Bugün ne giydin? Çek görelim..

Hanturks vee Gece Kusuuumm
yorumlariniz icin sagoLun cicislerimm ..

Tayt bencede uymadi ama napim öteki tür rahat edemedim
siyah uymadi biliom yani bilmiyorumkismile

Gece kusum bebisimm benim zemuszemus
göbisimi skmioo etegim tatlim .. yengem göbüs tarafina bölee nasil desem
elastik bisi dikdi göbüsüm rahat etsin diye .. genc kizlik etegimi böyleecee mahfettik ama olsun opuyorumnanaktan
Kizima can feda o rahat etsin yeter zemuszemus

sen rahatsan sorun yok canımın içi
ben ne bilem lastik kaplı oldunu görünce afakanlar bastı ama beni.
sen asıl rahat ediosan ölee giyintatlım
ama doğumdn sonraa eleştirilere hazır ol:roflol:

sen rahatsan sorun yok canımın içi
ben ne bilem lastik kaplı oldunu görünce afakanlar bastı ama beni.
sen asıl rahat ediosan ölee giyintatlım
ama doğumdn sonraa eleştirilere hazır ol:roflol:

Seeen varyaa sen kaydirigubbakcemile3
dogumdan sonra buraya resim mesim koyamicam 1.sene civari galiba kaydirigubbakcemile3
gerci suana kadar 3.5 kilo aldim 6.aylik hamis olmama ragmen ama belli olmaz :CüvCüv:
bakalim garii .. ben her tür yoruma acigim bebüüsüüm aklinialirimsmile
ama karnimdaki minik cadi sana napar bilemem kaydirigubbakcemile3

tatlimm valla bilmiom cogunda cikio cogunda cikmio :gitme:
bende anlamadim acep napsam eyvahedigeldismile

Tüh ya, ben de seni görmek isterdim göbüşlü göbüşlü :CüvCüv:
Arada öyle problem olabiliyor canım, diğerlerinde göründüğüne göre senin yapabileceğin bir şey yok :sinifsinif:

Seeen varyaa sen kaydirigubbakcemile3
dogumdan sonra buraya resim mesim koyamicam 1.sene civari galiba kaydirigubbakcemile3
gerci suana kadar 3.5 kilo aldim 6.aylik hamis olmama ragmen ama belli olmaz :CüvCüv:
bakalim garii .. ben her tür yoruma acigim bebüüsüüm aklinialirimsmile
ama karnimdaki minik cadi sana napar bilemem kaydirigubbakcemile3

bebeişin sağ salim gelsin de ben her türlü cefaya hazıım ısırabülüüüü bileee:roflol:
vlla az kilo almışssın canım şimdiye az bişey duba olman lazımdı:roflol::lepi::CüvCüv:
koyy kızz yabancı yok hepimizx neler nelerkoyuyos ev halleri sokak haller ohooo:enbuyukkk:

bebeişin sağ salim gelsin de ben her türlü cefaya hazıım ısırabülüüüü bileee:roflol:
vlla az kilo almışssın canım şimdiye az bişey duba olman lazımdı:roflol::lepi::CüvCüv:
koyy kızz yabancı yok hepimizx neler nelerkoyuyos ev halleri sokak haller ohooo:enbuyukkk:

Kizzz zate duba gibiyim anacimm ..
Masallah diyim kendime göbüse baksana o önden ben arkadan gidiom kaydirigubbakcemile3

amaaan cokda fifi biz bizeyiz burdaa doguraam da sag selamet bebegimi
koycam logusalik hallerimi size bol bol samata yaparik artik kaydirigubbakcemile3

hee gel sen dogdukdan sonra bebis bakmaya kaydirigubbakcemile3
dekmelesin seni duru kizim kaydirigubbakcemile3

Kizzz zate duba gibiyim anacimm ..
Masallah diyim kendime göbüse baksana o önden ben arkadan gidiom kaydirigubbakcemile3

amaaan cokda fifi biz bizeyiz burdaa doguraam da sag selamet bebegimi
koycam logusalik hallerimi size bol bol samata yaparik artik kaydirigubbakcemile3

hee gel sen dogdukdan sonra bebis bakmaya kaydirigubbakcemile3
dekmelesin seni duru kizim kaydirigubbakcemile3

yokk kuuu o kadar da değilisn kilo herkese yakışmaz sana yakışmış valla samimi sölüommm
çatır çatır doğur anam da koy bura biz de bekarlar olarak faydalanalım:roflol:
nasıl gelem taa alamanyalardaymışssın sen tr ye gel görüşekk
konyaya gel duru kızınlaa beklerimm:CüvCüv:

yokk kuuu o kadar da değilisn kilo herkese yakışmaz sana yakışmış valla samimi sölüommm
çatır çatır doğur anam da koy bura biz de bekarlar olarak faydalanalım:roflol:
nasıl gelem taa alamanyalardaymışssın sen tr ye gel görüşekk
konyaya gel duru kızınlaa beklerimm:CüvCüv:

oyy oyy kizarmaya utanmaya basladim :kedi:
boyum kisa oldugu icin gören sasirio kiz daha 15 gibi filan diolar bide kücük gösteriom kaydirigubbakcemile3 bakiolar bön bööön kaydirigubbakcemile3

ins. allah nasip ederse gelirim bi güüün kuzuum opuyorumnanaktan

ayyy ne çok alıntı yapmışım şahanesiniz kızlaralkisalkisalkisalkisalkisalkis

saol canım benmm opuyorumnanaktan
kiz sevgülümm diyim sana ben cok kiskancimdir
sagim solum belli olmaz :jeyyar:
öyle sexu bacakli falan foto koyuyosun beni deli ediyorsun

:roflol::roflol::roflol: bidahakine senin içi ekliycem aklinialirimsmile kapalı kapalı sositososito kıskanmasın sevgülüm :asigim: hihoyyyt

Sen de haklısın ama ben çingene yüreğimle heryere kırmısılık katıştırdım zemuszemus
Sağol hayatım, senin elbisene de üzerinde duruşuna da bayıldım opuyorumnanaktan

saol bitanemmm Şeniz opuyorumnanaktan
bakk puanları yeni görüyoruz.hırkana uyuyo body in :lepi: işte fotodan göründü gibi yorum yapılıyo çenem yerimseniben benmde papuçlarımı siyah sanmşlar kaydirigubbakcemile3 olur öle yanılmalar

taam şikerim eski örtmenlerini hatırlattıysam(seviosan onları)ne mutlu bna:roflol:
yarın nöbetçiyim okulda sabah zor yetişiyom akşam eve gelince şaftıkayık kuşu koyarım tpiğee bakar bakar gülersiniz:roflol:

sempatiksalakcinni allae seni neetmesinn..sen koy güzelsndr.güzelsin güzeeel güzel yarimmm kaydirigubbakcemile2 edrne yöresnde bi şarkı sana şutarafagitti :nazar:

oyy oyy kizarmaya utanmaya basladim :kedi:
boyum kisa oldugu icin gören sasirio kiz daha 15 gibi filan diolar bide kücük gösteriom kaydirigubbakcemile3 bakiolar bön bööön kaydirigubbakcemile3

ins. allah nasip ederse gelirim bi güüün kuzuum opuyorumnanaktan

inş canım gelirsinn
küçükgösteriyon ben önce üst tarafına baktım eteğine baktım sonradan göbüşün dikkatimi çekti:roflol:

mersi bebişimm bu saate şarkı süper olurr hemi de senden hedayeyse
ben yatıyom bal böceklerim iyi geceler geç bile kaldım anamm nasıl nöbet tutcem ben yarınnnn

inş canım gelirsinn
küçükgösteriyon ben önce üst tarafına baktım eteğine baktım sonradan göbüşün dikkatimi çekti:roflol:

kaydirigubbakcemile3 hay allah iyiligini versinn kuzuuu
oh ohh sizin manken grubuna katilmaya adayim ozaman desene kaydirigubbakcemile3
baksana 6.aylik göbüsümü görmemissin .. kamoflas yapdim say kaydirigubbakcemile3

minici canım barbi burada bacaklarının düzgünlüğünü değil kombinini tartışmaya yoruma sunuyor
bir foto ekledi diye bacağın şöyle şuran böyle demek hoş değil açıkçası
yorumları kıyafete yapıyoruz

ne bileyim herkes yok vucudun cok guzel. yok suran soyle diye mesajlarda yaziyordu ona dayanarak soyledim

barbicigim badinin ve ayakkabinin cok tatli renkleri varmis sevimli, gecenlerde giydigin lacivert bir kot etegin vardi bence yaz gecti diyorsan onlada bir dene bebegim
bacaklar carpik marpik beni ilgilendirmez ben gördügümü söylerim bu topigin giydiklerini en güzel tasiyanlarindan birisin bebegim albenin yüzlük

arkadaslar lütfen onun fizigi tas sen yamuksun $usun busun demeyin bu topikte kiyafetleri sergiliyoruz yapmayin böyle ama

minici o kadar zamandir burdayim yorumunuzu yeni görüyorum .. lütfen yorumlarinizi kisilerin fiziklerine degilde nasil tasidiklarina bakaraktan yapalim bir bütün olarak gamyoncuiremsu
birde siz bacak dolgusu yaptirmayi istiyorsunuz sanirim(daha önceki bacak dolgusu topigindeki mesajlariniza dayanarak söylüyorum) o yüzden bacaklara takmis olsaniz gerek

evet canim bacaklarla ilgileniyorum dermisim zemuszemus kendiminkilerden memnun degilim bu yuzden cok arastiriyorum. takintili degilim asla oyle olsaydim simdiye kadar cok yorum yazardim burada..ve guzel bacak cirkin bacak anlarim hemen
ayrica yorum yapmiyordum ama ara ara takip etmeyi seviyorum.demekki senin fizigin soyle guzel desem kimse bisey demiyor ama iste tenkit ettiginde hemen savunma politikasi var anlasilan

mi-ni-ci bilmem bana biraz garip geldi :nazar: sizin nikinizi gözüm tutmadığı için burada ilk defa ve direkt olarak bacaklarla ilgili bir yorum yaptığınız için hiç muhatap olmak istemedim asıl neden bu :nazar: bacaklarımla ilgili bir problemim yok bnm tatlım, beğenmediğim yerlerimi açıkça beyan etmektende hiç çekinmem ( bknz:şeffaf oda 3.hafta konuğu kknın barbisi Barbieveken şutarafagittişutarafagitti) o yüzden düz pozu sevmeyişimi buna bağlamanız bnmde komiğime gitti :KK1: moon konusundada sana kesinlikle katılıyorum sütun gibi bacakları var Maşallahh :nazar:

nikimin acilimin MIne-NIhat-CIsem sanirim mantikli gelmistir artik :umursamaz:
ben insanlarin bacagindaki egriligi gordugunde hemen soyleyen biri degilim. burada da arada goruyorum zaten egri bacakla etek giyenleri ve bir kez bile yorum yapmadim. bu insanin kendine guveniyle alakali bir durum cunku. siz surekli gece kusunun tabiriyle ki (cuk oturmus bence) surekli tuvaleti gelmis gibi pozlar verince ki ben de farkediyordum bacaginizdaki egriligi acaba bu yuzden mi oyle duruyor diye gayet iyi niyetle sordum sorumu ama sizin yorumunuz cok agir olmustu. cevap vermek durumunda kaldim. yani duz pozu sevmeyisinizden cikarmadim bacaklarinizin hos olmadigini resimlerinize bakarak cikarmistim. neyse cok uzadi bu konu ve hic tarzim olmayan sekilde surdu. kusura bakmayin tekrar, nacizane tavsiyem insanlarin yorumlarini onyargili degerlendirmeyin. ben en iyisi sadece sessizce arada takip etmeye devam edeyim. ya da yorum yazacaksam sen mukemmelsin. supersin diyeyim. kolay gelsin

Son düzenleme:
bi kez ekler sessizce giderim diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar ekliycem bu gidişle opuyorumnanaktan​

amaaaaaa.... sen fazla güzelsin yaaaaaaaaa Şeniz çok cici olmuşsunnnnn opuyorumnanaktan

ne bileyim herkes yok vucudun cok guzel. yok suran soyle diye mesajlarda yaziyordu ona dayanarak soyledim

evet canim bacaklarla ilgileniyorum dermisim zemuszemus kendiminkilerden memnun degilim bu yuzden cok arastiriyorum. takintili degilim asla oyle olsaydim simdiye kadar cok yorum yazardim burada..ve guzel bacak cirkin bacak anlarim hemen
ayrica yorum yapmiyordum ama ara ara takip etmeyi seviyorum.demekki senin fizigin soyle guzel desem kimse bisey demiyor ama iste tenkit ettiginde hemen savunma politikasi var anlasilan

nikimin acilimin MIne-NIhat-CIsem sanirim mantikli gelmistir artik :umursamaz:
ben insanlarin bacagindaki egriligi gordugunde hemen soyleyen biri degilim. burada da arada goruyorum zaten egri bacakla etek giyenleri ve bir kez bile yorum yapmadim. bu insanin kendine guveniyle alakali bir durum cunku. siz surekli gece kusunun tabiriyle ki (cuk oturmus bence) surekli tuvaleti gelmis gibi pozlar verince ki ben de farkediyordum bacaginizdaki egriligi acaba bu yuzden mi oyle duruyor diye gayet iyi niyetle sordum sorumu ama sizin yorumunuz cok agir olmustu. cevap vermek durumunda kaldim. yani duz pozu sevmeyisinizden cikarmadim bacaklarinizin hos olmadigini resimlerinize bakarak cikarmistim. neyse cok uzadi bu konu ve hic tarzim olmayan sekilde surdu. kusura bakmayin tekrar, nacizane tavsiyem insanlarin yorumlarini onyargili degerlendirmeyin. ben en iyisi sadece sessizce arada takip etmeye devam edeyim. ya da yorum yazacaksam sen mukemmelsin. supersin diyeyim. kolay gelsin

nikinizin mine nihat cisem olduğu doğru olabilir ama direktman minici diye okuyunca insan bir tuhaf oluyor , çağrışımlar başkaa :nazar: benim pozlarım sizi hiçmi hiç ilgilendirmez aynı şekilde art niyetli olmadığını bildiğim arkadaşım gecekuşunuda ya da başka birinide :eek:lmaz: ben burda pozlarıma ve fiziğime değil kıyafetlerime yorum bekliyorum.. onlarla ilgili yorum yapılırsa kaale alırım aksi halde yorum yazılırsa size yazdığım gibi muhatap olmam yorumumuda yazarım sengözlerimebaksanab ayrıca kıyafetlerim hakkında her türlü yoruma açık olmam buraya neredeyse her Allahın günü foto koyma cesaretinde bulunmamla çok alakalı bence !! mükemmelsin yada çok güzelsin yorumları olduğu kadar çok kötü olmuş başarısız yorumlarını alma yüzdemi hesaplayamayacak kadar saf değilimmm burada milyonlarca insan var herkes herşeyimi eleştirebilir bende bunun farkındayım , farkındayım ki yinede buraya resim ekliyorum :nazar: .. o yüzden bacak takıntınız ve benim bacaklarımla ilgili düşüncenizi lütfen burada konuşmayın yeri değil, hemde hiç değil.. şimdi size sessiz sessiz iyi seyirler yerimseniben

Son düzenleme:
nikinizin mine nihat cisem olduğu doğru olabilir ama direktman minici diye okuyunca insan bir tuhaf oluyor , çağrışımlar başkaa :nazar: benim pozlarım sizi hiçmi hiç ilgilendirmez aynı şekilde art niyetli olmadığını bildiğim arkadaşım gecekuşunuda ya da başka birinide :eek:lmaz: ben burda pozlarıma ve fiziğime değil kıyafetlerime yorum bekliyorum.. onlarla ilgili yorum yapılırsa kaale alırım aksi halde yorum yazılırsa size yazdığım gibi muhatap olmam yorumumuda yazarım sengözlerimebaksanab ayrıca kıyafetlerim hakkında her türlü yoruma açık olmam buraya neredeyse her Allahın günü foto koyma cesaretinde bulunmamla çok alakalı bence !! burada milyonlarca insan var herkes herşeyimi eleştirebilir bende bunun farkındayım , farkındayım ki yinede buraya resim ekliyorum :nazar: o yüzden bacak takıntınız ve benim bacaklarımla ilgili düşüncenizi lütfen burada konuşmayın yeri değil, hemde hi.. şimdi siz sessiz sessiz iyi seyirler yerimseniben

kızlar yeni katıldım bende aranıza barbie çok güzel giyiniyosun bence hiç cevap bile verme ne için yazıldığı belli gibi sankim aman şimdi banada sataşacaklar bi seni bide askitoyu gördüm çok güzel giyiniyosunuz banada fikir oluyo :):nazar:

gene neyi paylaşamıyoruz hayırdır bayanlar?
koyuyosanız fotolarınızı koyun, koymuyosanız da kimin nası poz verdiğini eleştirmek hakkını kendinizde gorup ortamı germeyin lütfen :kahve:

konuya kaldıgımız yerden devam edelim

Arkadaşlar lütfen eleştirilerinizin seviyesini koruyun,
elbette olumlu ve olumsuz eleştirler olacak ama
kıyafetlere yönelik eleştiriler olsun lütfen.
topiği mesajlarla karşılıklı alıntı yapıp,tartışma boyutuna taşımayın.
dediğim gibi ,bu topic bugün ne giydin topiği,
bir de lütfen mesajdan çok resim olsun...
şimdi paylaşıma devam edin.
sevgiler.

X