Bugün ne giydin? Çek görelim..

alyaduanınannesi;eşarbına bayılmıştım zaten,renk uyumu da çok hoş...
fizik yine eskiye dönmüş maşallah...

B&M;çok cici olmuşsun...yaa herkesler de zayıf ama ağlıcam şimdii :gitme:

sealyim ve Gamze kilo almış Halim bu :))) ayrıca tesekkurederim

Gamze aslında evet biraz koyu kaçtı esarbim ama sade olsun dedim :)))

Xzgi himm ben üzerindekini siyah beyaz çizgili sandim
Lacivert cizgiliyse tabiki kotun çok uyumlu :))

hey maşallah kilolu halin buysa diyorum :))) nedimm eşin dikkat etsin vallahi çocuk doğurmuş gibi değilsin... ya yeni jenerasyon böyle sanırsam sende aybikede fizikleriniz süper maşallah..

Tutim çok tesekkuredrim canimcim

Gloxinia tesekkurederim ya bende ascik almaya uğraşıyorum :) alamıyorum . Anca 4 kilo zorla aldım :)

teşekkür ederim nektarım çok mersi...opuyorumnanaktan

selayhusum çok şirin olmuşsun kolyeli ilk defa görüyorum seni yakışmış walla...
[

canim cok tesekkür ederim , kolye normalde takmiyorum öylee yilda 2-3 kere belki zaten selimde kopariyor
bunu daha önce bir kere daha kombin yapmistim taba kemerle hosuna gitmesine sevindim kaydirigubbakcemile2
kolyeyi hantürksüm icin taktim denebilir :lepi:

hey maşallah kilolu halin buysa diyorum :))) nedimm eşin dikkat etsin vallahi çocuk doğurmuş gibi değilsin... ya yeni jenerasyon böyle sanırsam sende aybikede fizikleriniz süper maşallah..

:))) troid bezlerim hızlı çalıştığından boyleyim
Esimin pek korkusu yok :) maşallah kendi biraz bana göre toplu :))
Senin farkkımı var sende incesin :)) kilo alicak yapın yok sanırım .

:))) troid bezlerim hızlı çalıştığından boyleyim
Esimin pek korkusu yok :) maşallah kendi biraz bana göre toplu :))
Senin farkkımı var sende incesin :)) kilo alicak yapın yok sanırım .

sorma tatlım yaa bende bir sürü tahliller yaptırdım ve sonuç olarak metobolizmamın aşırı hızlı çalıştığı kanısına varıldı yediğimi yakıyormuşum.. yoksa düşün az önce bi paket bisküvi yiyip ardındanda 2.5 tabak soslu makarna yemiş biri duruyor karşında şuan üstelik ekmekle birlikte yiyorum makarnayı ama banamısın demiyor deli olucağım bu yüzden.. bende almak isteyipte alamayanlardanım, fakat eskiye oranla yine iyi sayılırım az biraz

kızlar yorumlarınız bana doping oldu
4 kg fazlam var baya takıyordum yorumlardan sonra pek bi smle oldum-teşekkür ederim hepinize..

hayyal çok severim bu tarzı çok tatlı olmuşsun badini sarı yerine kahvenin herhngi bi tonu seçmiş olsydın 4/4 lük olacaktı valla nazar boncuğun olmuş
selayhus çok çıtı pıtı duruyorsun kotun ve fiziğin mükemmel !
kankam balım kaymağım gerçekten çok yakışmış morlar eşarbın çok hoş iyi günlerde kullan mor bi insana bukadar yakışabilir! ayrıca krem çantan uyumlu olmuş boşuna değişmişsin hehehe
fanesimi de öperim
biri daha vardı yorum yapacaktım ama unuttum uff kusra bakmayın
hayırlı geceleropuyorumnanaktan

bugün komşunun oğlunun sünnet düğünleri vardı böyle giydim çok yakınımız olmadığı için abiye giymeye gerek duymadım zaten en sevmediğim şey abiye giymektir...
kardeşimin odasında çkildiğimden dolayı kusura bakmayın biraz dağınık yatak örtüsü falan
sempatiksalakcinni

gloxinam
hantürksüm
xzgim
gamze belinay
tanrıçam
tutim
aybiğim
selayım
hepinize çok teşekkür ederim foto çekilmekten kolumuzda çantayla dolaşamadık zaten
çantanın uymasına sevindim

tutim akkabına bayıldım dore sana çok yakışıyo
süper görünüyosun
btl trençkotunuz sade olsaymış ahenk daha güzel olurmuş tek tek değerlendirirsem hepsini çok beğendim

[B]yeşilgözlümelek sandaletlerini beğendim[/B]

tutiii qaarisi bu ne delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
tarzina tipine bicimine hasta oldum ne kadar uyumlu ne kadar sexi olmusun öyle baktim bir daha baktim

alyaduaninannesi tesekkür ederim canim sanada

tutim harika görünüyosun canım badine bayıldım, beyaz ten mi modaymış hadi ya iyi ben hayatta bronzlaşamıyorum zaten bana yaradı bu moda kaydirigubbakcemile3

tutiii qaarisi bu ne delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
tarzina tipine bicimine hasta oldum ne kadar uyumlu ne kadar sexi olmusun öyle baktim bir daha baktim

alyaduaninannesi tesekkür ederim canim sanada

amanınn sen beğendiysen tamamdır tatlım çok tşekkür ederim çıtır annem çok sevindim beğenmeneolumunekankayizsmile

tutim harika görünüyosun canım badine bayıldım, beyaz ten mi modaymış hadi ya iyi ben hayatta bronzlaşamıyorum zaten bana yaradı bu moda kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim tatlım badim bayağdır var bugüne denk geldi ilk kez giydim desem inanırmısın
evet cnm beyaz ten modaymış valla en sağlıklısı doğal ten bencede...
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…