Bugün ne giydin? Çek görelim..

trenchcoat senin elinde şekilden şekle giriodur eminim :KK1: kışın en rahatı tayt valla... ohh çek taytı üstüne tunik alta uzun çizme hayde yallahhhh rahat rahat bayanssulusmile bayanssulusmile

Son düzenleme:
elbiseli hatunlar.. pati barbi ve hanturks bayildim bayildimmmmmmm:nazar:
bi gün ben de öyle incecik olurum insallahhh , Fatiha,aminnn:))))
fatiha amin demiş ya çatlak :roflol:
bence basen haricinde heryerin gayet ince aşkitocum basen sorunu bende de var o yüzden böyle elbiseleri seviyorum zaten, çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

ayrıca yarasa kollu tuniğine bayıldım çok çok yakışmış atytla da çok hoş durmuş :nazar:

askitom senin ilk kombindeki bej sanirim rengi o kazagin cok hosuma gitti canim cokta yakismi ..
nerden acaba ??

DEryacik tsk ederim canim güzel yorumun icin ayrica sen beni niye öyle tahmin ettinki :KK1: hic görmemismiydin resmimi

dienur renklerin gayet uyumlu duruyor canimda bide önden cekim koysaydin keske foto

Son düzenleme:
BarbiveKen ,özellikle son 3 kombinini çok beğendim.Ee,askı güzel olunca kıyafetin önemi kalmıyor pek.:nazar: Ne giysen yakışıyor kısaca .bayanssulusmile

okuldan akşama kadar canım çıktı nöbetçiydim 6 saat derse girdi. kahvemi yapıyım da kızlara bakıyım keyfim gelsin dedim coşmuş ortalık. miniye çok kızdım benim espri yaptığımı anlamamış bi de üstüne benim adımı kullanarak yorum yapmış.sevgili minici bayan eğer topiği sürekli takip ediyorsan herkesin birbirine sadece çok şıksın mmükemmelsin gibi sözler sarfetmediğini de görmüş olmalısın.yeri geliyor beğenmediğimiz fikirleri açıkça dile getiriyoruz.burası paylaşım topiği podyum değil!!!!
vücudu güzel olana güzel derim bunda sakınca görmüyorum hasetlik de yapmam .
barbienin bacaklarına yaptığım yorum da tamamen şakaydı,düzgün olmasa bile allahın yarattığı bir şey bunu eleştirmek hiçbirimize düşmez.ki söyleyecek olsam da başka türlü konuşurdum kalkıp da çişin gelmiş gibi poz vermesene demezdim.şaka da mı yapamıcas burda anlamış değilim.yemin ettircekler bana:eek:klava:
barbiecim ben taamen espri mahiyetinde söyledim o sözünü değilse beni fiziğin değil yakıştırdığın kombinler ilgilendiriyor. istemeden kalbvni kırdıysam ya da sinirlendirdiysem çok çok özür diliyoum senden.a.s.
aşkitom krem bluzun çok şık olmuş canıım yarasa kol çok havalı olmuş çok beğendim.
diğer kombininde de uyumu yakalamışssın.aman nazar değmesin çiçemm:nazar:

elbisemin modeli pek belli olmamış :KK43: ayrıca değinmek istedim barbi taş gibi kızdır bacaklarında da hiçbir kusur göremedim ben 1 senedir ( maşallah :nazar:) bakanlar nasıl bakıyor anlamış değilim bayanssulusmile

Uploaded with ImageShack.us

elbisemin modeli pek belli olmamış :KK43: ayrıca değinmek istedim barbi taş gibi kızdır bacaklarında da hiçbir kusur göremedim ben 1 senedir ( maşallah :nazar:) bakanlar nasıl bakıyor anlamış değilim bayanssulusmile

waowww:sm_cool: dkkat et cnm dışardaa erkeklern başını döndurcen hehe bıde üşürsünnn hasta olursun bak ben hastayım sen olmaalkisalkisalkis

twetty:1shok: bayıldım...
elbisenin hakkını vermişsin,gerek duruşunla,taşıyışınla,çooook yakışmış ...
harika! nerden aldın elbiseni canım ,tam tarzım:nazar:

waowww:sm_cool: dkkat et cnm dışardaa erkeklern başını döndurcen hehe bıde üşürsünnn hasta olursun bak ben hastayım sen olmaalkisalkisalkis
sempatiksalakcinni hay çok güldüm çok yaşa emi , teşekkür ederim , ayrıca geçmiş olsun..opuyorumnanaktan
tweety elbisenle ayakkabın çok uyumluu hoş olmuşssun canım
sağol kuşum
twetty:1shok: bayıldım...
elbisenin hakkını vermişsin,gerek duruşunla,taşıyışınla,çooook yakışmış ...
harika! nerden aldın elbiseni canım ,tam tarzım:nazar:
bershka olması gerek ama baya önceden almıştım canım çok teşekkür ederim..
Tiviti çok beğendim,saçlar da ona keza...:nazar:

çok teşekkür ederim güzelcim ..Şeniz

kizlar tesekkür ederim..

ama sunu belirtmek istiyorumm.. 2 tane kombin eklemedim ben.. siyahli olani krem tunigimin üstüne giydim zaten disari cikarkenn. Kaban o. ondandir kaba durusu sempatiksalakcinni

selayim tunik H&M den tatlisim.

Tweety masallah :nazar: bacaklara bakmaktan elbise fln görmedim hehe

aşkito sen zayıflamışsın bacım, spor filan yapmıyorsun demi sempatiksalakcinni aman haaa, eee o göbeğii ne ettin akannehir

bende bugün böyleydimmm

2851.jpg

aşkito sen zayıflamışsın bacım, spor filan yapmıyorsun demi sempatiksalakcinni aman haaa, eee o göbeğii ne ettin akannehir

2 kilo verdim canim dogru..
hamileligimin ilk haftalari hizla kilo aldim.. 4 kilo kadar.
sonrasinda istahim normale döndü.abur cuburlara meragim azalinca 2 kilo gitti..
göbek noldu bende bilmiyorum walla anlamadim :roflol:

bak simdi size 2-3 hafta öncesine ait bi foto eklicem sempatiksalakcinni
cok eteresannn :)

Sadece son sayfaya bakabildim çok ilerlemiş yahueyvahedigeldismile
Tweety bayıldım öldüm bittim çok zarifboshayallersmile
Gamze_Belinay gömleğin çok güzelmiş böyle birşey istiyordum bende nerden aldın acaba:) :uhm:

X