Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben kiyafete bakmaniz icin resim koydum dar genis istersem giyerim kimseyi ilgilendirmez

canım kimse birşey dememiş ki zaten sana...
buraya resim koyuyorsan gelecek yorumlara da hazır olmalısın tatlım ki zaten yorum yapanlar da gayet yumuşak bir dille söylemişler
resim silmenin yasak olduğunu da ayrıca belrteyim yerimseniben

tesettüre uymamış tabiki.o etek dar ayrıca yanlış görmüyosam diz üstünde,bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...etek uzun olsaydı daha güzel daha uygun olurdu.

saldiriyami ugruyorum simdi herkez tarafindan ?
nasil yasak onceki sayfalarda silinmis resimlerde gordum ben

ben kiyafete bakmaniz icin resim koydum dar genis istersem giyerim kimseyi ilgilendirmez

1-baş örtü de kıyafet dahilinde bence.
2- olumsuz eleştiri kaldıramıyorsan foto koymaman en hayırlısı,haklısın.
3- dar - geniş giymen tabiki de kimseyi ilgilendirmez ama kapalılığın gerektirdiklerine uymuyorsan eleştirilirsin.

iyi günler.

saldiriyami ugruyorum simdi herkez tarafindan ?
nasil yasak onceki sayfalarda silinmis resimlerde gordum ben

canım ne saldırısı şu mesajımı bir okur musun bnm hangi ters sözmü gördün allah aşkına
ben sadece bu kadar kızacak birşey olmadığını söylüyorum...

*yesacım elbisen çok ama çok güzel yanlız ayakkabın uymamış be tatlım saten siyah ince bantlı yada rugan siyah bir ayakkabı tercih etmeni öneiririm...
ama ayakkabı gerçekten çok güzel bunuda blirteyim kotun altına çok güzel durmuş ama elbisenin tarzına maalesef uymuyor tatlım...
cnm fazla tuzlu masraflı olmasını istemiyorsan enes mağazalarında çok şık ayakkabılar var bir oraya bak istersen diyeceğim ama ingilteredeymişsin be cnm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…