Bugün ne giydin? Çek görelim..

Evet farkındayım hiç makyaj yok hatta gram yok bayanssulusmile ve ben bu suratla arkadaşımın doğum gününe gittimm , delicesine yağan yağmur yüzünden bu pembeliğin altına gri çizme giymek zorunda kaldım , Ahh ah bilirmiydim ki onu görücem ! ? hihoyyyt​

,

Bir insan AŞIK olunca pembe mi giyerr sempatiksalakcinni

demothy kuzum, bence makyajsız gayet güzelsin,boshayallersmile :lepi: kombin de uyumsuz olmamış ki, kaydirigubbakcemile5
aşıksan eğer ne mutlu sana canım benim
:asigim: Şeniz

demet sende bir şirinlik bir tatlılık var ne yaparsan yap kötü giyinsen bile o sempatiklik şirinlik herşeyi mükemmel gösterebiliyor.. ayrıca makyajsız yüzünü eklemek her baba yiğidin harcı değildir alkisalkisalkisve şunu diyebilirimki ÇOK GÜZEL BİR YÜZÜN VAR MAKYAJSIZ DOĞAL HALİYLE BİLE..vereliniortak

demothy cok tatlı olmussunnnnnn
bende aslında bugun buraya koyacak sekılde gıyınmıstım
ama foto cekmeden pıjamaları cekıverdım

Rockerx ve pati istiyorum; evet evet, ikinizi de istiyorummm sempatiksalakcinni
Irkekk oldugum kanisina varmadan hemen tercüme edeyim : ikinize de bayildimmm
Kiymetimi bilin; ben kolay kolay bayilmam :smiley-cool:

Demothycim cok tatli görünüyorsun canim; bence marifet bu iste: makyajsiz bile özel bir güne
gidebiliyorsun; kendine olan güveninden dolayi tebrik ediyorum seni canim opuyorumnanaktan
Böyle de gayet güzelsin yerimseniben
T-shirt`ün cok tatli; etegin de cok güzel... sadece cizmelerini bu kombinde pek begenmedim;
rengi cok koyu kacmis...

Son düzenleme:
rocker çok yakışmış yine
çok beğendim.

demoty makyajsızda çok güzelsin canım
çokta talı olmuşsun çizme bencede olmasa iyi olurmuş

Çoooook teşekkür ederim kızlarrr , makyajsız olmuyo da içimden gelmemişti işte öylece gidiverdim boshayallersmile Çok sağolun normaldede sadece göz makyajı yaparım zaten , çizme bencede olmadı pembe pabuçlarımı ayarlamıştım 1 gün önceden ama yağmur yağınca plan yattı benimm

sacindakiyle giysin cok uyumlu degiller. o sactakini cikarsaydin daha hos olurdu, kombin süper. cizmelere bakmiyorum :)

Son düzenleme:
Gece_kusu: Uzerimdeki gomlek canim, bugun farkli birsey deneyim dedim
dizustumde ki gozuken seylerde corap :)

Pati neguzel fizigin var, saclarinda ayri guzel ama bluzun boyle pek hos durmuyor ama siyah ceketle guzel durmustur diye dusunuyorum, ozellikle colbert se.

Twetty ceketin ve sapkani cok begendim, ama altina siyah skinny giyseydin daha hos dururdu.

rockerx kusursuz, diyecek soz bulamiyorum, yine yakiyorsunn !!

Demothyy makyajsiz bile cok tatli bir yuzun var, ayrica kombinasyonunda cok hos olmus!

demetcim makkajsız yüz doal ve süper endam mükemmel ruh halin en güseliiii
eme kombini beğenmedim hayatım prd:kedi:

inş canım bi gün oda olcak bi kaç tane ekledim buraya ama pembe kombine koyduklarımı üzerimde çekmedim yani daha önce burayı bilseydim çeker çeker kenara atardımm sırnaşık şey

demothy rockerx çok şıksınız saçlarını sakın boyatmaa rockerx ohaoldumsmile demothy yüzün makyjasız bile çok güzel makyajlı halini görmemiştim ben kaydirigubbakcemile2 tweety84 bacum ne kadar incesinn öle şapkan çok güzell bütün olarak sevdim ben

Son düzenleyen: Moderatör:
patimm ben 50 kiloyum ama sen gibi zayıf durmuyorum ama yaaa,kahrolsun kalçalar,kahrolsun basenler
burcucum o nasıl çorap vallahi çözemedim ben:)))
twety pantolonunun bol olması hariç çok beğendim. şapka müthiş yakışmış
demoty keşke hava güzel olsaydı da pembe ayakkabılarını giyebilseydin. çok tatlı görünüyorsun
rockers seni bu topiğin en şık,en havalı,en seksüüü,en zarifi ,en en en.........seçiyorum,:))))

Son düzenleme:
patimm ben 50 kiloyum ama sen gibi zayıf durmuyorum ama yaaa,kahrolsun kalçalar,kahrolsun basenler
COLOR]

zipor yap hayatım ozman yerimseniben

Rockerx ve pati istiyorum; evet evet, ikinizi de istiyorummm sempatiksalakcinni
Irkekk oldugum kanisina varmadan hemen tercüme edeyim : ikinize de bayildimmm
Kiymetimi bilin; ben kolay kolay bayilmam :smiley-cool:
.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 irkek varr diye cıglık atcktım
kıymetini biliyoruz canım benimm opuyorumnanaktan begenmene sevindimmm ŞenizŞeniz

[

Pati neguzel fizigin var, saclarinda ayri guzel ama bluzun boyle pek hos durmuyor ama siyah ceketle guzel durmustur diye dusunuyorum, ozellikle colbert se.
!

teşekkr ediyorum burcucum opuyorumnanaktan ceketle daha şık durmuştu evet yerimseniben

inş canım bi gün oda olcak bi kaç tane ekledim buraya ama pembe kombine koyduklarımı üzerimde çekmedim yani daha önce burayı bilseydim çeker çeker kenara atardımm sırnaşık şey

artık çek çek at kenara canımm kaydirigubbakcemile3
Şeniz

Ahh vre Patimu...

Öldürürsün sen beni yavrummm, maşallah çok zarif, çok tatlı çok güzelsin be kanka...
boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile :asigim:

ooo kankaların hası gelmiş açılınnn
sen beni öldürcen bi gün ama ne zaman bagalım :asigim:
ŞenizŞenizŞeniz patimun seni öper yevrumm Şeniz

demetcimm ne tatlı yüzün var öle makyjsız :asigim:
bence kombinin çok şirin olmuş.saçındaki de şıpbadanak uymuş yerimseniben

cok saol canım bakıcaz artık topıkte kıyafetımden cok sacım konusulur olduukaydirigubbakcemile3

bende sana en enn enn kocamanından tesekkur edıoruumopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…