Bugün ne giydin? Çek görelim..

3567.jpg

3580.jpg

Hayatım harikasın :lepi: Şeniz

Arzum ben en çok 36 beden olanı beğendim, renginden ötürü, o rengi çok severim :asigim:
Ama olmazsa diğer lacivert gibi vardı ya, o da güzel yerimseniben

Bu topiğe baktıkca alışveriş yapma hevesim depreşiyo çok güzel paylaşımlar var yine :hulya::hulya::hulya:

Cahilliğimden etiket nedir yahu diye sorucaktım görmüş bulundum. "rüküş giyinen gacılarsınız" cümlesi dikkatimi çekti. Benki çok çok zor beğenen biriyim daha hiç rüküş diyebilceğim bir paylaşım görmedim ..

Son düzenleme:
ilarzuu elbiselerin hepsi harika görünüyoo çok yakışmışopuyorumnanaktanama ben de mor olanı beğendim naçizane fikrim:kedi:
ayıptır sorması bunları bursada nerde denedin acaba hangi mağaza bu yıl mezuniyetim var da elbise arayışındayım:kedi:

Son düzenleme:
ilarzu ilk elbisenin modeli çok güzelmiş omuzları hiç köpek kulağı gibi değil valla ayrı bir hava katmış, diğer modelde pembe olan seni biraz kilolu göstermiş hem rengi açık olduğu için hem boğum boğum duruyor o yüzden o modelde de siyah daha yakışmış bence.

siradan bir günden ....:))

calisanlara iii calismalar , evde oturanlara iii oturmalar kizlar..
xzgi cime cevap verdim ama babetlerimi soranlar icin kI$ boyunca cizmeden biktim azcik hava iyi olunca hemen takiyorum ayagima bunlari

Son düzenleme:
BarbieveKen
hirkana bayildimmm:asigim:

barbi kontes tutiş hepiniz harikasınız aklinialirimsmile

Barbiveken maşallah canım her zaman ki gibi harikasın yine valla sana hayran kaldım :asigim:

Fıstıklar çok önceki sayfalara gidemedim kusura bakmayın emi eminim ki hepiniz yine birbirinizden şıksınızdır :jeyyar:

barbi çok güzelsin,yine çok şıksın harikasın...

kızlar hepinize çok teşekkürler :asigim:

barıbe yıne konusturmussun tarzını bebisim cok tatlı canım cektı bak yazlık gıbı huzur veren bır mekana gıtmeyı fırsat buldukca gıdın hayat kosturmasından sorunlardan ınsanı uzaklastırır doga

bu arada sohbetten rahatsız olanlar var bellı ama kusura bakmayın kımse buraya resım eklemez sohbet olmasa ıkılı dıyalogların uzamasından yana bende tarftar degılım 2 3 konusma dıyalogunu gecmemelı kanımca ama hıc dıyalogsuzda olmaz bu topık

tşk ederim cennetcim, inan 2 ağaç görmeye hasret bünyem çocukla gibi şen oluyor benimde yazlığa çalılığa çimenliğe gidince opuyorumnanaktan

ayrıca diyalog konusunda haklısın :CüvCüv:

Canım benim resimden ziyade öyle hissettim.:)

Ayrıca sohbetten haz etmeyen arkadaşlarıda anlamıyorum.Sonuçta bir paylaşım var ve resim eklemekten ziyade olsa idi bu topic bence bu kadar güncel kalmazdı.

a.s.

barbiii acayip harikasın yine her zamanki gibi bayıldım sanaaa...

:asigim: çok tşklerrrr

selayhuscum yarasa kol badiler herzman giyeni tarz gösteriyor
hani salaş bir hava katıyorya insana:)
beğendimm :asigim:

ilarzumm yine her zamanki gibi su gibisin canımcım....a.s.
bende 1.fotoyu begendim modelini renk mor diyosun morda acayip çok yakışır bütün renklerde canım sana süpersin wallaaa....
selayhuscum çok uyumlusun canım tam bahar havası var zaten babet olması normal....

Selayhus,süpersin süpersin işteee bütün yazılanlara inat :lepi:
kazağı nerden aldın çabuk söle -tatlicadiarzu-

QUOTE=BarbieveKen;12361216]selayhuscum yarasa kol badiler herzman giyeni tarz gösteriyor
hani salaş bir hava katıyorya insana:)
beğendimm :asigim:
[/QUOTE]
sagol canim benim

bende 1.fotoyu begendim modelini renk mor diyosun morda acayip çok yakışır bütün renklerde canım sana süpersin wallaaa....
selayhuscum çok uyumlusun canım tam bahar havası var zaten babet olması normal....
tsk ederim melike cnm

küpelerimi cekmemisim yani koymamisim onlari simdi koyuyorum :) diger resimlerin yanina
Selayhus,süpersin süpersin işteee bütün yazılanlara inat :lepi:
kazağı nerden aldın çabuk söle -tatlicadiarzu-

Maix bebek tsk ettim canim kazagimi ben yurt disindayim ORSAY diye bi magazadan aldim bilmiyorum orda varmi??

ilarzuu elbiselerin hepsi harika görünüyoo çok yakışmışopuyorumnanaktanama ben de mor olanı beğendim naçizane fikrim:kedi:
ayıptır sorması bunları bursada nerde denedin acaba hangi mağaza bu yıl mezuniyetim var da elbise arayışındayım:kedi:

gülüm setbaşında bulduk bir mağaza çok güzel şeyler var ama bana pahalı geldi meleğim bu elbise 250 tl mesela.

ben daha ucuza şeyler bulduğum için midir nedir model kolay ve şık diye mi nedir diktirmeyi düşünüyorum model çalıyorum :)))

mağaza adı altın bilmem ne canım unuttum setbaşı yapıkrediden mahvele doğru giderken hemen sağdaki dükkan

ilarzu ilk elbisenin modeli çok güzelmiş omuzları hiç köpek kulağı gibi değil valla ayrı bir hava katmış, diğer modelde pembe olan seni biraz kilolu göstermiş hem rengi açık olduğu için hem boğum boğum duruyor o yüzden o modelde de siyah daha yakışmış bence.

çok teşekkür ederim canım fikir verdiğimn için Şeniz

çok teşekkür ederim bidenem hiç beklemediğim bir modeli beğendiniz fikrilerim değişti Ç:))) pembeyi de beğendim arada kaldım

ilarzu bence resim 2 nin modeli çok şık ve asil durmuş üstünde ama renk olarakta saks mavi tenine çok gitmiş bebeğim aklinialirimsmile

cennet kokulum hiç topuklu giyemiyorsan eğer kalın topuk al daha rahat edersin canım ince topuklar zor olur ben topuklulara çok alışkınımdır mesela spor giymem hiç ama ince topuk canbazlık isitiyo vallla sempatiksalakcinni eğer istersen sana bi kaç tane model olsun diye çekerim ayakkabı resmi sositososito

gülüm setbaşında bulduk bir mağaza çok güzel şeyler var ama bana pahalı geldi meleğim bu elbise 250 tl mesela.

ben daha ucuza şeyler bulduğum için midir nedir model kolay ve şık diye mi nedir diktirmeyi düşünüyorum model çalıyorum :)))

mağaza adı altın bilmem ne canım unuttum setbaşı yapıkrediden mahvele doğru giderken hemen sağdaki dükkan

hımm haklısın biraz tuzluymuş canımkaydirigubbakcemile3 diktirince daha mı uygun olur ki ve de aynı güzellikte olur mu acaba :uhm: bu arada biliyorum sanırım o mağazaları teşekkür ederimm opuyorumnanaktan

siyahinci canım bu kedi nasıl bişey yaa kucağında duran :1shok::1shok::1shok::1shok:

X