Bugün ne giydin? Çek görelim..

ceket alakasız oldu farkındayım... ama hem gideceğim yerin önemsizliğinden hem de ceketin yıl içinde giyilebildiği gün sayısının 2'yi aşmamasından dolayı tercihim ondan yana oldu :kedi:

pati çook beğendim. hatta bayıldımmm:nazar:

tivitim üst çok hoş yalınız pantolon çok bol durmuş
bu kadar zayıflama canım benim al 3 - 4kilo

burcu çok şıksın yalınız üzerindeki çizgili şey olmamış sanki
onu giyme bence canım.

ŞenizŞeniz teşekkr ederim örtmenimm opuyorumnanaktan

ben mi sen mi kızz kaydirigubbakcemile3 pek havalı pozun aklinialirimsmile
renk uyumu çok hoş olmş ama arkadaşlara katılıyorum braz daha dar olablr pant. canım yerimseniben

saçlar daha uzundu da kestirdim :gitme: çok zor bakımı ama :1ninca:
teşekkr ediyorum canım,begenmene sevindmm Şeniz

teşekkr ediyorum kontescimmm Şeniz bluzda anlaşamadık desene boshayallersmile başka bişeyle kombinler uydururum tatlım nolcek :hulya:

aaa pembe kombin topiğine de mi ugruyosun canımm Şeniz seni de görmek isterim orda
teşekkr ediyorumm opuyorumnanaktan

sussana olum tikat çekiyom sempatiksalakcinni
öp öp öp doyamaadımm aklinialirimsmile

:kedi: askito saol canımmm opuyorumnanaktan

:nazar: başka başka say bakem sempatiksalakcinni
bide domates atmış suratımaaa nalçakkk delikafadulden
bidahakine haber salcam kankee foto ekledm böbögüm diye :icecream:
cigaramla gelirim tabi başka neyle gelcem şakkıdı

kız ne gülüyon kaydirigubbakcemile3 fatmagül gibin dogal yerimseniben makyajsız dimek istedim yerimseniben

demothy rockerx çok şıksınız saçlarını sakın boyatmaa rockerx ohaoldumsmile demothy yüzün makyjasız bile çok güzel makyajlı halini görmemiştim ben kaydirigubbakcemile2 tweety84 bacum ne kadar incesinn öle şapkan çok güzell bütün olarak sevdim ben

patimm ben 50 kiloyum ama sen gibi zayıf durmuyorum ama yaaa,kahrolsun kalçalar,kahrolsun basenler
burcucum o nasıl çorap vallahi çözemedim ben:)))
twety pantolonunun bol olması hariç çok beğendim. şapka müthiş yakışmış
demoty keşke hava güzel olsaydı da pembe ayakkabılarını giyebilseydin. çok tatlı görünüyorsun
rockers seni bu topiğin en şık,en havalı,en seksüüü,en zarifi ,en en en.........seçiyorum,:))))

cici yorumlarınız için çok çoook mersi , pantolonun suçu yok suç benim sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
rockers sarı saçlarımı özlüyorum yaa eni görünce saç rengine yakışan renkleri giyiyorsun çok yakışıyor canım yine çok uyumlusun
demotycim sen halinle tatlı ve güzelsinopuyorumnanaktan
kontescim ben gömleğini beğenmedim ceketin güzelliğini kapatmış canım benim ben olsam düz bir gömlekle giyerdim Şeniz

buda dünden ben... aşkımla olivium avm ye gitmiştikk... hihoyyyt

buda dünden ben... aşkımla olivium avm ye gitmiştikk... hihoyyyt

aslıhasan çok spor ve rahat görünüyosun beğendim ben oliviuma gittim demişsin çok güzel orası ya şu önünde çekildiğin yer olivioumun yani avrasyanın alt tarafında bi park var orası gibi geldi banasempatiksalakcinni

ee aslııı ben sana nedimmmmm buralara kadar dibime kadar geliyorsunn fakat bi alo demiyorsun yada zile basmıyorsun öylemii?? yazdım bunu bi kenaraaa..

Bu arada çok şeker olmuşsun dememe gerek bile yok :)

Bugünden değil ama eklemek istedim yinede :)

3537.jpg

en sağdaki resmim saçımın uzunkenki hali geçen yazki halim
3584.jpg

Son düzenleme:
gamzemmm kombınler super fekat amma lakın pempe olanın altına beyaz ayakkabı daha bı gıder gıbı geldı sekerım
ama dal gıbısın masallah tütütütüt

PIRLANTAM kanatsız meleğimm şincik şöyle izah edim çantam siyah olduğu için siyah giyim dediydimm ama bu yaz güzel bi beyaz babet almam lazım kesinlikle :) TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR EN KOCAMANINDAN ÖPERİM ŞEKERİM bugün pek bi keyfim yerinde gleen gideni öpüyorum :)

bak bak bıde benı gelenı gıdenı dıye genel kategorıye koymusssss :çok üzgünüm:

hım cantana bakmamısım demekkı sekerım
deıchmannda felan cok gusel babetler var tavsıye ederımm

yavru kuşum sen özelsin beaa ben öyle herkesi öpmem kolay kolay :) cicim bu arada bakıcam dediğin yere teşekkür ettimm..

X