Bugün ne giydin? Çek görelim..

paylaşamadığım birşey yok, cevap hakkı doğuyor bana sürekli hakaretleriyle, o yüzden cevap verdim .. burada bu tarz polemiklere girmek hiç istemem, burayı takip edenlere olan saygımdan dolayı.. o yüzden geçici rahatsızlık için özür dilerim bugün ne giydin takipçilerinden bilmiyorumkismile

elbiseli hatunlar.. pati barbi ve hanturks bayildim bayildimmmmmmm
bi gün ben de öyle incecik olurum insallahhh , Fatiha,aminnn:))))

Son düzenleme:

amaaaaaaaaaaaaan

sevindirik oldumm :)))) tesekkür ederimm

Bu topikde tarzını, stilini beğendiğim sayılı kişiler var bunlardan biride barbieveken.. Kıyafetlerimizi askıda değil giyipde çekiyoruz sonuçta vücut güzelliğinin vurgulanması gayet olağan. Bu topikte bi şekilde sürekli tartışmalar, atışmalar meydana geliyor. Kızlar ne gerek var gerilmeye, ortamı germeye.. Şahsen ben daha çok kıyafet görmek istiyorum böyle şeylerden ziyade. Giyilenlerden, kombinlerden kendim için faydalanıyorum "şu şunla güzel oluyomuş. Bu şu renkle güzel oluyomuş." vs. diye. Bi çok arkadaşımızada fikir verdiğini düşünüyorum.

bu topik bu gün ne giydin çek topiği şunun bacağı güzel bunun kolu güzel topiği değil ayrıca eleştiri yaparkende biraz daha ılımlı olsun bazı arkadaşlar biz bu topiği seviyoruz ve ilgiyle takip ediyoruz kimse kara kedi gibi aralara giripte bozmasınnklava::içelim:

aSkito çok güzel giyinmişsin ya bayıldım bende evlenince böyle güzel giyineceim özeniyom valla orofilimde evli yazıyo bayanlar ama nişanlıyım önümüzdeki yaz temmuz ayında düğünüm var kısmetse :asigim:

askito yine çok şıksın :lepi:

zemuszemusopuyorumnanaktan

giyin tabi canim.. evlilik güzel giyinmeye engel deil ki sempatiksalakcinni
allah tamamina erdirsin..

bunu begendim iste. uzerindeki yarasa kol dimi? cok şık gorunuyo. ayrica sen de hic hamile gibi durmuyosun ne guzel zayifsin :ecrin_bebek:

evet cnm yarasa kol..
zayif degilim aslinda. 73 kiloyummbilmiyorumkismile
göbegimde cikmisti ama geri indi , ben de anlamadim :roflol: gaz di zaar delikafaduldensırnaşık şeykafamçokkarıştı

neise göbek cikmasi icin biraz erken hem daha 3 aylik bile degillkaydirigubbakcemile2

bende foto bulup yüklemek istedim yeni fotom var ama boydan yok hiç buraya eklenmez yani bende yaza girmeden önce bi fotomu yüklemek istedim yenilerini de eklerim inş

o zaman kilonu muthis sakliosun yani hic belli etmiyosun.bu super bisey boshayallersmile

giyin tabi canim.. evlilik güzel giyinmeye engel deil ki sempatiksalakcinni
allah tamamina erdirsin..

yok işte engel değilde ben kıyafetlerimi pek giymem evlenince giyerim die saklıyorum arada giyiniyorum şu anda çalışmadığım içinde eşohtmandan başka bişi giymiyorum evde

Selam :))
burası feyşın TV gibi olmuş opuyorumnanaktan
arkadaşlar hepiniz birbirinizden şıksınız :)takipteyim yerimseniben

rabarba şahsi düşüncelerin için tşk ederim.. opuyorumnanaktan ( şimdi sana tşk etmem bile yanlış anlaşılabilir ama neysekafamçokkarıştı )

elbiseli hatunlar.. pati barbi ve hanturks bayildim bayildimmmmmmm
bi gün ben de öyle incecik olurum insallahhh , Fatiha,aminnn:))))

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
sen bi 9 ay incecik olmayı unut kızım , ohhh hem karnım doysun hem pastam dursun misali

:içelim:

bende foto bulup yüklemek istedim yeni fotom var ama boydan yok hiç buraya eklenmez yani bende yaza girmeden önce bi fotomu yüklemek istedim yenilerini de eklerim inş

kız sen çeyizine kıyafetlerinidemi koyucan, evlenince giycem diosun :roflol::roflol: giy hayatım güzel güzel kıyafetlerini saklama o zamana kadar, kocanın işi ne alır evlenince sana yenilerini
kotun çok güzelmiş, gömleğin yeleğin ve flarında kotuna gitmiş, tarzını oluşturabilmişsin beğendim :jeyyar:

aşkitt yarasa kolunun rengide, koluda çok güzel opuyorumnanaktan altındaki taytmı? yaraşmış bayanssulusmile
o diğer siyah trenchcoat mı?? eğer öyleyse yakası yokk ya yaka kısmını sefmedim :kedi:

evet evet trenchcoat'umun yakasini bende hic sevmiyorum..
ama almi$ bulunmu$um bi kere :)) $alla falan fena durmuyi yine..

hee altimtakide tayt..
pantolonlarimin cogu kapanmiyo.. kapananlarda SIKIYO..

kız sen çeyizine kıyafetlerinidemi koyucan, evlenince giycem diosun :roflol::roflol: giy hayatım güzel güzel kıyafetlerini saklama o zamana kadar, kocanın işi ne alır evlenince sana yenilerini
kotun çok güzelmiş, gömleğin yeleğin ve flarında kotuna gitmiş, tarzını oluşturabilmişsin beğendim :jeyyar:
[/QUOTE]

ne bilim işte çok beğendiklerimi giymiyorum pek fazla kotumu ist. oliviumdan almıştım ablam orda oturuyo bende taktımı takan bi insanım alıcam dedim ama fiyatı azcık fazlaydı 132 lira vermiştim hiç sevmem pahalı şeyleri ama işte olan olmuştu yapmayacaım bidasositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…