Bugün ne giydin? Çek görelim..

rockerx mavi beyaz çok yakışmış çantanı çok beğendim
xzgim ben sana pamuk şekeri getireyim sende bana tişörtünü getir olurmu pantolonunda süper akkabılarında

xzgim üzerindekileri cok yakistirdim ne güzel olmus öyle kurdeleli kankim benim ayakkabilarinida seviyorum

Rockerx turkuaz beyaz kombinin cok hos; ben bu iki rengin uyumunu cok seviyorum...

Xzgicim cok tatli görünüyorsun; t-shirt`ünle ayakkabilarinin ayni renk olmasi cok hos, ama keske pantolonun da siyah olsaydi; bence daha hos olurdu...

rockerx mavi beyaz çok yakışmış çantanı çok beğendim
xzgim ben sana pamuk şekeri getireyim sende bana tişörtünü getir olurmu pantolonunda süper akkabılarında
ben siz ikinize herşeyimi veririm siz yeterki isteyin :asigim:
Rockerx turkuaz beyaz kombinin cok hos; ben bu iki rengin uyumunu cok seviyorum...

Xzgicim cok tatli görünüyorsun; t-shirt`ünle ayakkabilarinin ayni renk olmasi cok hos, ama keske pantolonun da siyah olsaydi; bence daha hos olurdu...

tatlım tesekkur ederımm ama tshırtumdekı cızgıler sıyah degılkı lacıvertt :kedi:

bgn abimlerle floryadaydık önce krem çantamı takmıştım sonra uymuyo diye yengeminkini takıverdim koluma :jeyyar:

yengemle kk için poz verirkene bu arada yengemde kk üyesi fanes :enbuyukkk:

özgetuniğini beğendim yakışmış sana
rockerx mavi beyaz çok uyumlu görünüyorsun badi güzelmiş
xzgimtişörtünü ve ayakkabılarını çok beğendim ama sen zayıfladın mı yaa bilmiyorumkismile
yeşilgözlümelek ben tayt üstüne etek pek sevmiyorum ama onun dışında beğendim canım

ayburuummm sıyah canta yerıne krem bence daha cok guzelmıs
sen morlar ıcınde guzelsın gulusun yeter bı kere opuyorumnanaktan

sagol bıtanem ne zayıflaması
tam tersi kilo aldım toparladım
49-50 arasında gıdıp gelıyorum hanturkum :kedi:

anaa tam yazarken ayburcum da eklemiş resim yeni eşarbını da takmış, morlar çok yakışmış canım ben de krem çantalı halini daha çok beğendim

xzgi çok beğendim seni
omuzundaki kurdela çok şiriin duruyo .buluzun elbisesi var bende de çok beğeniyorum ya :)
ayakkabıalrınla da çok uyumlu olmuş
siyah pantolonla da deniyebilirisn bu kombini :)

bu da bugünden bennn
kankimlerle :) acayip bir istanbul turu yaptıp
onun için ayrı bi topik açıcam
bende bunları giydim :)

anaa gece gece hatunlar costular
hepiniz hossunuz kizlar
ayburum mor sana cok yakisiyor bej cantani keske birakmasaydin
bm sende ne kadar incesin kiz zayifladinmi iyice bakiiim ??ayakkabilarin cantan esarbin hersey uyumlu
yesilgöslümelek sende güzel olmusun ama kolyen gözüme fazla geldi tsörtte yazi varmis sanirim ama genelde güzel

xzgi yerim senin fiyonkunuuu :)
aybur bence koyu çanta daha güzel uymuşş, ya varya bunu samimi içten söylüyorum sen gülünce çok güzel enerji yayıyorsun bu arada morlar yakışmışşş...

alyaduanın annesi yani aybik ben çok beğendim seni uyumlu hoş tarz ve mikemmel olmuşssun, şirinlik abidesi bir kızın var ve sen henüz yeni evli gibi duruyorsun bence bu formunu sakın bozma ne al nede ver tam kıvamındasın,, o fıstığıda kokla benim için olurmu annesi??
B&M yusuf paşa seni günden güne zayıflatıyormu ne?? ayrıca deryayla iyi gezmeler diliyorum okudum günüştede :) hımmm eşarbın çokmu koyu kaçmış ne??

yesilgosluMELEK saçlar badin ve etek kombin güzel fakat o sandalet yerine keşke farklı şey tercih etseydin siya babet yada spor bi ayakkabı ve keşke tayt giymeseydin altına BENCE.. Nedense ben böylesine hoş kot eteklerin altına yakıştırmıyorum taytları..

öncelikle teşekkür ederim

tayt giymek zorundayım çünkü çok mini oturup kalkınca tepene kadar çıkıyo yazlık yerde otursak neyse...

siyah babetimde var siyah sporlarımda ben bunları çok uyumlu gördüm teşekkürler yinede a.s.

b&mcım tesekkurler canım
ama lacıvert ve sıyahı ben yanyana sewmıyorum
sende cok sade ve guzel olmussun

gamze belınay tesekkur ederım

önemli değil, fiziğin gayet müsait ve saçların falan çok hoşuma gitti nebilim taytsız düşündüm bian ve ozamaan gözüme daha bi hoşgeldin..

teşekkür ederim nektarım çok mersi...opuyorumnanaktan

selayhusum çok şirin olmuşsun kolyeli ilk defa görüyorum seni yakışmış walla...
xzgim bluzun çok tatlııı
maix bluzunu bğendim cnmmm
rockersx senide beğendim tatlım
ayburum valla çok şıksın morlarla ama senin kendi çantan daha güzel uymuş kıyafetineeee
B&M eeee her zamanki gibi çok şıksın tatlımmm
yeşilgözlümelek pazar gezmelerinde bile şıksın vallahiii...

inşallah unuttuklarım yoktur...kafam kazan gibi unuttuğum warsa kusura bakmayınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…