Bugün ne giydin? Çek görelim..

benim_adım_yar saol canım içim rahatladı ama hala beasenliyim çıtı pıtı değilim üstüm zayıf altım etine dolgun:roflol:
tweety pembeler yakışmış
barçman ablacım çok teşekkür ederim
aşkitom harikasın
pırlantaa nazara inanırım yeminle yine aynı kazağımı giydim bugün:roflol:
sebo teşekkür ederim yüzümün fotosu yok ondan dinç görünüyorum:roflol
evaa tarzın değişik ama o çaoraplarla ayakkabıların olmamış bence.
betulafsar keşke ayakkabılarını da görebilseydik.
dingilterecim nihayet döndünn. çok tatlı olmuşssun. o makyajlarından mahrum bırakma güzel hatunları bence. her şey yolundadır umarım...

aman kahve gorundu kı dıyecektım kafam karışmış:uhm:
ne kızıosun küçücük çocuğa o kadargamyoncuiremsu

kızmadım kuşumbayanssulusmile

aşkitomeme papiler topuksuz olsam sanki daha mı iyi olur bebik için:kedi:

tivitim üstündeki siyah yeleğimsi şeyi beğenmedim tatlım.onun dışında çok hoş a.s.

oy kuzucumm çok mercii

tiviti sen buraya ilk resim eklemey başladığında dahamı kiloluydun o zamandan beri çok kilo vermiş çok zayıflamış görünüyorsun

tiviti sen buraya ilk resim eklemey başladığında dahamı kiloluydun o zamandan beri çok kilo vermiş çok zayıflamış görünüyorsun
evet canım 49 falandım şuan 43 44 sanırım aşk acısı çekiyorum da kaydirigubbakcemile3
kusum senin boyun kac ? masallah

ayakkabıyla mı ayakkabısız mı canım zayıfım ondan öyle duruyor canım boyum uzun değil yoksa 63-64 sanırım

Twitosum siyah skinny ile daha hos olurdun canim yerimseniben
Esin nerde canim? Dikkat et kendine, cok zayiflamissin!

Eva ayakkabilarin da kahve olsaydi daha güzel olurdu bence yerimseniben

Dingiltere_kralicesi canim cok tatli görünüyorsun ama taytin kahverengi olsaydi
daha güzel olurdu yerimseniben

çok cool bir tarz olmuş
ya bi ben pırtık kotlardan giyemedim

gececi kuş tamam bugun kazak aldım kendime artık rahat rahat giyinebilin o maviyi nazarım değmez artık:dilcikar:

sağol cnm sen de al pırtık kotlardan çok güzel duruyo her şeyle gece de kullanabiliyonopuyorumnanaktan

tivitim skinny i keske siyah olsaymis güzelim .. birde ayakkabilar ayagina büyük gibi durmus niye öyle kaba geldi gözüme anliyamadim sempatiksalakcinni
boyun acayip uzun duruyor sempatiksalakcinni

tesekkur ederimopuyorumnanaktan evet el ormesi o yuzden yakıyo adamı sıcaktan yasempatiksalakcinni

eva o sütlü kahveden birde kısa bot giyseymişsin tam süper olacakmış :))

tivitom maşallah fıstık fıstık
tayt çok yakışmış
yalınız yeleği giymesende olurmuş sanki

moon kazak el örgüsü sanırım çünkü birazcık kalın kaba durmuş
ama sana diyecek yok 10 numarasın şeker

aşkitom bebeğim harikasın. o minicik göbüşünü yerim senin. çok şıksın artı hamilesin topuklu giymeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
tiwiti canım pembelere boyandın ama yakışıyo ya pembe sana beğendimm
moon canım harikasın çok beğendim
evaa güzel kombin çok yakışmış
maix canım bluzunu çok beğendim ama bu yırtık kotları nedense sevemedim gitti ama sen taşımışsın yakışmış

Son düzenleme:
kızlar hepiniz çok şıksınız bayılıyorum bu topice ben de eklemek isterdim ama deşifre olma ihtimalim çok fazla o yüzden cesaret edemiyorum tanıdıklarım fln pek fazla
neyse Burcucumm maşşallah canım çok güzel bi kızsın fiziğin de harika sakın salıp kendini kilo alma :)) ben gibi hehe
neyse tarzını ve takılarını çok beğeniyorum tam benim tarzım bu kolyene ve bileziğine bayıldım nerden kaça aldın paylaşırsan çok sevinirim bayanssulusmile
Bugun ki ben kizlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…