Bugün ne giydin? Çek görelim..

burcucum yazlık elbisen çok güzel
ececim akkabını pantolunu ve çantanı çok uyumlu buldum, üstündekiler olmamış ama bence bilmiyorumkismile

B&M cim :nazar: Üstündeki ne kadar hoş durmuş boy desen tam olduğundan hoş görünüyorsun baya :jeyyar: Eşarp, ayakkabı, çanta uyumunu çok sevdim yerimseniben

çok teşekkürederim hayyalcim a.s.a.s.a.s.

B&M, boyuna posuna maşallah kuşum :nazar: manzara da beni benden aldı, 10 aydır istanbul ve aşk yüzü görmemiş biri olaraktan...:a015:

çok saol canım ya :kedi:

bmcim canlı kıyafetlerine alıştığım için bu kombinin pek hoşuma gitmedi canım bilmiyorumkismile

:roflol::roflol:
bende dün deryama diyorum ,ya bugün pek bi ağır pek bi klasik hissettim oldum diye sempatiksalakcinni
gerçi dışarıda pardesü giyiyorum
içim hep cıvıl cıvıl :jeyyar:
ama evet bu pardesüm biraz klasik :KK1:

çok teşekkürederim hayyalcim a.s.a.s.a.s.

çok saol canım ya :kedi:

:roflol::roflol:
bende dün deryama diyorum ,ya bugün pek bi ağır pek bi klasik hissettim oldum diye sempatiksalakcinni
gerçi dışarıda pardesü giyiyorum
içim hep cıvıl cıvıl :jeyyar:
ama evet bu pardesüm biraz klasik :KK1:

banada biraz ağır geldi işte özellikle bıcır bıcır suratını gördükten sonra :kedi:

554.jpg

bugün komşunun oğlunun sünnet düğünleri vardı böyle giydim çok yakınımız olmadığı için abiye giymeye gerek duymadım zaten en sevmediğim şey abiye giymektir...
kardeşimin odasında çkildiğimden dolayı kusura bakmayın biraz dağınık yatak örtüsü falan
sempatiksalakcinni

ya varyaaa, varyaaaa, ne desem bilmem:hooray:

Rockerx kıyafetine bayıldım ama :nazar: Küpelerin ve üstündeki turkuaz body süper olmuş. Beyaz pantolon da çok yakışmış a.s
Xgzi :nazar: Tişörtün çok hoşşşş opuyorumnanaktan babetlerin ve kurdele uyumuna bayıldım a.s.
yesilgosluMELEK Herşey çok güzel ama keşke tayt giymeseydin kot eteğin altına onun dışında kolyeni, sandaletlerini çok sevdim a.s.
aybur34 cum :nazar: Çok tatlı olmuşsun... Mor eşarpppp pantalonun modeli :nazar: Üstündeki gömlek ve içindeki beyaz body tam uyum işte budur dedirtiyorsun a.s. Ama keşke bembeyaz bir de çantan olsaydı :1no2: O zaman işte budur diyecektim... kötükedihüso
B&M cim :nazar: Üstündeki ne kadar hoş durmuş boy desen tam olduğundan hoş görünüyorsun baya :jeyyar: Eşarp, ayakkabı, çanta uyumunu çok sevdim yerimseniben
BtL. Çok hoş bir kombin beğendim a.s.
Gamze'ye gelince :eek:klava: Alma artık kilo böyle güzelsin yerimseniben
Tuti cimmmm :nazar: Güzelliğe bak ya aklinialirimsmile Eteğin hoşluğuna, bluzun rengine duruşuna bittim... Ayakkabıların da çok uyumlu harika olmuşşşş! Tabii taşıyan güzel a.s.
Burcucumm :nazar: Elbisenin duruşu çok güzelmiş...
Ece'cim... Üstündeki hırka olmasa ayakkabı, pantolon, çanta uyumun süper diyecektim... Ama gene de güzel görünüyorsun canım :KK1:

xzgim'cimm süper uyumlu bir kombin bayıldımm :nazar:

yesilgosluMELEK, ne yazık ki sadece sandaletlerini beğendim :a015: :nazar:

aybur'cumm çok güzel bir kombin olmuş bence buu :dance: dediğin gibi siyah çanta daha iyi durmuş bence de a.s yengenin de bluzunü beğendimm :kedi:

B&M, boyuna posuna maşallah kuşum :nazar: manzara da beni benden aldı, 10 aydır istanbul ve aşk yüzü görmemiş biri olaraktan...:a015:

tuti'mm, sadece 'waowwwaklinialirimsmile' diyorum

burcucum elbisen çok güsell,tam yaz havasında tarz olarak da renk olarak da a.s

ya ben şimdik hanginize yorum yapim yaaaa, birkaç kişiyi deli gibi beğendim

öncelikle hafızamdan silinmeyen kareleriyle alyaduanınannesi bayıldım :lepi:
fiziği ve köpüşlü badisiyle hayyal :lepi:
beyaz badisi ve kotuyla tutimmm :lepi:
klasik kıyafetli kombinindedi eteğini uyumsuz buldum ama badinle akkabına öldüm :lepi:
selayhsuum içindeki beyaz badiyi gönül isterdiki giymeseydin :bbo: onsuz gayet hoş bir kombin :lepi:
maix bacaklarını sok gözümüze taammı sositososito harika :lepi:
ayburum yeni aldığın eşarpta takılmılş bakıorum, ohh ne güzel kombin etmişsin bak :lepi:
gnydnım alişveriş içün gayet yerinde bi kombin :lepi:
ezgim zaten tarzın tarzım diyorum :lepi:
bmcim canlı kıyafetlerine alıştığım için bu kombinin pek hoşuma gitmedi canım bilmiyorumkismile

çok teşekkür ederim kızlar opuyorumnanaktan
barbımm ben daha ılk buraya katıldıgımdada soylemıstın bunu yerım nan senı olumunekankayizsmile

Burcucum elbisen cok tatli; sana da cok "masum" bir hava vermis.
Bence bu halin cok hos:nazar:

Ece ayakkabi, canta ve pantolon uyumun cok hos...

zhebani'cim ne yazık ki kombininden bir şey anlamadım.
üstündeki yeşillinin renkleri güzelmiş.
sanırım diyebileceğim tek şey bu :bbo:

cnm esasında o etekte o kadar koyu değil esasında neden o kdar koyu çıktı anlamadım birde üstünde minik çiçekler var dore ufak ufak pek belli olmuyor teşekkür ederim yinede cnm...[/B

Rica ederim tatlim. Maalesef resimde renkler cogu zaman tamamen gercegi yansitmiyorlar; biz de buradan gördügümüz kadariyla yorum yapabiliyoruz ne yazikkiopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tutii sarışın bombaa fiziğine hayran kaldım saçlarındada kaldı gözüm inş nazarım değmez
çok çıtır bi kombin olmuş zaten doreye hastayım:asigim:

teşekkürler canım yok tatlım nazarlığım war boynumda sizden bana nazar değmez biliyorum içten ve samimi olduğunuzu çünkü =)))

yok bebem o kadar yorulma:roflol:sen evinde paşa paşa çek zahmete girmeden yeteraklinialirimsmile
papuçların sende güzel papatyam,ama istemem yan cebime yapabilirim haberin ola:icecream:

hahaha ilahi tanrıçam yaaa alemsin =))opuyorumnanaktan

günaydın
ROCKERX= Badine bayıldım sanada çok yakışmış:nazar:
TUTİ= Barbi bebeğim benim yine müthiş görünüyorsun:nazar:
ALYADUANINANNESİ= Yine çok uyumlu ve zarifsin ablacığım:nazar:
ben kilo olarak bir fazlalık göremedim
ALYAyıda yerim ben:nazar::asigim:

ablacım teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

çok teşekkürederim bilmiyorumkismile a.s.

tutiii tutiii:eek:klava:
bu ne hall yawrimm kötükedihüso
çabıkk gir eve bakimmm
karacaklar senii :eek:
:KK1:
çok zeksü olmuşsun tatlım yaww Şeniz

hahaha her zamanki halim şekerim hemen içeri giriyorum...sempatiksalakcinni

begenen herkese tesekkurlerımı sunuyorum arkadaslarr:)
burcucum ben senı hep hawalı gormeye alıstıgım ıcın bu elbıse sankım bıraz sonuk kalmısakannehir
tutı begendım senı canım
ece senı cok begendım ama yelek olmadan sankı daha mı ıı olurdu.
alyaduanınannesı uyum harıka ama sıyah cantaylasempatiksalakcinni

mersi cnmopuyorumnanaktan

Rockerx kıyafetine bayıldım ama :nazar: Küpelerin ve üstündeki turkuaz body süper olmuş. Beyaz pantolon da çok yakışmış a.s
Xgzi :nazar: Tişörtün çok hoşşşş opuyorumnanaktan babetlerin ve kurdele uyumuna bayıldım a.s.
yesilgosluMELEK Herşey çok güzel ama keşke tayt giymeseydin kot eteğin altına onun dışında kolyeni, sandaletlerini çok sevdim a.s.
aybur34 cum :nazar: Çok tatlı olmuşsun... Mor eşarpppp pantalonun modeli :nazar: Üstündeki gömlek ve içindeki beyaz body tam uyum işte budur dedirtiyorsun a.s. Ama keşke bembeyaz bir de çantan olsaydı :1no2: O zaman işte budur diyecektim... kötükedihüso
BtL. Çok hoş bir kombin beğendim a.s.
Gamze'ye gelince :eek:klava: Alma artık kilo böyle güzelsin yerimseniben
Tuti cimmmm :nazar: Güzelliğe bak ya aklinialirimsmile Eteğin hoşluğuna, bluzun rengine duruşuna bittim... Ayakkabıların da çok uyumlu harika olmuşşşş! Tabii taşıyan güzel a.s.
Burcucumm :nazar: Elbisenin duruşu çok güzelmiş...
Ece'cim... Üstündeki hırka olmasa ayakkabı, pantolon, çanta uyumun süper diyecektim... Ama gene de güzel görünüyorsun canım :KK1:

o senin güzelliğin canımmmmopuyorumnanaktan

xzgim'cimm süper uyumlu bir kombin bayıldımm :nazar:

yesilgosluMELEK, ne yazık ki sadece sandaletlerini beğendim :a015: :nazar:

aybur'cumm çok güzel bir kombin olmuş bence buu :dance: dediğin gibi siyah çanta daha iyi durmuş bence de a.s yengenin de bluzunü beğendimm :kedi:

tuti'mm, sadece 'waowwwaklinialirimsmile' diyorum

burcucum elbisen çok güsell,tam yaz havasında tarz olarak da renk olarak da a.s

teşekkürler balım saolasın...opuyorumnanaktan

ya ben şimdik hanginize yorum yapim yaaaa, birkaç kişiyi deli gibi beğendim

öncelikle hafızamdan silinmeyen kareleriyle alyaduanınannesi bayıldım :lepi:
fiziği ve köpüşlü badisiyle hayyal :lepi:
beyaz badisi ve kotuyla tutimmm :lepi:
klasik kıyafetli kombinindedi eteğini uyumsuz buldum ama badinle akkabına öldüm :lepi:
selayhsuum içindeki beyaz badiyi gönül isterdiki giymeseydin :bbo: onsuz gayet hoş bir kombin :lepi:
maix bacaklarını sok gözümüze taammı sositososito harika :lepi:
ayburum yeni aldığın eşarpta takılmılş bakıorum, ohh ne güzel kombin etmişsin bak :lepi:
gnydnım alişveriş içün gayet yerinde bi kombin :lepi:
ezgim zaten tarzın tarzım diyorum :lepi:

mersi cnmmopuyorumnanaktan

ya varyaaa, varyaaaa, ne desem bilmem:hooray:

sen de bişeyler de de dee ne olur kuzummmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5

tuti ve burcu yu beğendimm

mersi tatlışkommm opuyorumnanaktan

denmurne kadar sivri dillisin senin yazılarını okuynca bu topikte keyfim kaçıyo:kızgın:
senin niye keyfin kaçıyor resminimi ekledin?zor beğenirim ben sositososito
şimdi resimlere bakıyorum birazdan yorumlarımla burdayım yine kaçar mı keyfin onu bilemiycem :nazar:

b&m şimdi pardesünden ne giydiğini göremediğim için ne desem bilemedim.eşarbının rengininde içimi kararttığını söylemeden geçemeyeceğim.sütlü kahve renginde eşarp tavsiye ederim.ama fiziğin düzgün görünmekte.
baybur çantayla ayakkabın uymamış gerisi tamam
rocker bugünün şıkı sensin ama göbeğini çok öne doğru attırma poz verirken geride tut.
yeşilgözlümelek buddyn yakışmamış gerisi güzel.
burcucum elbiseni evde temizlik yaparken giyerim ben.yaşınıda çok ufak göstermiş,yüzün güzel ama.tokan alakasız,saçların düzensiz toplanmış.ders bitsede zil çalsa der gibi imajın var.
ece içine siyah ama daha farklı v yaka daha kısa kolllu bir buddy denesen çok güzel olacak.şık buldum.
gördüklerim bunlar mirmirmirmir

X