallas dizisinden fırlamış mübarek maşşallahhh butonuna basıyom

evaaa bebem gözlüklerini sevsinler class çiçeğim benim ince çorabın ten rengi olaymış keşke onun dışında müthiş olmuşsun

kkonteess allah belanı çemsiye de koymuş kız öldürecek beni yaaa:))))))

burcum bidenem güzeellik abidenm seni unuttum çok güzel olmuşsun ben de öle şort istiim bu baryam bakalım nasıl olacak bana yaa:)))))))) bu arada takıların ççok geldi gözüme meleğim ya bileziği çıkarsaydın ya kolyeyi, bana sorarsan bileziği çıkarsan daha iyi duracak arada kaynıyor gibi güzel bileziğin canısım

ve diğer arkdaşlar herkesler çok hoş olmuşlar şık hatunlarım benim maşşalahh koccaman

gunaydın ayakkabılar cok şugar walla:)
cok yakısmıs
pembede gusel dusmusta ıcıne beyazda guzel olurdu bence
şık duruyorsun ama:1hug:

İLARZUM bidenem esrarengiz bi hava vermeye çalıştım anlasana tabiiii sev göslüklerimisengözlerimebaksanab siyah daha sexüüü :mymeka:

gız gnydn64 senin yüzü ilk defa görüyom ne saklamışsın böğüne kadar bebem ne kadar güzel duru bi yüzün var dadlum maşallahh çok güzelsin

gıyfet mi? ona bakamadım ççiçem sana bakmaktan:))

sabah oglumu kre$e götürürkenki halim . KI$ geldi artik soguk..-tatlicadiarzu-

Kombinlerini görür görmez begenme butonuno tikliyorum SIKI takipcilerdenim ama yorum yapmadan gecemiycem kirmizinin böyle güzel tonlarini cok begeniyorum cok yaki$mis Selayhus sana da fizigin kiyafetlerin cok güzel masallaaahhh fistik hatun

beğenen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
pırlanta canım teşekkürler
dediğin gibi beyazlada giyiyorum.
ama herzaman beyaz olmuyo içine renk renk ne denk gelirse giyiyorum çoğu zaman :))

arzucum beğendim haklarımı bitirmişim:)) basamadım.
çok teşekkür ederim asıl o senin güzel bakan gözlerin kalbin canım

Son düzenleme:

ben de bitirmişim bebem ben de sana basamadım:))

gönülden beğendik didik boşver:))

gnydn cnm çok hoş olmuşsun hırkanı ve ayakkabılarını çok beğendim...yüzünün her cm çok tatlı cnm ya maaşallah...

bir sürü foto konmuşşş
selay kırmızılar yakışmışşş
kkontes maşallah şemiseyen kurban:roflol:
gnydn hanım hanımcık olmuşssun aynı ben allahımm:roflol:
eva hoş olmuşssun
kulübün sultanı hiç tarzım değil üzgünüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…