Bugün ne giydin? Çek görelim..

slm arkadaslar kuzenimin dugunu icin elbisemi almistim gecenlerde ama ayakkabi bulamadim bugun bunu aldim ama ne biliyim icime de pek sindi diyemem sizce bu ayakkabi bu elbisenin altina olur mu biraz kaba demi sanki

(elbisenin rengi beyaz degil pembe seftali kayisi rengi gibi bi renk:)

Uploaded with ImageShack.us

bi de sonradan kotun altina giysem soyle bi deneme yapayim dedim olmaz mi acaba simdiden cook tesekkurler yorumlar icin

Son düzenleyen: Moderatör:
resimler tam net değil,kusura bakmayın :kedi:
eteğim ve ayakkabılarım lacivert
Allahım şu güzelliğe aslate bakın maşallah prensesime ya delikafadulden
renk piştisi olduk ezgicim çok yakışmış bibeğime :asigim:
selam kızlar opuyorumnanaktan
burayı uzun zamandır takip ediyorum, hepiniz çok hoş giyiniyosunuz boshayallersmile ben de sizlerden heveslendim. buraya ilk fotoğrafımı koyuyorum :kedi:
senin elbisenin, tokanı, ayakkabını yerim opuyorumnanaktan çok tatlı olmuşsun
xzgi çok zarifsin çok beğendimm opuyorumnanaktan
burcucum sende çok hoşsun takılarınla herşeyinle opuyorumnanaktan

bende resim koymak istedim amaaaa :)
lilyumcum yine beğendim olumunekankayizsmile bluzun çok güzel hele de rengi opuyorumnanaktan

sedefonur kıyafetin tarzım olmasada sana yakışmış görünüyor ayakkabı ve çantanı sevdim..
beğenmene sevindim canım opuyorumnanaktan
sedefonur cnm ayakkabı ve çantan gayet güzel ama tayt kombininde kırmızı yerine başka renk tercih etseydin keşke cnm ama sen beğendiysen sorun yok cnm =)
canım taytım pembe ama telefon çekimi olduğu için renkler olduğu gibi çıkmamış a.s güzel yorumun için çok sağol opuyorumnanaktan
senin elbisenin, tokanı, ayakkabını yerim opuyorumnanaktan çok tatlı olmuşsun
nikoncan teşekkür ederim yorumun için canımcım opuyorumnanaktan

selam kızlar
burcucum cok tatlı olmussun o takıları asla ben cesaret edıp takamam yakısmaz dıye.
ama sana kokosluk cok yakısıo yaa:)
nıkoncan resım nekedar dogal sende cok hossun...

yesa bence ayakkabıların gayet hoş olmuş canım. boshayallersmile hem sadece düğünde değil, normalde kotun altına da giyebilirsin,öyle de çok şık olmuş canımcım. boshayallersmile

lilyumcum yine beğendim olumunekankayizsmile bluzun çok güzel hele de rengi opuyorumnanaktan

nikonum canımm çok teşekkür ederimmm opuyorumnanaktan

yesa cım elbiseni çok beğendim fakat ayakkabı için aynı şeyi söyleyemiycem.

şu tarz ayakkabılar olurdu o elbisenin altına bence tabi naçizane fikrim boshayallersmile

Son düzenleme:

aynen katılıyorum ayy en alttakı sıyahlıyı cok begendım:)

@SEDEFONUR cok cok tesekkur ederim canim en guzelleri senin olsun:)

@LILYUM cok tesekkurler canim resim de koymussun benim icin cok saolasin ilk gosterdigin ayakkabiya benzer siyah ve de daha sik bi ayakkabim var ama elbisenin kumasi cok narin oldugu icin takiliyor onu giyemem ikinci ayakkabiya cok benzer bi ayakkabi arasinda kalmistim bugun ama bu daha ucuz oldugu icin masraf yapmayim diye bunu aldim sanirim onu almaliymisim haklisin ucuncu de biraz kaba geldi bana pek begenemedim (sanki aldigim ayakkabi kaba degil de :)))

burcucum prd ama bugün beğenmedim ben seni :teselli: a.s.

lilyum'cum ne güzel tığ gibisin yaa :a015:

yesa'cım bebişimmm ayakkabın çok güzel ama elbise için kaba duruyo.ince bantlı daha narin bir ayakkabı tercih etmeni öneririm

canım benim elbisen çok güzel olduğu için, çok beğendiğim için zaten öneride bulundum. bence kesinlikle o elbiseyi tamamlayacak bir ayakkabı giymelisin bayanssulusmile

çok teşekkür ederim. ama bende seni çok beğeniyorummm :kedi:

@kontescimm canim benim yaaaaaaaaa tuh keske digerini alsaydim o kesinlikle daha iyi olurdu neyse bakalim bi daha masraf gorundu bize gibi:)

@lilyumcum cok tesekkurler canim ilgin icin o zaman ben biraz daha bakiniyim soyle ucuz bi sey bulabilirim ya da ayarlayabilirsem gidip degistiririm biraz zor olacak ama durun bakalim yeni bi ayakkabiyla gelebilirim karsiniza:))

ben kiyafete bakmaniz icin resim koydum dar genis istersem giyerim kimseyi ilgilendirmez

Son düzenleme:
reyhancım kombinini beğendim ama bence kapalılık dikkat çekmemektir ve ben şu kombininle kalçanın gayet dikkat çektiğini düşünmekteyim. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…