Bugün ne giydin? Çek görelim..

burcucum çok merak ediyorum akşamki ben derken saate bakıptamı diyorsun yoksa bu akşam özel bi yere gidiyorsunda onun içinmi şimdiden ekledin??

BİRDE KIZLAR HERGÜN BUKADAR ŞIK BUKADAR ŞIKIR ŞIKIRMI GİYİNİYORSUNUZ ÇOK MERAK EDİYORUM?? MESELA İSİM VEREREK SÖYLİMKİ BAŞKA KİŞİLERİDE ZAN ALTINDA BIRAKMİM BURCUCUM SEN MESELA? ÇOK MERAK EDİYORUM NORMAL EV HALİN NASIL HANİ MİNİ ETEK GİYMEDEN DEKOLTE Bİ BADİ GİYMEDEN NASIL ACABA EV HALİN MERAK EDİYORUM YOKSA EVDEDEMİ BÖYLE GİYİNİP ŞIKIR ŞIKIR BİHTER MİSALİ OTURAN KİŞİLERDENSİN? Şahsen ben gıbdayla bakıyorum öyle kişilere çünkü her gün hergün giyinip süslenicek performansı nasıl buluyorlar merak ediyorum sırf evde şıkıır şıkır oturmak adına.. tamam bizlerde çıplak gezmiyoruz evlerimizde bizlerde bayanız ama ne yalan söylim hergün hergün giyinip kuşanıp makyaj yapıp takılar takarak evde oturmuyorum onun yerine bi eşoftman altı üstünede bi badi giyiniyorum evde olduğum için sürekli ev işleriyle uğraştığım için açıkcası... mesela aşktionun ev hali spor giyiniyor dünkü kombinesindede belli işte ben o şekil giyimlerdne bahsediyorum bugün ne giydine yakışır hakkını verir giyim tarzı yani şöyle söylim evin içinde ama spor ve aşırıya kaçmadan giyiniyor abartısız..
Yaa bazılarınız umarım nedemek istediğimi anladınız tam telafuz edemedim ama gerçekten düşündüğümü söylemek ve paylaşmak istedim..

Tesekkur ederim huzurum.

Hayir ev halim bu degil canim. Aksam ozel biyere gitmeyecegim ama evdede degilim, calisiyorum bu aksam. Hafta ici koydugum kiyafetlerde pek sikir sikir degil, dekolte falan giyindigim yok sanirim. Oda okul halim veya arkadaslarla biyere birsey icmeye falan giderken. Bazen cok suslenip pusleniyorum farkindayim, o da can sikintisi iste. Saclarimla makyajimla, kombinasyonlar yapmakla falan ugrasmayi cok seviyorum. bayanssulusmile

Ev halimi merak ettigin icin bi ara koyarim, bakarsin boshayallersmile

Teşekkür ederim anlayışlı ve sana yakışır bir şekilde yaklaştığın için sanırım anladın demek istediğimi ve buda mutlu etti beni.. merakla bekliyorum normal ev halini ve şimdiden iyi çalışmalar diyorum sana...

papatya hoş olmuşssun fuların çok tatlı.
burcucum bayıldım bu kombine ben.saçların,pozun,elbisen,bileziklerin harika
yalnız şu dizinin üstünden başayan koyu siyahlıkta olan şey çizzme mi ney çözeemedim
bir de üsütndeki ince bir hırka mı yoksa gömlek mi çözemedim ama bence kombini bozmuş

Son düzenleme:
selamm opuyorumnanaktan uzun bi aradan sonra yine ben opuyorumnanaktan
üstümde siyah ceket vardı yerimseniben

bu kombinimi tanrıçamın pembe kombin topiğine de eklemiştim :lepi:
üzerimde görmek isteyen arkadaşlar olmuştu olumunekankayizsmile

pati saçların nekadar uzun öyle çok güzelmiş.. ayakkabıların çok şeker eteğinde öyle vücudunda süper durmuş, üstündeki hernekadar yazlık bi badide olsa ceket giydiim dediğin için biraz canlandırdım gözümdede hımmm güzel olmuştur keşke ceketlede çekseydin bi bütün olarak..

tek zayıf benim diyordum ama şükürki seni görünce tek olmadığımı anladım ('',)

Son düzenleme:

pati pati pati mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
saçlarını görünce ağlayasım geldiii
kesitirdim saçlarımı (bide isteyerek :mymeka:) -tatlicadiarzu-

çok zarif gördüm seni, ve çok zemuszemusbayanssulusmile annadın sen oni sempatiksalakcinni

selamm opuyorumnanaktan uzun bi aradan sonra yine ben opuyorumnanaktan
üstümde siyah ceket vardı yerimseniben

aman patim bu incelik ne böyleedelikafaduldensaçlarında çok uzun kıyafetine pek bakamadım seni incelemektenn çok şıksınn

53 kiloyum ve mutluyum opuyorumnanaktan
begenmene sevindim gamzecim yerimseniben yalnız o etek degil şort.yan duruştan etek gibi olmş sempatiksalakcinni
çok soguk bi hava da giymedgmden üşümedim bluzla bayanssulusmile
opuyorumnanaktan

pati harikasınnnn
itiraf ediyorum,saçlarını fiziğini kıskanıyorumm:roflol:

delikafadulden gece kusummm yerüm senii Şeniz senin fizik sanki ne delü :mymeka:

B&M cimmm Şeniz cano öpüyorum seni muck muck sempatiksalakcinni
benimde kafama esiyo bazen kestrym diye ama elim gitmiyo boshayallersmile
uzatırsın cnm sende tekrardan hihoyyyt

aman patim bu incelik ne böyleedelikafaduldensaçlarında çok uzun kıyafetine pek bakamadım seni incelemektenn çok şıksınn

bide geriye dogru atmışım kendimi,iyice uzun gözükmüş kaydirigubbakcemile3
gecemin yeliii saol tatlımm Şeniz seninde ekledigin kombinleri üzerinde görmek isterim aklinialirimsmile

tekrar inceledimde evet evet etek gibi durmuş tıpkı bilmiyorumkismile hımm bugün negiydin olduğu için ben bugün giydin sandım neyse şekercim mersi diyorum zemuszemus

evde bu kadar kokoş degilim ziyagil ailesinden olmadıgımdan sempatiksalakcinni
eşofmanlarımla fatmagül misali olarak ekliycem bi günde şakkıdı
bunu arkadaşlar görmek istedi diye ekledim yerimseniben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 koptum yaa harikasınnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 vallahi süperdiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iştee anlatmak istediğimi anlayan bir üye :lepi:

Son düzenleme:

:roflol::roflol:bikere fatma gül eşafmanlı değil ki :roflol:

bugün ben

Uploaded with ImageShack.us

Fıstık fizik süper bel incecikkk kıyafetlerin renk uyumu harika amma velakin pantalonun paçaları çokmu uzun ve çok bol durmuşş yani senin bacaklarının inceliğine zayıflığına göre normal bi bolluk değil bu 2. fotoğrafın ve en son fotoğrafında çok belirgin nedemek istediğimbilmiyorumkismile

Son düzenleme:
aslında uzun değil ama yamuk yumuk durduğum için olabilir uzun görünmüş evet haklısıneyvahedigeldismile gamze bide zayıf olduğum için hafif aşağıya inmiş pantolonun modelide çok bol buarada =)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…