Bugün ne giydin? Çek görelim..

burcucum yazlık elbisen çok güzel
ececim akkabını pantolunu ve çantanı çok uyumlu buldum, üstündekiler olmamış ama bence bilmiyorumkismile

B&M cim Üstündeki ne kadar hoş durmuş boy desen tam olduğundan hoş görünüyorsun baya :jeyyar: Eşarp, ayakkabı, çanta uyumunu çok sevdim yerimseniben

çok teşekkürederim hayyalcim a.s.a.s.a.s.

B&M, boyuna posuna maşallah kuşum manzara da beni benden aldı, 10 aydır istanbul ve aşk yüzü görmemiş biri olaraktan...:a015:

çok saol canım ya :kedi:

bmcim canlı kıyafetlerine alıştığım için bu kombinin pek hoşuma gitmedi canım bilmiyorumkismile

:roflol::roflol:
bende dün deryama diyorum ,ya bugün pek bi ağır pek bi klasik hissettim oldum diye sempatiksalakcinni
gerçi dışarıda pardesü giyiyorum
içim hep cıvıl cıvıl :jeyyar:
ama evet bu pardesüm biraz klasik

banada biraz ağır geldi işte özellikle bıcır bıcır suratını gördükten sonra :kedi:

ya varyaaa, varyaaaa, ne desem bilmem:hooray:

çok teşekkür ederim kızlar opuyorumnanaktan
barbımm ben daha ılk buraya katıldıgımdada soylemıstın bunu yerım nan senı olumunekankayizsmile

Burcucum elbisen cok tatli; sana da cok "masum" bir hava vermis.
Bence bu halin cok hos

Ece ayakkabi, canta ve pantolon uyumun cok hos...

zhebani'cim ne yazık ki kombininden bir şey anlamadım.
üstündeki yeşillinin renkleri güzelmiş.
sanırım diyebileceğim tek şey bu :bbo:

denmurne kadar sivri dillisin senin yazılarını okuynca bu topikte keyfim kaçıyo
senin niye keyfin kaçıyor resminimi ekledin?zor beğenirim ben sositososito
şimdi resimlere bakıyorum birazdan yorumlarımla burdayım yine kaçar mı keyfin onu bilemiycem

b&m şimdi pardesünden ne giydiğini göremediğim için ne desem bilemedim.eşarbının rengininde içimi kararttığını söylemeden geçemeyeceğim.sütlü kahve renginde eşarp tavsiye ederim.ama fiziğin düzgün görünmekte.
baybur çantayla ayakkabın uymamış gerisi tamam
rocker bugünün şıkı sensin ama göbeğini çok öne doğru attırma poz verirken geride tut.
yeşilgözlümelek buddyn yakışmamış gerisi güzel.
burcucum elbiseni evde temizlik yaparken giyerim ben.yaşınıda çok ufak göstermiş,yüzün güzel ama.tokan alakasız,saçların düzensiz toplanmış.ders bitsede zil çalsa der gibi imajın var.
ece içine siyah ama daha farklı v yaka daha kısa kolllu bir buddy denesen çok güzel olacak.şık buldum.
gördüklerim bunlar mirmirmirmir

selayhsuum içindeki beyaz badiyi gönül isterdiki giymeseydin :bbo: onsuz gayet hoş bir kombin :lepi:

looo nasi giymeseydim banu alkan gibi olurdum ozaman havuzda varya klibi saldim cayira sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni , bikini üstüne giyebilirim ama öyle canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…