Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ayburcum cok hos görünüyorsun; morlar cok yakismis.
Bence de kendi cantan daha güzel uyuyormus.

B&M cok begendim seni; pardesünün modeli cok hos.
Onunla bile ne kadar güzel bir fizigin oldugu belli oluyor

YesilgosluMELEK fizigin hos ama nedense kombinin gözümü yordu.
Siyah t-shirt olsa daha güzel olurdu bence; ayrica t-shirt`ün spor oldugu
icin kolye olmamis.

Ismini hatirlayamadim su an ama yegeniyle birlikte resim cekilen birisi vardi;
ayakkabilarinla, cantanin ve esarbinin uyumu harika.

Tuticim fizigin süper oldugu icin ne giysen yakisiyor, ama bu kombininde renkleri uyumsuz buldum; bogmuslar birbirlerinisempatiksalakcinni

bu sene beyaz ten modaymış tanrıçam bilseydim hiç bronzlaşmak için uğraşmazdım yaw sempatiksalakcinni

yemişim modasını,varmı bronzluk gibisi:asigim:
selaya katılıyorum,papuçlarını binde çok beğendimhihoyyytdore badinde çok yakışmış..ayakta pozunu görsem dahada mutlu olurdumaklinialirimsmile

cnm esasında o etekte o kadar koyu değil esasında neden o kdar koyu çıktı anlamadım birde üstünde minik çiçekler var dore ufak ufak pek belli olmuyor teşekkür ederim yinede cnm...

yemişim modasını,varmı bronzluk gibisi:asigim:
selaya katılıyorum,papuçlarını binde çok beğendimhihoyyytdore badinde çok yakışmış..ayakta pozunu görsem dahada mutlu olurdumaklinialirimsmile

ayaktada çekerim anacığım =) istersen fatih sultan mehmet köprüsünün bacaklarının yanında bir poz wereyim =)) ayakkabım senin olsun tanrıçam yeterki iste teşekkürler tatlım...

Son düzenleme:

ayaktada çekerim anacığım =) istersen fatih sultan mehmet köprüsünün bacaklarının yanında bir poz wereyim =)) ayakkabım senin olsun tanrıçam yeterki iste teşekkürler tatlım...

yok bebem o kadar yorulma:roflol:sen evinde paşa paşa çek zahmete girmeden yeteraklinialirimsmile
papuçların sende güzel papatyam,ama istemem yan cebime yapabilirim haberin ola:icecream:

günaydın
ROCKERX= Badine bayıldım sanada çok yakışmış
TUTİ= Barbi bebeğim benim yine müthiş görünüyorsun
ALYADUANINANNESİ= Yine çok uyumlu ve zarifsin ablacığım
ben kilo olarak bir fazlalık göremedim
ALYAyıda yerim ben:asigim:

Kizlar tek tek yorum yapamicam okula gec kaliyorum, ama hepinizd ebirbirinizden guzel olmusunuz :)

Buda bugun ki ben, ustume siradan bir elbise taki verdim acelemden.

B&M cok begendim seni; pardesünün modeli cok hos.
Onunla bile ne kadar güzel bir fizigin oldugu belli oluyor
çok teşekkürederim bilmiyorumkismile a.s.

tutiii tutiiiklava:
bu ne hall yawrimm kötükedihüso
çabıkk gir eve bakimmm
karacaklar senii

çok zeksü olmuşsun tatlım yaww Şeniz

begenen herkese tesekkurlerımı sunuyorum arkadaslarr:)
burcucum ben senı hep hawalı gormeye alıstıgım ıcın bu elbıse sankım bıraz sonuk kalmısakannehir
tutı begendım senı canım
ece senı cok begendım ama yelek olmadan sankı daha mı ıı olurdu.
alyaduanınannesı uyum harıka ama sıyah cantaylasempatiksalakcinni

Rockerx, ayburcum, alyaduanınannesi teşekkür ederim a.s.
Resimler biraz küçük mü olmuş ne benim a.s
Bir dahakine büyük ekliyim ya... akannehir
Alyaduanınannesi canım haklısın kahrenegi daha iyi olurdu ama ayakkabımda sarı var diye kendimce kombin yaptım naniknanik

ece canım
içindeki siyah gömleğin hariç uyum çok güzel
ayakkabını ve çantanı çok beğendim
içine lacivert bi bluz çok güzel olurdu

Rockerx kıyafetine bayıldım ama Küpelerin ve üstündeki turkuaz body süper olmuş. Beyaz pantolon da çok yakışmış a.s
Xgzi Tişörtün çok hoşşşş opuyorumnanaktan babetlerin ve kurdele uyumuna bayıldım a.s.
yesilgosluMELEK Herşey çok güzel ama keşke tayt giymeseydin kot eteğin altına onun dışında kolyeni, sandaletlerini çok sevdim a.s.
aybur34 cum Çok tatlı olmuşsun... Mor eşarpppp pantalonun modeli Üstündeki gömlek ve içindeki beyaz body tam uyum işte budur dedirtiyorsun a.s. Ama keşke bembeyaz bir de çantan olsaydı :1no2: O zaman işte budur diyecektim... kötükedihüso
B&M cim Üstündeki ne kadar hoş durmuş boy desen tam olduğundan hoş görünüyorsun baya :jeyyar: Eşarp, ayakkabı, çanta uyumunu çok sevdim yerimseniben
BtL. Çok hoş bir kombin beğendim a.s.
Gamze'ye gelince klava: Alma artık kilo böyle güzelsin yerimseniben
Tuti cimmmm Güzelliğe bak ya aklinialirimsmile Eteğin hoşluğuna, bluzun rengine duruşuna bittim... Ayakkabıların da çok uyumlu harika olmuşşşş! Tabii taşıyan güzel a.s.
Burcucumm Elbisenin duruşu çok güzelmiş...
Ece'cim... Üstündeki hırka olmasa ayakkabı, pantolon, çanta uyumun süper diyecektim... Ama gene de güzel görünüyorsun canım

xzgim'cimm süper uyumlu bir kombin bayıldımm

yesilgosluMELEK, ne yazık ki sadece sandaletlerini beğendim :a015:

aybur'cumm çok güzel bir kombin olmuş bence buu :dance: dediğin gibi siyah çanta daha iyi durmuş bence de a.s yengenin de bluzunü beğendimm :kedi:

B&M, boyuna posuna maşallah kuşum manzara da beni benden aldı, 10 aydır istanbul ve aşk yüzü görmemiş biri olaraktan...:a015:

tuti'mm, sadece 'waowwwaklinialirimsmile' diyorum

burcucum elbisen çok güsell,tam yaz havasında tarz olarak da renk olarak da a.s

ya ben şimdik hanginize yorum yapim yaaaa, birkaç kişiyi deli gibi beğendim

öncelikle hafızamdan silinmeyen kareleriyle alyaduanınannesi bayıldım :lepi:
fiziği ve köpüşlü badisiyle hayyal :lepi:
beyaz badisi ve kotuyla tutimmm :lepi:
klasik kıyafetli kombinindedi eteğini uyumsuz buldum ama badinle akkabına öldüm :lepi:
selayhsuum içindeki beyaz badiyi gönül isterdiki giymeseydin :bbo: onsuz gayet hoş bir kombin :lepi:
maix bacaklarını sok gözümüze taammı sositososito harika :lepi:
ayburum yeni aldığın eşarpta takılmılş bakıorum, ohh ne güzel kombin etmişsin bak :lepi:
gnydnım alişveriş içün gayet yerinde bi kombin :lepi:
ezgim zaten tarzın tarzım diyorum :lepi:
bmcim canlı kıyafetlerine alıştığım için bu kombinin pek hoşuma gitmedi canım bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…