Bugün ne giydin? Çek görelim..

tweetycim elbiseni cok güzel tasimissin canim ayakkabilarinda cok uyumlu olmus

söyle bir elbiseli resmim yok yanarimda ona yanarim :gitme:ah selay ahh
ve ben..

Son düzenleme:

tivity - elbiseni çok beğendim zemuszemus
siyah babetle de denemelisin bu elbiseyi ve saçlarını at kuyruğu gibi toplayıp , büyük metal halka küpe ile tamamlayabilirsin
hayal ettimde öyle de güzel olurdu aklinialirimsmile

selayım- blızün çok şıkmış zemuszemus bayldım bayıldım akannehir

aşkitim - senin o döbişini sevsinlerr :CüvCüv:çok tatlısın

gamze - pek uyumlusun, bende siyah yüzük istiyorummmmsempatiksalakcinni

Selayhus, Gamze, Twetty, Aşkito hepiniz çok şıksınız hanımlar...
Aşkito'cum sahi nereye gitti o göbek
Sen yine de kemerle falan sıkıştırma ya, ne bileyim yavrucak rahat etsin :bbo:

amaaaaaa.... sen fazla güzelsin yaaaaaaaaa Şeniz çok cici olmuşsunnnnn opuyorumnanaktan

:kedi: ama utandırdın ama yaaa :kedi: kaydirigubbakcemile3 saol aşk böcüğü opuyorumnanaktan
elbiseli hatunlar.. pati barbi ve hanturks bayildim bayildimmmmmmm
bi gün ben de öyle incecik olurum insallahhh , Fatiha,aminnn:))))
:roflol: fatiha amin sempatiksalakcinni ahh canım bakalım biz çocuk dogurdugumzda böle olabilcez mi boshayallersmile sen bide hamilesin düşün,oyüzden gayet iyisin bence :lepi:
o my god bayıldım yaaa yerimseniben tayttan başka bişeyle olmazdı zaten bu

ve ben..

selayyyyyyyy :asigim: naptın sen yaa.fiziğe bakarmısınz topik ahalisi bluza da bittim sana da.uyumsuz bişey göremiyorum canım sositososito Şeniz

tivitiii aklinialirimsmile yavrum ne kadan seksüsün öle.duruşa bakın :hulya: güzel taşımıssn tatlım yerimseniben

atlamadım inşallah kimseyi zemuszemus

Son düzenleme:
Selayhus ne inceciksin yaw ne güzel böle zayıf hatunlara bayılıorm ya bende diyetteim ama bende zayıflicimkaydirigubbakcemile2

tiviti canım çok hoşsun elbise çok yakışmış ayakkabılar süper bacaklara da maşallah aklinialirimsmile
selayhusum bluzün çok şık ımış topuklu ayakkabı ve skinny de harika durmuş sana böyle pantolon daha çok yakışıyo kuzum
gamze gömleğin ve yüzüğün çok güzelmiş canım yakışmış sana da

Son düzenleme:

twety alkisalkisalkis a.s.

ve ben..

twety süper olmuşsun :lepi::
gamze_belinay çok cici olmuşsun.herşeyin uyum içinde...hihoyyyt

Aşkito'cum sahi nereye gitti o göbek
Sen yine de kemerle falan sıkıştırma ya, ne bileyim yavrucak rahat etsin :bbo:

çok teşekkür ederim kışlaarrr opuyorumnanaktan bacaklarımla ilgili güzel yorumlarınıza teşekkür ederim bacak kalmadı kilo vermekten baya kilo kaybım var yazdan beri 44 e düştüm:sinifsinif: aşk acısı çekiyorum sankikaydirigubbakcemile3

AŞKİTOM O GÖBEK NE ÖLEEE:roflol:
gamzecim gömleğin çok yakışmış
selayım bluzun ne kadar güzel olmuş

BarbiveKen ,özellikle son 3 kombinini çok beğendim.Ee,askı güzel olunca kıyafetin önemi kalmıyor pek. Ne giysen yakışıyor kısaca .bayanssulusmile

Şeniz

senin art niyetli olmadığını mesajımda belirtmiştim zaten canım sorun yoksengözlerimebaksanab

elbisemin modeli pek belli olmamış ayrıca değinmek istedim barbi taş gibi kızdır bacaklarında da hiçbir kusur göremedim ben 1 senedir ( maşallah ) bakanlar nasıl bakıyor anlamış değilim bayanssulusmile

güzel sözlerin için tşk ederim tivi..fakat herkesin güzellik anlayışı farklıdır.. canımı sıkan beğenilmemek değil hakaretvari kelimelerdi neyse yerimseniben ben elbisenin modelini gayet iyi anladım ve çok yakıştırdımmm, işe giderken bu tarz şeyler giyinebilmek çok istiyorum bende. ama maleseff , bir honolulu kadar dikkat çekerim böyle giyinsem resmen dolabım 2 ye ayrılmış durumda bir kısım iş, bir kısım özel hayatım için ve ikisindede birşey giymeye kalksam giyecek bişey bulamıyorum

ve ben..

seni skinny kraliçesi ilan ediyorum :hooray: badinide ayriyeten beğendim harikaaa :lepi:

tivitimm of offf bayıldımmmm çok güzel görünüyorsun.

selayım
kotun çoook yakışmış canımmm

Aşkito çok beğendim 2 sinide sanırım hamilesin yeni öğreniyorum valla Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin a.s.

Gamze tam benim tarzımdasın bu aralar ben bu şekil takılıyorum spor ayakkabı giymek zorunda olduğun içinboshayallersmile gömleğini sevdim:hulya:

tweety elbisene bayıldım ayakkabılarına bakmadım bakmak istemedim ooooofffff
ayrıca çok yakışmış

askıtom beyazlı kombınınde o gobısınde cok sırın bıtanem Şeniz
tıvıtımmmmm elbısen cok guzel sanada cok yakısmısss yerimseniben
selayhusum sana zevkıne ve fızıgıne dıyecek bır sozum yok saygıyla egılıyorummm karsında :asigim:
gamzecımm gomlegınde rengıde cok guzellm

xzgi güzeller güzeli gelinm dicem çünkü azcık kaldıı :) teşekkür ederimm ve + olarak ekliyorum KINA KIYAFETİN çok güzelmişş üstüne tam oturmuş için rahat olsun gerçekten doğru bir seçim yapmışssın... RABBİM UTANDIRMASIN MUTLULUĞUNA MUTLULUK KATSIN FAZLASIYLA...

selayım- blızün çok şıkmış zemuszemus bayldım bayıldım akannehir
sagol canim

mersi cenebazim zemuszemus
:kedi:
]selayyyyyyyy :asigim: naptın sen yaa.fiziğe bakarmısınz topik ahalisi bluza da bittim sana da.uyumsuz bişey göremiyorum canım sositososito Şeniz

sen bana bittt ben sana bitip tükenelim ... begenmen beni sevindirdi zevkli patikooom benim
Selayhus ne inceciksin yaw ne güzel böle zayıf hatunlara bayılıorm ya bende diyetteim ama bende zayıflicimkaydirigubbakcemile2
insallah istedigin seklide zayiflarsin tesekkürler
selayhusum bluzün çok şık ımış topuklu ayakkabı ve skinny de harika durmuş sana böyle pantolon daha çok yakışıyo kuzum

sagol canim arkadasim, daha cok yakisiyor derken diger bolla kiyasladin sanirim tesekkürler zemuszemus
selayım bluzun ne kadar güzel olmuş
tskler gecekusum kaydirigubbakcemile2
Şeniz

[seni skinny kraliçesi ilan ediyorum :hooray: badinide ayriyeten beğendim harikaaa :lepi:
gönlümün kralicesi tesekkür ediyorum canimm kaydirigubbakcemile5

selayım
kotun çoook yakışmış canımmm

canim ögretmenim benim bende cook tesekkür ederim yorumuna

selayhusum sana zevkıne ve fızıgıne dıyecek bır sozum yok saygıyla egılıyorummm karsında :asigim:

deme böyle bebegim gel biz karsilikli kucaklasalim olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile tskler ederim güzel yüzlüm

gamzebelinay aksam ekledim ciktim yorumu sana yazamadim yorum... uyumlu ve sade olmusun göze hos görünüyor , demek pazardan aldin istanbulun pazarlari ne kadar meshur yaa delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…