Bugün ne giydin? Çek görelim..

alyadunun annesi şık olmuşsun sanki gizli saklı bi yerde ayine gider gibi bir havan olmuş

Maix canim fizik müthis:jeyyar:
Ama bence de etek cok spor olmus o bluza...

Ozqe cok tatli olmussun

Selayhus canim patolonun süper durmus; eger bluzun ve ayakkabilarin koyu kahveyse kemer uymus; ama eger siyahsa kemer de siyah olsaymis daha güzel olurmus...
Ama genel anlamda cok güzel görünüyorsun

Son düzenleme:

saol tatlım çok teşekkürler ilk yorumum senden oldu opuyorumnanaktan

Ozqe_'cim çok hoşsun canım. :lepi: Siyah beyaz kombinlere bayılırım. Çıtı pıtısın bir de boshayallersmile

Ben geldimmmm
Lirik'im teşekkür ederim sen de eklesen keşke ben de sana öyle nazar boncukları taksammmm a.s
Maix üstünü beğendim çok şık ama altındaki ı-ıh çok spor çok... lmaz:
Ama bacaklar yüzünden 10 puan verdim a.s
Ozqe... Tuniğinle çok hoş görünüyorsun hanım hanımcık a.s.

Bugün de ben böyleydim... Photoscape'i biraz acemice kullandım yükledim hemen ama lütfen gözüne kötü gözüken arkadaşlar yardım etsin bunun kullanımı hakkında... :kedi:

hehe sağol canım :kedi:

hayal cok sıksın canım
maıx herzaman kı gıbı bırı olmussa dıgerı olmamıs yıne begenmedım senı
fızıge dıcek yok amaopuyorumnanaktan
ozge buluzunu begenmedım :kedi:

zhebani mor elbisen güzelmiş
özge hoşgeldin elbisen yakışmış
maix tişörtünü beğendim
selayım kotuna bayıldım yeni cicin dimi :jeyyar:tişörtünde çok güzel olmuş ama bi eksik var gülen suratımız nerde
hayyal çantanı sandaletini ve pantolonunu beğendim yakışmış
aybiğim canım kankam bu kombinine hastayım biliyon dimi eşarbınıda beraber seçip almıştık

canim benim tskler , haklisin askili badi olayinda ama kol altim cok gözüküyordu öylede giyinmiyorum ben :3:
[selayhusum öncelikle kolyen çok yakışmış hayatım kaydirigubbakcemile3 bluzün kemerin de çok hoş, pantolon yeni pantolon mu canım çok güzel oturmuş üstüne
[B]sagol canim evet yeni aldigim pantalon iyikide vermemisim geri cuk oturdu aciliyor bile valla [/B]
selayhus bu ne guzellık:1hug:

tskler canim kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
rockerx seni yorumumu yaptiktan sonra gördüm turkuaz sanirim tsörtün beyazla güzel olmus cantan falanda cok uyumlu begendim sempatiksalakcinni

maix canim sanada tsk ederim , üstündekini begendim altindakiyle olmamis amaa ,fizikte tas gibi citir

Son düzenleme:
tesekkurler canım bugun bıraz gec ekledım resmı kımsecıkler kalmamıs topıcte.
yorum yapan bı sen cıktın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…