Bugün ne giydin? Çek görelim..

yaaa sen her giydiğini bu kadar yakıştırmak zorundamısın..spor giyinirsin ağzımızın suyu akar,klasik giyinirsin ağzımızın suyu akarkaydirigubbakcemile3 içindeki kız güzel kıyafetler napsınboshayallersmile

Ne kadar çok foto eklenmişş böyle. hanginize yazayım ben şimdi...nerden başlayım
Müthişsinizz...Hepiniz harikasınız canlarımm...
Barçman ablacım hayırlı uğurlu olsun demek istiyorum öncelikle oğlunla gelinine çok çok mutluluklar diliyorum...Sen zaten tartışılmaz apayrı bir güzelliksin..Herşeyinle harikasın yine.
Kontess darılma ama ilk defa bir kıyafetini bu kadar çook beğendimm...Harikasın... opuyorumnanaktan
Ezgi süper... opuyorumnanaktan
Moon çok beğendim.. opuyorumnanaktan
Pırlanta giyimin ve fiziğne bayıldım canım ... hep ekle olurmu.. opuyorumnanaktan
Twetty pek beğenmedim canım uzun hırka gibi şeyi giymeseymişsin iyiymiş.. opuyorumnanaktan
Aşkitoo güzel geboşum harikasın... opuyorumnanaktan
Lilyum sade ve güzelsin...
opuyorumnanaktan
Gecekuşu senide çok beğendim canım opuyorumnanaktan
Demoty şeker kız candy çok tatlısınnn opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

canım çok teşekkür ediyorum seninde paylasımlarını beklıyoruzopuyorumnanaktan
ınsallah eklemeye calısacagım:hulya:
bu topıc bana bole yasam sevıncı verıyor daha ozenlıyım bırkac gundur
basta senı sonra dıger kızları kokulu kokulu opuyorum
ŞenizŞeniz

kontes kahve kombininle bana fikir verdin ayni corabin lacivertini almistim ama hic bisekilde kombinleyememistim:) harikasin

barcman abla super otesi bi kadinsin sen o nasil bi asalet ya

a.s. ßirbirinden Güzel Hatunlarimiz Yine Döktürmü$ler Ma$aalllaah Herbirinize Ayri Ayri Cok Güzel Kombinler Cikarmi$siniz Yine Cok Güzel Olmu$ Herkesler :asigim:
ßuda ßugünden ßen ßir I$igi Dogru Dürüst Ayarlayamadim
(beceriksiz)

sekerim bende ask acisi cekiyorum galiba ama ben habire bsey yiyenlerdenim aksi tesir yapiyo ben 54e düssem keske.... o zaman bende belki böyle uzun ince zarif dururdum.. cok hossun canim

atkın şapkan kazağınnnnn harika selayım, bayıldım bittimmm süpersinnn bayanssulusmile
resmi selimmi çekti

atkın şapkan kazağınnnnn harika selayım, bayıldım bittimmm süpersinnn bayanssulusmile
resmi selimmi çekti

evet artik ögrendi :roflol: :roflol: kocaman oldu teyzesi 2 yasinda ..
tabikide birakip geldikten sonraydi bu resim sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
begenmenede sevindim :dance: :dance: kankitom

bende cok begendımmm
prensınde cok becerıklıymıs
hem ıkı yasında hemde foto cekebılıyıııı
masallahh hem sana hem prensınee

kızlar burdaki çok kişi olduğu için buraya yazıyorum,crocs çizmesi olan varmı varsa eğer memnunmu nerden aldı vs paylaşabilirmi almayı düşünüyorumda onlardan.Olmadı özeldende yazabilir bana,kusura bakmayın buraya yazdığım içinopuyorumnanaktan

foto sayısı biraz fazla oldu,kusura bakmayın kızlar.

*altımdaki pantolondur canlarım.

Son düzenleme:
kırmızı şapkalı selay heheh çok şirin olmuşsun annem çok beğendim...

kkontes altında ne vardı anacım şortmu ,etek mi ?şapkanı çok beğendim...

kırmızı şapkalı selay heheh çok şirin olmuşsun annem çok beğendim...

kkontes altında ne vardı anacım şortmu ,etek mi ?şapkanı çok beğendim...

ay onu da çekmemişimbilmiyorumkismile of cidden çok dalgın kafam.
altımdaki pantolon canım.siyahımsı bi kahve

selayy kazağın sıcacık tutuyordur eminim kız ben bilem ısındım burda görünce :)

kontes hastayım senin bu foto düzenine hangi programda düzenliyorsun canım bunları yaa çok hoş ayrıca şemsiyene bayıldım .çok beğendim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…