Bugün ne giydin? Çek görelim..

küçük çıkmış deryam ama resmin üstüne tıklayınca büyüyo bi nebze :) o yüzündeki kendinden eminlik yeter sana bea :)

Son düzenleme:
selam kızlar sureklı burayı takıp edıyorum
kıyafet secımıme cok katkısı oluyor:)
ama bır seyı demıyım susuyum dıyorum olmuyor
belınay merve aynı fotoları koymaktan kac kere uyarı aldın
neden anlamak ıstıyorum ben olsam utanırım sureklı aynı hatayı tekrar etmem
aslında fızıgın cok hos ımrenerek bakıyorum kıyafetlerıne ama su tekrarlar olmasa
lutfen kımse alıntı yapmasın amacım sadece ıcımden gecenı soylemektı
lutfen kırılma belınay
hepınız ayrı ayrı guzel gıyınen fızıgıyle herseyıyle benım ıcın orneksınız..

Son düzenleme:

Kizlar su an cok moda diyebileceginiz seyleri yazarmisiniz ? Bu konuda Türkiyenin Almanyadan daha trendy oldugunu söyleyebilirim. Misal, tatile Türkiyede gittigimde oradan aldigim parcalarin burada aylar sonra moda oldugunu birkac kez farkettim. bi ara yakasinda su tarzda (pembe olan) shirtleri türkiyede tvden gördüm burada aradim tam 5 ay sonra geldi buraya böyle esyalar. mesela varmisin yokmusun da kizlarda cokca kirmizi oje gördüm kisa süre sonra burada da basladi bu moda..

Son düzenleme:
küçük çıkmış deryam ama resmin üstüne tıklayınca büyüyo bi nebze :) o yüzündeki kendinden eminlik yeter sana bea :)

saol tatlım benim kıs giy gel valla her halinle güzelsin şekerim
zaten kaç sene oldu şu siteye üye olalı şu foto ekleme işlemi delirtio bi düzgün yapamıourm yaaaa

pati22 teşekkür ederim canım sadece eklemek istedim ve içimden geldiği için ekledim uyarın içinde sağol ayrıca..

crazy_girl_woman canım çok teşekkürler

superisi saçların ne hoş öyle yaaaa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…