Bugün ne giydin? Çek görelim..

selamm opuyorumnanaktan uzun bi aradan sonra yine ben opuyorumnanaktan
üstümde siyah ceket vardı yerimseniben

adi pislik seni:tomato::gitme:
resim ekliyo haber vermiyo gıcık ya:mymeka:adamı zorla günaha sokarÇok üzgünüm çoook
ayrıca fiziğine bakarakta günaha girebilirimaklinialirimsmilegel günaha girelim pati,sigaranla sende gelsempatiksalakcinni:roflol:
hastayım sana,fan kılabınım,fanatiğinim,sempatizanınım..şimdilik bu kadarakannehir
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

pati ve burcucum cok seksüsünüzz :jeyyar:

twetty cok seker olmussun .. cok uyumlusun..
bisey sorcam.. badinde hac isaretimi var?

Son düzenleme:
yeni fark ettim,kapıyı niye sansürledin olum:roflol: :roflol: :roflol:
tanınmasın dışarda dimibayanssulusmilea.s:roflol: :roflol:
aklını öpem gelkaydirigubbakcemile:mymeka:

Pati; Bu kombini diğer topikte de görmüş ve beğenmiştim. Sana çok yakışmış. Saçların süper görünüyor.
Burcucumm; Kombinini genel olarak beğendim. Elbisen çok hoş durmuş. Üzerinde gömlek yerine boyfriend tarzı ceket giyseydin daha hoş olabilirdi diye düşündüm. Tabi ki bu halinle de muhteşem görünüyorsun.
Twetty84; Kombinin uyumlu. Beren ve montuna bayıldım. Pantalonun sana çok mu bol gelmiş ne?

tivitim özellikle şapkanı beğendim :nazar:
paticim nedense bluzunu yakıştıramadım canım,onun dışında alt kısım süper özellikle papiler ben burdayım diyor :nazar:
burcucum gömleği süper kombinlemişsin:nazar:bileziklerine bayıldım,benzerini görmüştüm ama bileğim çok ince olduğundan alamamıştım:çok üzgünüm:

twetty cok seker olmussun .. cok uyumlusun..
bisey sorcam.. badinde hac isaretimi var?

Pati; Bu kombini diğer topikte de görmüş ve beğenmiştim. Sana çok yakışmış. Saçların süper görünüyor.
Burcucumm; Kombinini genel olarak beğendim. Elbisen çok hoş durmuş. Üzerinde gömlek yerine boyfriend tarzı ceket giyseydin daha hoş olabilirdi diye düşündüm. Tabi ki bu halinle de muhteşem görünüyorsun.
Twetty84; Kombinin uyumlu. Beren ve montuna bayıldım. Pantalonun sana çok mu bol gelmiş ne?

tivitim özellikle şapkanı beğendim :nazar:
paticim nedense bluzunu yakıştıramadım canım,onun dışında alt kısım süper özellikle papiler ben burdayım diyor :nazar:
burcucum gömleği süper kombinlemişsin:nazar:bileziklerine bayıldım,benzerini görmüştüm ama bileğim çok ince olduğundan alamamıştım:çok üzgünüm:

patiii çok beğendim emme sexi olmuşsun
yorumlar için teşekkürler
aşkito elhamdulillah müslümanım delikafaduldensırnaşık şey

pati çook beğendim. hatta bayıldımmm:nazar:

tivitim üst çok hoş yalınız pantolon çok bol durmuş
bu kadar zayıflama canım benim al 3 - 4kilo

burcu çok şıksın yalınız üzerindeki çizgili şey olmamış sanki
onu giyme bence canım.

pati çook beğendim. hatta bayıldımmm:nazar:

ŞenizŞeniz teşekkr ederim örtmenimm opuyorumnanaktan

patiii çok beğendim emme sexi olmuşsun

ben mi sen mi kızz kaydirigubbakcemile3 pek havalı pozun aklinialirimsmile
renk uyumu çok hoş olmş ama arkadaşlara katılıyorum braz daha dar olablr pant. canım yerimseniben

pati saçların çok güzel ne kadar uzunlar öyle maşşalah canım fizik desen süper çokk beğendim:nazar:

saçlar daha uzundu da kestirdim :gitme: çok zor bakımı ama :1ninca:
teşekkr ediyorum canım,begenmene sevindmm Şeniz

:

teşekkr ediyorum kontescimmm Şeniz bluzda anlaşamadık desene boshayallersmile başka bişeyle kombinler uydururum tatlım nolcek :hulya:

aaa pembe kombin topiğine de mi ugruyosun canımm Şeniz seni de görmek isterim orda
teşekkr ediyorumm opuyorumnanaktan

yeni fark ettim,kapıyı niye sansürledin olum:roflol: :roflol: :roflol:
tanınmasın dışarda dimibayanssulusmilea.s:roflol: :roflol:
aklını öpem gelkaydirigubbakcemile:mymeka:

sussana olum tikat çekiyom sempatiksalakcinni
öp öp öp doyamaadımm aklinialirimsmile

?

:kedi: askito saol canımmm opuyorumnanaktan

adi pislik seni:tomato::gitme:
resim ekliyo haber vermiyo gıcık ya:mymeka:adamı zorla günaha sokarÇok üzgünüm çoook
ayrıca fiziğine bakarakta günaha girebilirimaklinialirimsmilegel günaha girelim pati,sigaranla sende gelsempatiksalakcinni:roflol:
hastayım sana,fan kılabınım,fanatiğinim,sempatizanınım..şimdilik bu kadarakannehir
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

:nazar: başka başka say bakem sempatiksalakcinni
bide domates atmış suratımaaa nalçakkk delikafadulden
bidahakine haber salcam kankee foto ekledm böbögüm diye :icecream:
cigaramla gelirim tabi başka neyle gelcem şakkıdı

:roflol::roflol:bikere fatma gül eşafmanlı değil ki :roflol:

kız ne gülüyon kaydirigubbakcemile3 fatmagül gibin dogal yerimseniben makyajsız dimek istedim yerimseniben

selamm opuyorumnanaktan uzun bi aradan sonra yine ben opuyorumnanaktan
üstümde siyah ceket vardı yerimseniben

Ahh vre Patimu...:nazar: :nazar: :nazar:

Öldürürsün sen beni yavrummm, maşallah çok zarif, çok tatlı çok güzelsin be kanka...
boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile :asigim:

selam bugunden ben

yaa bi yürü git yaaa bi git yaaa bi git yaaa bi git yaaa kaydirigubbakcemile3 yavrum bukadar güzel olmak zorundamısın sennnnnnn :lepi::lepi: yaşına göre abartısız giyiniyorsun tadında ve abartıya kaçmadan giyiniyorsun ve sen beni gerçekten öldürüyorsunn zemuszemuszemuszemus sakın olaki o saçları siyaha döndürme biliyorum bakımı hernekadar zor olsada lütfen bidenem döndürme başka rengee alkisalkisalkis
FEVKALADENİN FEVKİNDESİNNNNN:KK3:

yaa bi yürü git yaaa bi git yaaa bi git yaaa bi git yaaa kaydirigubbakcemile3 yavrum bukadar güzel olmak zorundamısın sennnnnnn :lepi::lepi: yaşına göre abartısız giyiniyorsun tadında ve abartıya kaçmadan giyiniyorsun ve sen beni gerçekten öldürüyorsunn zemuszemuszemuszemus sakın olaki o saçları siyaha döndürme biliyorum bakımı hernekadar zor olsada lütfen bidenem döndürme başka rengee alkisalkisalkis
FEVKALADENİN FEVKİNDESİNNNNN:KK3:

ayy cok mersıııı:KK70::KK70: wala sekerım sen bakımıyla urasıcaksan bana uyar hıc deıstırmımkaydirigubbakcemile3merak etme hazıranda yıne bu renge donus war:KK70:sempatiksalakcinni

46 mi bilmiyorumkismile
ankarada gunes yuzu gormedik igrencti hava:sinifsinif:
sanslisiniz ne diimeyvahedigeldismile

ayyy ankara felaket yaa ben gecen hafta ordaydım dondum resmen
ıstanbula geldım hawayı opesım geldı cıddı fark oluo orayla burdaa

X