Bugün ne giydin? Çek görelim..

neyse topiği kapalı-açık tartışmasına çevirmeyelim de ceza almayalım kızlara.s.
hadi kıyafetler gelsinnn:kedi:

ben burda bir markette caliisiyodum kapali hepe beyaz basortu takiyordu 3 4 kucuk cocugu var bebekarabasi hem biseler alirdi buyuk market ama turklerin bebek arabasina bebek mamasi divris torbasi caliyordu bende bunlari kiniyorum bebegene calinti yediriyor rezil oldu zaten

dün gece ben
not: hava çok yapmurlu ve soguktu şalı ondan aldım :) :)

Son düzenleme:
HcRt_' cim gülüşüne maşallah
kombin çok rahat görünüyor
papilerini beğendim,benim olsun mu :teytey:

tuti opuyorumnanaktan bugun resim çekmedim vallaahh sınavım vardı eşortmanlarla gittim geldimkaydirigubbakcemile3

tarzın hoşuma gittiği için sordum cnm yanlış anlama...
peki cnm inşallah güzel notlar alırsın sınavında...
opuyorumnanaktan

HCRT__ canım çok tatlı olmuşsun...kaydirigubbakcemile5

kızlar makınem suan bende olmadıgı ıcın malesef bugunlerde kıyafetlerımı cekemıyorum
ama gecmıste o kdar cekmısım kı:)pc de bakarken rastladım.bırazdan onlardan atıcam bıkac tane.
hcrt cok hossun canım buarda:)

hcrt yüzünde öyle bi masumluğun varki çok tatlısın kızzopuyorumnanaktan
maş.
sağol cnm benm o senin tatlılığınn
hcrt sen uyumlu giyinmişsin aferin :hulya:
teşekkürlerr :)
HcRt_' cim gülüşüne maşallah
kombin çok rahat görünüyor
papilerini beğendim,benim olsun mu :teytey:
evett canımcımmm çok rahattııı teşekkür ederimm
beğendiysen al senin olsun papilerimmm opuyorumnanaktan

HCRT__ canım çok tatlı olmuşsun...kaydirigubbakcemile5

hcrt cok hossun canım buarda:)
sizede ok teşekkür ederim kızlarrr :kedi:

HcRt iyiki resim koydun, yoksa fenalik gelmisti bana burda; heleki senden önceki yorumu okuyunca!
Topik tamamen amacinin disina cikmis; aynen düs`ün yazdigi gibi bayilcak gibi oluyordum burda, bilhassa buna sebep olan sahisin yorumlarini okudukca!akannehir

HcRt hos olmussun canim; begendim seni

Burcu canim sen de cok hos olmussun; badinin sadeligini takilarinla dengelemissin ve ortaya sade ama sIk bir kiyafet cikmis...

Lilyum cok hos görünüyorsun sen de; bluzun cok hos...

Xzgi sana bayildim tatlim; bluzun etegin ayakkabilarin cok güzel; uyumun zaten harika...
Hem spor kiyafetleri, hem de klasik tarzi cok güzel tasiyorsun...
Kisaca hem cok sIk hem de cok zarif görünüyorsun

HCRT, ana kapalı ama kot giymiş dermişim, bu kadar muhabbetin üstüne kaydirigubbakcemile3
Çok yakışmış, seviyorum spor ve rahat kıyafetleri.

evet kızlarr konu kapansın diyee ekledimm bende hiç muhattap olmadann..
çok teşekkür ederimm.seviyorum hepinizii opuyorumnanaktan

nedemek sahis okuma ozaman bayilsaydin hayret be

hcrtcim çok tatlısın canım
kıyafetlerinde çok yakışmış

tutcim cok tesekkur ederim bu yorumun icin sanirim oyle yapacagim ayakkabiyi degistirme durumum cok zor ayakkabi kalip bi de elbise altina ayakkabi bakacagim artik batti balik yan gider hesabi:)) daha sade kibar bi sey bulurum insallah

cok tesekkur ederim evet yorumlarin cogu bu yondeydi umarim bulabilirim bu ayakkabiyi da artik farkli elbiselerle ya da kotla giyerim ama platform oldugu icin ne kadar kalir ayagimda bilemiyorum :)) valla fizigim hakkindaki yorumlara ayri bi sevindim :))

@HCRT ben de cok begendim bugunku kombini ozellikle ustundeki salini cok cok begendim renkleri cok hos :lepi:

@ROCKERX her ikisi de hos ama ben nedense ilk kombini daha cok begendim gibi kahverengi yesil sari tam uyum icersinde olmus cantan ve de pantolonun da kahve tonlarinda mi resim de tam cikmamis

yesa canım ayakkabılar kıyafeti tamamlayan en önemli aksesuar bence olmamışlmaz: kaba kalabilir
öpüldün canım Şenizhaa bide fıstık gibisin bundan sonra sıkılaşmaya odaklan bence onuda sen dedin diye diyorum yanlızyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…