Bugün ne giydin? Çek görelim..

neresinin ters olduğunu kontess çok usturuplu bi şekilde yazmıştı ama siz saldırı olarak kabul etmişsiniz..
onun için ben bi daha saldırmış konumuna girmeyeyim:)

Bir günde şu topikte olay çıkmasın ya :1closedeyes:
Nedir bu uğursuzluk anlamadım gitti :sinifsinif:
Biri bi başlattı tamam artık ipler koptu yaa :1ninca:
Arkası kesilmiyo şakkıdı
SIKILDIK ARTIK akannehirakannehirakannehir

Sonunda kazen tümden kaldırıcak bu topiği ve açma yasağı koyucak
ozaman rahat edersiniz :kızgın:

reyhan hatırladığım kadarıyla şık bi baş örtüsü altına kot pantolon onun altında spor ayakkabın vardı.çok rüküş görünüyordun.baş örtün kıyafetlerinden daha şıktı.:nazar:

bu konuda kontess sana katılıyorum.
ben suan reyhan ıcın soylemıyorum ama bazen dısarı cıkıyorum bı bakıyorum kafası kapalı
altında dapdar bı kot war.allah askına bu mu kapalılık ya.

ben suan reyhan ıcın soylemıyorum ama bazen dısarı cıkıyorum bı bakıyorum kafası kapalı

bir ornek verım annemle şok gecırdık resmen bugun..
bir magazada eleman kız başı kapalı dap dar kot giymiş kotun üstüne beli kısa bir badi
altına tanga gıymıs tanganın ıplerını yukarı kadar çekmiş..badisi yukarı kalkmış herşey gozukuyordu ve orada erkeklerde calısıyor..resmen şooookkk gecırdık.
hanı bılmeden oldu falanda değil bariz gösteriyoo bilerek çok belliydii...yazıklar olsun yaniii..

bir magazada eleman kız başı kapalı dap dar kot giymiş kotun üstüne beli kısa bir badi
altına tanga gıymıs tanganın ıplerını yukarı kadar çekmiş..badisi yukarı kalkmış herşey gozukuyordu ve orada erkeklerde calısıyor..resmen şooookkk gecırdık.
hanı bılmeden oldu falanda değil bariz gösteriyoo bilerek çok belliydii...yazıklar olsun yaniii..

ıste bunlardan bahsedıyorum bende ınsanları anlamak zor.hele o kıza baska sey dıyorum ben ıcımdenkaydirigubbakcemile3

kusura bakmada ben hayatta kot pantol giymem ve spor
çok pardon seni görmedim ozaman bilmiyorum vereliniortak
birde çok önemli giyinmiş gibi,kesinlikle alıntı yapmayın sonra silcem yazmıştı laelaelaelaelae kuyruğa girdiler onu alıntı yapmak için delikafadulden

bu sekilde kapanacagima nine yasima kadar acik sacla dolasirim ama efendi giynirim daha iyi,,

çok pardon seni görmedim ozaman bilmiyorum vereliniortak
birde çok önemli giyinmiş gibi,kesinlikle alıntı yapmayın sonra silcem yazmıştı laelaelaelaelae kuyruğa girdiler onu alıntı yapmak için delikafadulden

ben gordum kotpantolonlu birini ama kim bilmiyorum

bu sekilde kapanacagima nine yasima kadar acik sacla dolasirim ama efendi giynirim daha iyi,,

ve bunu yapmakla emin ol daha çok sevap kazanırsın canım olumunekankayizsmile
teşekkür ederim canım.

o kadarını görmedim (umarım görmem de)
ama yollarda s*vişen kapalı görmüşlüğüm var...
o gördüğüm şahısa kapalı demeye bile utanıyorum hatta.
gerçekten ayıp evet.
sinirleniyorum bu sahnelere ben.

X