Bugün ne giydin? Çek görelim..

neyse bir an sinir geldi gitti kiyafet yuzunden tartisacak degilim bende kotpantolonu tesseture yakistirmiyorum

evet dar olmadigini soyluyorum ya israrla dar diyosunuz iyi tamam dar biseyle beni kapidan cikartmaz

iyi de bundan bize ne ?
'dar değil,ben giyiyorum,kaldı ki sizi ilgilendirmez bu durum' diyorsan, üstüne daha ne diye eşim kızar da izin vermez de bilmem ne diye açıklama yapıyorsun.
darlığı genişliği bizi ilgilendirmiyorsa,eşinin tepkisi de bizi ilgilendirmez.
anlatmana gerek yok.

demin bahsettin icin acikladim aman bosver

geçen sayfadaki uyarılar.

neyse bir an sinir geldi gitti kiyafet yuzunden tartisacak degilim bende kotpantolonu tesseture yakistirmiyorum

olabilir.
o da senin kendi düşüncen.
ben de sana kendi düşüncemi söyledim.neden celalleniyorsun ki?
daha da uygun bir uslup düşünemiyorum çünkü gayet yumuşak bir şekilde dile getirdim eleştirimi.
bu kadarını bile kaldıramıyorsanız lütfen foto eklemeyiniz.
ben kapalı bayanlara bazı şeyleri uygun görmüyorum.
bunu da düzgünce ifade ettim.

zaten eklemicem daha silinemiyormus cellallenende yok ortada etegimin biyuna enine degil uyumuna rengine bakmalisin bana gore bende oyle yapiyorum

zaten eklemicem daha silinemiyormus cellallenende yok ortada etegimin biyuna enine degil uyumuna rengine bakmalisin bana gore bende oyle yapiyorum

ALLAH aşkına,
dön de ilk yorumumu bir daha oku , hatta gel hepbirlikte görelim;

reyhancım kombinini beğendim ama bence kapalılık dikkat çekmemektir ve ben şu kombininle kalçanın gayet dikkat çektiğini düşünmekteyim. a.s.

bak ne diyor; 'kombinini beğendim'
yani bahsettiğin uyuma bakmışım.

sonrasında ne diyor;'ama bence kapalılık dikkat çekmemektir ve ben şu kombininle kalçanın gayet dikkat çektiğini düşünmekteyim'

etek boyundan söz etmemişim,kapalı bir bayana bu kalça manzarasını yakıştırmadığımdan söz etmişim.

sen ne demişsin?
hicte dikkat cekmiyorum ya
iyerim acikta degil etek dar degil

hımm , haklısın hiç celallenmemişsin.
son kez diyorum.
iyi günler reyhan hanım.

ya anlamiyosun ya anlamak istemiyorsun dar demekte etekte bise aramak sokakt nasil giniyip giyinmeyecegimi ben bilirim merak etme onceki resimlerimi gorseydin gorurdun nasil giyidimi neyseee aciklamak zorunda degilim
iyi geceler

acikta degil darda degil dedim dar biseyi ben sevmem zaten yuksek etek bu ben kemer bagladim okadar bunu aciklamak istedim

canım etek dardı vücut hatların görünüyordu. belini falan da sarıyordu bluzun.. dizlerin açıktaydı.tekrar koy merak eden arkadaşlar görsünler o zaman. bizlermi gerçeği söylüyoruz senmi...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım etek dardı vücut hatların görünüyordu. belin falan da .. dizlerin açıktaydı.

ustumdeki bluz yapisiyodu karnimin orasi tmm dogru ama okaddardaa dar degil kalcamin formu cikacak kadarda degil ben sevmem zaten o sekil dikkat cekersin bence hayir ben herzaman siyah corapli pantol giyerim hayatta onsuz cikmam dize kadarda etek giyerim uzun sevmem veya elbiseler

bu saatten sonra tirnagimin resmini koyamam bluz dogru yapiyosudu belime ama bana gore normal bu benim kalcam cikik oldugu icin zaten da bise giyemem

xzgi - çok beğendim kıyafetlerini.ayakkabın eteğin buluzün hepsi bi harıka ve uyum mükemmel .clasik tarz sana çok ta yakışmış.

burcum - yine çok şirin olmuşsun .takıların bana göre çok abartılı olsada sana yakışmış şıkır şıkır :)

yesa - abiye elbisen çok zarif çok beğendim.ama o elbisenin altına daha zarif bi ayakkabı şeçebilirsin eğer mümkünse tabi
kotlu kombininde çok şık olmuş ayakkabıların çok kibar durmuş altına , bu arada fiziğini çok beğendim

aa reyhan başörtülümüymüş...
ben boynunda şal vardı sandım:))
çok ciddiyim..
kıyafetten hiç öyle durmuyordu çünkü baya ters ya..

neyse yaa herkez herseyi giyinmekte ozgur demi :)
rahat ediyorsa bi insan kiyafetindee kime nee
kimisi kot pantol giyer kimisi dize kadar etek kimisi ciplak bacakla tesseturlu ben bunlarida goruyorum ama ben gercekten cogu zaman elbise giyerimm genis genis gezerim bazende bluz giyidigimde malesef rkasi acik kaliyor ama dar degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…