Bugün ne giydin? Çek görelim..

ayyy canım benim ne güzel sözler bunlar utandım valla :kedi:
temizlik düzen hissi, abartıya kaçmadan uyumlu detaylar tam olarak yansıtmak istediğim şeyler canım çok mutlu oldum demekki yansıtabilmişim çok teşekkür ederim BMcim sen de çok zarifsin ve hoşsun ayrıca opuyorumnanaktan

hanturks kıyafetindeki ayakkabı ve kolye uyumu çok güzel olmuş beğendim.
çok teşekkür ederim canım a.s.
hatunum türk kadınım

seksi ficutlumm nası güzel olmuşsun öyle kız menekşem

b kadın elbise giymeli anam giyymeeliiiii
seksi mi :kedi:ay tatlı dillim benim çok sağol Şeniz
bence de elbise forever canım :lepi:

sana da çok yakışmış :lepi:
teşekkür ederim canım a.s.

ildemm çok tatlı olmuşsun canım boleronun rengi çok hoş tayt ta olmasaymış keşke :kedi:ll

barbim bluzunun modeli rengi çok tatlıymış fıstığım bu ayakkabıları ben sefmiyorum ama rengi bluzle çok güzel durmuş, bacaklar zaten üff çok beğendim ben yine seni:asigim:

ihihi çantada buldumm buna uygun o arayışımda vardır sorma kaydirigubbakcemile3 bende sendenim hatta ben bi oje için badi falan bile alıorummm kaçığım biliorum :mymeka::mymeka: kışş bastırmazsa mutlaka denicem paticim beyaz pantollusunu opuyorumnanaktan

yaptiginiz yorumu cok ayipladim acikcasi. ben kendi dusuncemi yazmistim ki fotolarda gordugum kadariyla duzgun degil bacaklariniz. vucudunuza gore kalin ve biraz da egri. yani aynen oyle diye yazdiginiz yorumu samimiyetle yazdiginizi dusunup ne kadar durust ve komplekssiz demistim sizin icin ama yanilmisim. sanirim sonradan cark ettiniz. nikimde ne varmis anlayamadim ilginc bi tespit yaptiginiz sanirim.ayrica madem bacaklarinizdan memnunsunuz ki bu beni ilgilendirmez ugrasmamak adina oyle dedim demissiniz ya ne demek istediginizi anlamadim. yoo ben memnunum deseydiniz ben ne diyebilirdim ki sizin bu sozunuze karsilik. bacagi cok kotu olup etek giyen bayan sayisi azinsanamayacak kadar cok zaten . ayrica duz pozlari sevmiyorum falan filan bunlar acikcasi komik olmus. basbaya sakliyorsunuz. her neyse bacak duzgun olur egri olur o benim sorunum degil. ben nacizane fikrimi belirtmistim. kusura bakmayin. ayrica duzgun bacagi olaninda hakkini veririm bayanssulusmile mesela moon un tas gibi masallah

Son düzenleme:
minici canım barbi burada bacaklarının düzgünlüğünü değil kombinini tartışmaya yoruma sunuyor
bir foto ekledi diye bacağın şöyle şuran böyle demek hoş değil açıkçası
yorumları kıyafete yapıyoruz

birkaç gün öncesine ait bir kombişim, ahh ahh yarın yağmurlar fırtınalar geliyo elveda yaz :gitme: :gitme:

barbicigim badinin ve ayakkabinin cok tatli renkleri varmis sevimli, gecenlerde giydigin lacivert bir kot etegin vardi bence yaz gecti diyorsan onlada bir dene bebegim
bacaklar carpik marpik beni ilgilendirmez ben gördügümü söylerim bu topigin giydiklerini en güzel tasiyanlarindan birisin bebegim albenin yüzlük

arkadaslar lütfen onun fizigi tas sen yamuksun $usun busun demeyin bu topikte kiyafetleri sergiliyoruz yapmayin böyle ama

minici o kadar zamandir burdayim yorumunuzu yeni görüyorum .. lütfen yorumlarinizi kisilerin fiziklerine degilde nasil tasidiklarina bakaraktan yapalim bir bütün olarak gamyoncuiremsu
birde siz bacak dolgusu yaptirmayi istiyorsunuz sanirim(daha önceki bacak dolgusu topigindeki mesajlariniza dayanarak söylüyorum) o yüzden bacaklara takmis olsaniz gerek

Son düzenleme:
barbim çokk beğendimmopuyorumnanaktan

ahh boshayallersmile bende bacaklarımı kalınlaştırmaya çalışıyorum
herkesin gözünün "güzel " görme anlayışı farklı işte:sm_confused:

oce için badi kaydirigubbakcemile3
dene bakalım parbii hihoyyyt begenmezsen çıkarıverirsin nolcek :icecream:

patimm devam ediyom hiç aksatmadan bebikim sporumu merak etme sen
ben de seni seviommmm
kıı ben ne ekliyim örtmenlikte köy yerinde ölee afilli giyinemiyom alta bi kumaş pantul üste bi göynekk onun üstüne de bi beyaz önlük tamam ,göz zevkinizi bozmuyum:roflol:

barbiecim her zamankji gibi çok şıksın yine bacım
ayakkabılarına baylıyorum fiziğine değinmeye gerek yok bi de o brozn tenin ahh ahhha.s.

ildemm ne güsel bi hamileesin ölee anacım hamiş önceni bilmiom ama hamiş süper olmuşssun
etek sıkmıyo mu göbüşünü yaa bana daral geldi sanki göbeende ben varım da

mi-ni-ci bilmem bana biraz garip geldi sizin nikinizi gözüm tutmadığı için burada ilk defa ve direkt olarak bacaklarla ilgili bir yorum yaptığınız için hiç muhatap olmak istemedim asıl neden bu bacaklarımla ilgili bir problemim yok bnm tatlım, beğenmediğim yerlerimi açıkça beyan etmektende hiç çekinmem ( bknz:şeffaf oda 3.hafta konuğu kknın barbisi Barbieveken şutarafagittişutarafagitti) o yüzden düz pozu sevmeyişimi buna bağlamanız bnmde komiğime gitti moon konusundada sana kesinlikle katılıyorum sütun gibi bacakları var Maşallahh

Son düzenleme:

ahh ahh eski örtmenlerimi hatırladım sen böle diyince boshayallersmile
:mymeka: oyüzden ekliysen kaçarı yokk Şeniz

bi kez ekler sessizce giderim diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar ekliycem bu gidişle opuyorumnanaktan​

bunu geçenlerde çekmiştim koymaya fırsat olmamıştı

Bugün hanım hanımcık olasım geldi, sondaki resmin orjinali net olmadığından öyle bir şekil vereyim dedim fotoşopta

ayyy ne çok alıntı yapmışım şahanesiniz kızlaralkisalkisalkisalkisalkisalkis
Selayhus sende çok şıksın ne kadar zayıfmışsın sen
Ben seni balık etili zannederdim
Maşallah çok güzel bi fiziğin var

çenesi düşün hatunum deryacım alıntılayınca gördüm
sende pek şıksın yaaa
bu sene tavan yaptı kk hatunları maşlhhh

Kızlar badi uzaktan net görülemediği için uyumsuz gibi durabiliyor.
Aslında badide de beyaz üstüne lacivert puanlar olduğundan ben uydurmuştum.
Şöyle yani :)

Sağol tatlım, ben de seni çok beğendim, çok yahşi olmuşsun opuyorumnanaktan

çenebaz bayıldım canım çok tatlısın :lepi:

monarosa_22 çok ciciii :asigim:

Sağol hayatım, öpüldün Şeniz

çenemm kemer hariç ben güzel buldum :lepi: çünkü zaten body inde kurdele var canım yerimseniben etegin kesimi çok hoşş belirtmeden geçemiycem

Sen de haklısın ama ben çingene yüreğimle heryere kırmısılık katıştırdım zemuszemus
Sağol hayatım, senin elbisene de üzerinde duruşuna da bayıldım opuyorumnanaktan

Sağol canım benim olumunekankayizsmile

cenemmmmmmm cok datlu olmusun balim
barbi sende herzamnki gibi cok hossun , bayildim
hanturks elbise acayip yakismis , cok begendim
baska kimse varmiydi kacirdysam kusura bakmayin pilissss bayanssulusmile

Sağolll canımın içisi Şeniz

Kııırmızı kurdeeeeleee,kööör olasınnn Emiiineeesempatiksalakcinni
Kıs bi daa bana gelirken bööle geyin,Beray örnek alsın seni,anası gibi manda modunda dolanmasın

Diloşuuum delikafadulden
O Beray edepsizini var ya çok özledim, tokatları yapıştıra yapıştıra sevesim var Şeniz
Yeni gelişmelerle yamacına gelebilitem var bu aralar, ama her zamanki bulanık sulardayım eyvahedigeldismile

ahh ahh eski örtmenlerimi hatırladım sen böle diyince boshayallersmile
:mymeka: oyüzden ekliysen kaçarı yokk Şeniz

taam şikerim eski örtmenlerini hatırlattıysam(seviosan onları)ne mutlu bna:roflol:
yarın nöbetçiyim okulda sabah zor yetişiyom akşam eve gelince şaftıkayık kuşu koyarım tpiğee bakar bakar gülersiniz:roflol:

Hanturks vee Gece Kusuuumm
yorumlariniz icin sagoLun cicislerimm ..

Tayt bencede uymadi ama napim öteki tür rahat edemedim
siyah uymadi biliom yani bilmiyorumkismile

Gece kusum bebisimm benim zemuszemus
göbisimi skmioo etegim tatlim .. yengem göbüs tarafina bölee nasil desem
elastik bisi dikdi göbüsüm rahat etsin diye .. genc kizlik etegimi böyleecee mahfettik ama olsun opuyorumnanaktan
Kizima can feda o rahat etsin yeter zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…