Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim canım,photo scape kullanıyorum a.s.

küpelerine bayıldım cnm aceba özleden nerden aldığını yazarmısın marka bişiyse zemuszemus
saolasın canım ama ne yazık ki marka değiller.alelade bi bijüteri ürünü a.s.

kkonteess allah belanı çemsiye de koymuş kız öldürecek beni yaaa:))))))

aa ama onu da kombinime göre seçiyorum kuşum nabim kaydirigubbakcemile3

kalabalık etmemek için butonu kullanıyorum kızlar,teşekkür ve beğendim anlamında.
lütfen yanlış anlamayın beni a.s.

hürrem 2000 harikasın cok cıtır olmussunopuyorumnanaktan

beni begenen arkadaslara cok tesekkur ederimopuyorumnanaktan

tatlım arkadan hatlar çok çıkıyor taytlakaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim

teşekkür ederim canım seninde kot kombinin hoş olmuş :kedi:
yok kız espriydi sadece hep öyle derler ya kilo verince kaydirigubbakcemile3 eşim yanımda biyere gittiği yok sempatiksalakcinni
tivitim skinny i keske siyah olsaymis güzelim .. birde ayakkabilar ayagina büyük gibi durmus niye öyle kaba geldi gözüme anliyamadim sempatiksalakcinni
boyun acayip uzun duruyor sempatiksalakcinni

daha küçüğü olamazdı sanırım kuşum 36 numara çocuk reyonundan mübarek -tatlicadiarzu- ama büyük değil taytla olduğu için mi nedir resimde bana da kaba göründüler sempatiksalakcinni
Arkadaşlar bir düşüncemi paylaşmak istiyorum veya da öneri nasıl algılarsanız artık . paylaşımı beğenmeyen arkadaşlar neden veya da neyi beğenmediklerini yazarlarsa kendi adıma çok mutlu olurum . Çünkü sonuçta burada kombin oluşturup paylaşıyoruz , hiçbirimiz süper giyinmiyoruz eksiklerimiz olabilir bunları bizlerde bilirsek iyi olur .. Beğenmedim butonunu tıklamak bence etiketlere yazıp kaçmaktan farklı olmuyor en azından beğenmeyenler neden beğenmediklerini yazarlarsa hepimiz için faydalı olur kanaatindeyim bayanssulusmile

gnydncım ne şirin olmuşsun sen öyle çok beğendim fıstığım
aşkitom beğenmedim i tıkladım tatlım uggların çok hoşlar fakat cici elbisenin altında çok kaba durmuş
gecekuşu sanada beğenmedimi tıkladım örme kazağın çok hoş duruyor fakat altındaki body le birleşik mi bilmiyorum birbirlerine uymamışlar beyaz bir body le kazağın hoşluğu ve modeli daha da ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum nacizane.

Son düzenleme:
hürremcim tarz olarak iyi görünüyor ama renkler uyumlu mu bilemiyorum.o yüzden beğendim mi beğenmedim mi herhangi bir fikrim yok

bende o boylardayım aynı öle oluyorum işte topuklu giyince buakadar zayıf da değilim hatta konu açmıştım kimse inanmadı bana 165 boyla okadar uzun durduğuma işte oluyor böyle

hürremcim tarz olarak iyi görünüyor ama renkler uyumlu mu bilemiyorum.o yüzden beğendim mi beğenmedim mi herhangi bir fikrim yok

renkleri de gösterebilirim tatlım .. makina siyah beyaza ayaralanmış ama sonrasında renkli de çektik hemen ekliyorum ...

arkadaslar hepinize tesekkür ediyorum sagolun... buraya resim ekleyince moral oluyor güzel sözleriniz o yüzden ayrica tesekkürler ...

gecekusum o üstündekinin bir degisinide annem bana örmüs dolabimda duruyor renkler bile cok benziyor kiramadimda aldim hosuma gitmiyor ama begenmedim canim tarz olarak begenmedim ama annenin ellerine saglik emek var ortada ..

kontesim sende o kadar resim koymusun birtane pantalonunu tam koymamisin hee klava: renk olarak kazak ve pantalon kahve tonlari uyumlu.. senin kahve tonlarinda sapkan falanda vardir birdahaki sefere onlarla kombin yap bebegim

opuyorumnanaktan Şeniz

walla o kdr uçuk ki aklım,şapkayı bile çekmemişim.sonradan çektim ekledim aşağıya...
kahve tonu şapkam yok galiba,bilemedim şimdibilmiyorumkismile teşekkür ederim kuzumŞeniz

selayyyyyyy delikafadulden yirim seniiiii Şeniz
şapkan atkına bayıldımçherşeyn uyumlu :lepi:
çok bakamadım sayfalara yaa rahatszm braz

ben de heveslendim .koyayım dedim kendim çektim anca bu kadar oldu çok düzgün çıkmadı ayna çok arada ve karanlıktaboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…