Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbi çok güzelsin,yine çok şıksın harikasın...

kontes tam benlik giyinmişsin..rahat,spor,uyyumunu da çok sevdim..toz pembeye bayılırım bende..

xzgi gömleğin aynısı bende de var canım..çok kurtarıcı..yaz kış giyebiliyorum..kot,beyaz,siyah,gri renk pantolonlar la da tam oluyor..

xzgi canım benım dızlık bıle yakısmıs vallaha hicte kotu durmuyor tabı saglık oncelıklı olan ama dısardan goruntu olarak gayet estetık ınsallah en kısa zamanda eskı saglıgına kavusursun

kubra
cok hoşsun tam hafta sonu na uyugun kıyafetler cok rahat ,koy evı sanırım arkandakı resımlerı bır boy kucuk ekle canım sayfa yapısı bozulmasın zor oluyor sonra

barıbe yıne konusturmussun tarzını bebisim cok tatlı canım cektı bak yazlık gıbı huzur veren bır mekana gıtmeyı fırsat buldukca gıdın hayat kosturmasından sorunlardan ınsanı uzaklastırır doga

bu arada sohbetten rahatsız olanlar var bellı ama kusura bakmayın kımse buraya resım eklemez sohbet olmasa ıkılı dıyalogların uzamasından yana bende tarftar degılım 2 3 konusma dıyalogunu gecmemelı kanımca ama hıc dıyalogsuzda olmaz bu topık

resimden karakter tahlilili süpersin canım kaydirigubbakcemile3
tanımak isterims eni aile albümümle birlikte kaydirigubbakcemile3
kolay gelsin tatlım, iyi mesailer

Canım benim resimden ziyade öyle hissettim.:)

Ayrıca sohbetten haz etmeyen arkadaşlarıda anlamıyorum.Sonuçta bir paylaşım var ve resim eklemekten ziyade olsa idi bu topic bence bu kadar güncel kalmazdı.

Son düzenleme:
tutiaklinialirimsmileçok şirin bayıldımopuyorumnanaktan
xzgi tarzını çok seviyorum bitanem biliyosunŞeniz

dun dugunumuz vardı makyaj malzemelerımı topladım kuaforume ındır nede olsa kuafor kız daha ıyı yapar makyajı dıye kız bayagı ugrastı ama sonuc rezalet ulen ben bıle daha ıyı yapıyorum makyajı bu kuafordekı kızlar hıc bırsey bılmıyor ya badana gıbı boyuyup 20 yıl oncekı kuyruklu golgelı makyaj yapıyorlar dugunun ortasında ıslak mendılle tum makyajı sıldım valalah kasımı bıyıgımı agdamı fonumu kendım daha ıyı yapıyorum makyajıda oyle ıddalı degılım ama kuafordekılerden daha ıyı yınede

kızlar bırsey danısacam sıze temmuzda kız kardesımın dugunu var ben topuklu ayakkabıya alıskın degılım hemen ayagım mafoluyor hangı topuk tarzı dugunlerde rahat etmek ıcın ıdeal neye dıkkat edım topuklu gıyenler bılır ayakkabıcıya sorsam satmak ıcın hepsıne bır ıyı bahane buluyor bırde bana hangı renk kıyafet yakısır sırtımda egzama var gunes yanıgı gıbı duruyor gogus dekoltelıde gıyınemem

Son düzenleme:
xzgi canim gömlegin cok hosuma gitti geldigimde alirim :))
ayrica beni düsünüp aciklama yapmandan dolayi cooooook tsk ederim seni burda görmek güzel.

cennetkokulum ne iyi ettinde ekledin resim gözlerimiz ariyordu..
ben sana moru cok yakistiriyorum cnm.. (elbise icin bir fiir )

tutii çok sirin olmussun canımm...
barbiii acayip harikasın yine her zamanki gibi bayıldım sanaaa...
xzgi sende hoş olmıssun canım....
cennetkokulumsende çok uyumlu sade ve hoş olmuşssun tatlışım hele ojeler harika yakışmış walla...
kubrabarboros canım sende cok seker olmuşsun canımcım hepiniz çok hossunuz....

Son düzenleme:
kübra barbaroz maşallah çok tatlı bir bayansın ve giydiklerin gülümsemen pozun herşey birbirini çok iyi tamamlamış çok beğendim
ve cantana ayrı bir beğeni göndermek istiyorum çok güzelmiş güle güle kullan:)

Kızlar gününüz aydın olsun çiçekler:)))

Ben arkadaşımın düğününde falan giymek için elbise diktireceğim güzeller geçen hafta denedim ama renkte karar veremedim aslında verdim de acaba yakışanı mı vrdim bilemedim güzeller ben size ekleyeyim fotoları siz bi bakın

cepte çektiğim fotolardaki elbiselerin renkleri değişik çıktığından renklerle gerçeğine yakın oalcak şekilde oynadım. mavi gibi duran morlu elbise de farklı bi model onu da gösterem dedim canlar.

hangisini biğendiniz?

bu aslında mor

bunu üstten çekmiş tipsiz durmuş ama güzel duruyor rengine bakın sadece şekerler

bunu giyemedim 36 bedendi ancak 4 ay sonra olabilirdi...:)))

ilarzu canim benimde hosuma en cok 36 beden olan gitti ama o olmuyorsa 1. siradaki.. simdiden güle güle giyinmeler

teşekkürler hilalcım çantamı bende çok beyenerek aldım collezionedan 40 lıra cıvarında birşeye aldım cnm.

Bu yılın rengi fujyaymış.Yazın bizdede çok düğün var bende pembe veyahut fujya rengi düşüneceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…