Bugün ne giydin? Çek görelim..

alya duanın annesi bayıldım sana
nekadar zarifsin
alyada çok tatlı ya kocaman bi maşallah

Son düzenleyen: Moderatör:
alyaduanınannesi çok uyumlu çok şık çok kibar olmuşsun, leopar desenini sevmememe reğmen eşarbını da çok beğendim, minik kızını da allah bağışlasın çok tatlı olmuş gelinlikle kaydirigubbakcemile3 gerçeğini de görürsünüz inşallah
selayhusum öncelikle kolyen çok yakışmış hayatım kaydirigubbakcemile3 bluzün kemerin de çok hoş, pantolon yeni pantolon mu canım çok güzel oturmuş üstüne

sana ne denirkiboshayallersmile
harikasın hayatım:lepi:kibar,zarif,şık..çok hoş geldin gözümeaklinialirimsmilekızınada maşallahçok şirin olmuş:ecrin_bebek:

selayhus bu ne guzellık:1hug:
alyaduanın annesı tesettur bı ınsana bu kadar mı yakısır.super olmussun
herseyınle begendım canım

Selayhus'cum çok teşekkür ederim a.s.
Nektar teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
Selayhus kıyafetini sevdim bak streç tarzı pantolon giymişsin bu sefer çok beğendim a.s
Alyaduanınannesi opuyorumnanaktan
Kızın ne tatlı olmuş... Maaşallah ona
Eşarbına çantana :nazar Bu kısa sürede döndüğün formna kocaman bir maaşallah a.s.Aayakkabıların filan harika çok hoş görünüyorsun...

NektaR teşekkürler :)

oncelikle bana yorum herkeslere cok cok cok tesekkur ediyorum:)) bu arada bi ayakkabi daha aldim ben bugun:)))) buraya ekleyesim var ama konu basligiyla alakasiz o yuzden yarinki kombinin arasina sIkistiriveririm:))

@alyaduaninannesi buraya eklediginiz her resim birbirinden guzel cok hos olmussunuz bugunde hersey birbiriyle uyumlu canta ayakkabi esarp tabii kiziniza da masallah:)

@selayus ustundeki cok hos olmus kemerle birlikte kontescigime takiliyorum ama boyle de hos ozellikle son resmi cok begendim ben yahu

@maix gercekten de alt ayri ust ayri bi hava olmus ama bacaklarinin masallahi var desem kiyafete yoruma girmiyor ama:))

hehehe sağol canım bugün ayrı telden çalmışım kaydirigubbakcemile2

kontesciğin yisin seni e mi zemuszemus

maix senin havanı cürektarlığını yesinlerrrr.... gittikçe yaşın oturdukça fiziğin değişiyor ve farklılaşıyorsun sanki....

alyaduacımm harıka gorunuyorsun cok uyumlusun canım
selayhusumm bahcenın ıcınde bır çiçek gbısın:) ustundekı koyu kahverengı dımıı?

buda bugünkü ben bayanssulusmile

Canım uyumlu ve hoş olmuşsun Melekçim opuyorumnanaktan

Aybikim süper görünüyorsun canım, herşeyinle uyumlusun kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan
Alyadua'yı da öperim çok ben oyy minik ayaklarını yerim ben onun

buda benden olsun kiiizlar annemlerde havayida güzel bulduk evime dönemedim hala (hanturkscüm kolyem sana gelsin )

Canım çok güzel görünüyorsun pantolon harika olmuş üzerine :lepi:
tunik te çok güzel, fiziğine zaten laf yok
opuyorumnanaktan

Maix'im maşallah o fiziğe be kuzum...akannehir
Havuza gidiyormuşsun sanırım, kıyafetinden üstünü beğendim tatlım
:lepi:

maix eskiden kocakarılar gibi giyiniyordun:hulya: gittikçe yaşın gibi giyinmeye başlamışın ve güzel olmuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…