Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tuti ve Selayhus teşekkür ediyorum ikinizede kızlar...
Ayrıca Bir Arkadaş Bişi Yazmış Diğer 2 Arkadaşta Katılmışlar. Neyse elbet kendinizce haklı olabilirsiniz Fakat Şunu Belirtim "Bazı Arkadaşlar Özel Mesajla Bana Neden Oje sürmediğimi sormuşlar bende bu resmimin altına hepsine cevap olarak bunu belirttim tek tek cevap vermektense... Hee bu cevabım ister sizi tatmin eder ister etmez fakat ben artık resim ekleyip eklemiceğimi kimseye danışacak değilim... Tartışmaya Diyalağoda Girmicem Sizlerle.. İsteyen Yorumunu yapıyor bana karşı istemeyende yapmıyor.. Bu son açıklamam olucaktır, buyurun şimdi istediğiniz kadar konuşabilirsiniz istediğiniz yorumu yapabilirsiniz dedimya sadece resmimi eklerim yorumumu yaparım okadar artık ikili diyaloglara girmicem, Çünkü canınız sıkıldıkça sataşacak yer arıyorsunuz ve bugün nasıl stres atsam diye düşünüyorsunuz fakat inanın bu ben olmicam artık çünkü cevap vermicem bana sataşır tarzda yorum yapanlara..
Kim acaba Allah aşkına neden oje sürmedin diyen kaydirigubbakcemile3 süreklimi soruyorlar .hiç inandırıcı gelmedi bana ya neyse ...
Neredeyse herkes rahatsız oluyo senden ve hala aynı şekil aynı tarzda devam edicem diyorsan buyur et oda senin karakterin ne diyim :1closedeyes:
Ayrıca kimseninde can sıkıntısından sataşacak yer aradığı falan yok saygılı ol .
Canımı sıkana lafımı esirgemem sadece .Yoksa akıl sağlığım yerinde durup dururken sataşayım stres atayım diye hiç bi düşüncem olmadı hiçbir zaman .Ama sen gerçekten okadar komiksinki bu yorumlarımızı bile kendini bişey sanarak bana sataşıyorlar çekemiyorlar gibi anlıyorsunn :roflol:

burcucum eh sende belinay tarzındasın. sade hoş ama takıyla idare ediyosun.birşey sorcam dışarı sen mi fırlatıyosun?CADIARZU hoş bir pozda,orjinal halinmi merak ettim değişik kaydirigubbakcemile2

gelip baktığım ama foto koymadığım için yorum yapmama izin verisiniz umarım
çok şık giyinen hanımlar var benim bu gün gözüme çarpanlar burcucum çok güzel kızsın giydiğinde yakışıyor
barbide güzel giyiniyor bu günkü çantayı beğenmedim biraz uymamış daha spor şık bir çanta olabilirdi
kuzum çok zarif şık duruyorsun saçlarında yakışmış topuz sana
tutide güzel giymiş yakışmışta
birde barçmanın tarzını çok beğenirim çok şık giyiniyor gerçekten
belinay içinde bir şey söylemek isterim
valla aklınız varsa susun bu sanki dejavu belinay sinirlenmiyo karşısında olanda gıcık oluyo
sonunda kaç kişi gitti görüyosunuz sizde
bakıp diğer beğendiklerimede yazabilirim değilmi
çok teşekkür ederima.s.

şimdi kimse kimseyi kırmasın iyi hoşda
Genel bir rahatsızlık söz konusuysa
Biraz daha dikkatli olmak gerekmezmi Belinay
ilgi çekme çabalarından şiyayetçi olan o kadar çok kişi varki
Ben istediğimi yaparım tavrından vazgeçsen iyi olur ablam

kızlar tek tek alıntı yapmadım bana yorum yapan herkese kucak dolusuu öpcüklerropuyorumnanaktan

Kim acaba Allah aşkına neden oje sürmedin diyen kaydirigubbakcemile3 süreklimi soruyorlar .hiç inandırıcı gelmedi bana ya neyse ...
Neredeyse herkes rahatsız oluyo senden ve hala aynı şekil aynı tarzda devam edicem diyorsan buyur et oda senin karakterin ne diyim :1closedeyes:
Ayrıca kimseninde can sıkıntısından sataşacak yer aradığı falan yok saygılı ol .
Canımı sıkana lafımı esirgemem sadece .Yoksa akıl sağlığım yerinde durup dururken sataşayım stres atayım diye hiç bi düşüncem olmadı hiçbir zaman .Ama sen gerçekten okadar komiksinki bu yorumlarımızı bile kendini bişey sanarak bana sataşıyorlar çekemiyorlar gibi anlıyorsunn :roflol:

Yazılan uyarıları lütfen okuyun ve dikkate alın,
uyarı yapıldıktan sonra ,aynı şekilde devam edenlere
gereken uyarılar yapılır.şimdi konuyla ilgili paylaşımlara devam edilsin...

burcucum eh sende belinay tarzındasın. sade hoş ama takıyla idare ediyosun.birşey sorcam dışarı sen mi fırlatıyosun?CADIARZU hoş bir pozda,orjinal halinmi merak ettim değişik kaydirigubbakcemile2

Allah senin iyiliğini versin yaa kahkayı koparttın banaa Çok yaşa sen emii :KK1:

barbicim spor ve hoşsun canım, ayakkabılarını çok sevdim alkisalkisalkis
kontess üzerindekiler ayrı ayrı çok güzel ama birarada kalabalık durmuş, fuları düz bir tişörtle taksan daha güzel olurmuş bence

Allah senin iyiliğini versin yaa kahkayı koparttın banaa Çok yaşa sen emii :KK1:
30 tane beyaz badin 30 adette siyah badin var sanırım kirlendikçe değiştirip giyiyosun bize aynı geliyor:nazar: değişik renkler takılsana azcık delikafadulden
geçen günki kırmızı bluzunle beyaz pantolon kombinini beğendim ama hoştun mirmirmirmir bikerede kırmızı renkle görmüş oldum ondandamı hoş geldi hıı olabilir :kahve:

tuti mmm - barby bebek gibisin maşallh canım ya pembe tenine çok yakışmışş opuyorumnanaktan

barbimm - çok tatlı bi poz oluş canım cantanı çok beğendim ve yanındaki arkadaşının platin :KK1:sarısı saçlarını

kkontess - detaylara önem veriyosun ve bu konuda başarılısın, üstündekiler yine çok uyumlu bayanssulusmile

secil - gömleğini v pantolonunu çok beğendim ,bilekliğinde uyum sağlamış canım ,ama ayakkabıların pek hoş gelmedi gözüme bu kıyafetin altında..siyah bi ayakkabı daha uyumlu olurdu sanki bilmiyorumkismile

thejackal - seninde uyumun bi harika olmuş .pek asil durmuş üstündekiler .zemuszemus

Tuti :nazar: Nasıl bir zerafet o... :asigim: Saç rengin body rengin... oğuyorumnanaktan
Barbie :nazar: Sen zaten tam bir ikonsun :jeyyar:

b&m canım yorumun için teşekkürler ayağımda zaten siyah
kelebekli topuklu ayakkabılarım vardı ama baya oynadım ayaklarım da şiştiği için converse
giymek zorunda kaldım :KK3:

bende soracaktim kimler sordu özelden cok merak ettim diye jadecik benden önce sormus :KK1:sempatiksalakcinni

4380.jpg
ımmmmmm güzeeelll diyorumm ve ten rengin ne güzel olmuş öyleee yaaaa zemuszemus
643.jpg

buda benden olsun...

saçlara bak manzaraya bakkk süperrrrrropuyorumnanaktan

the jackal seninde ceketin cok hosuma gitti canim bir önceki mesajimda yazmamisim düsüncemde vardi ama

tutim enerjine hayranım yaa çok Şekersin balımmmmmmmmmŞeniz
barbi çok datlu olmuşsun sadece çantanı kombine uygun bulmadım
jackal seninde ceketin çok hoş

nikoncan,

hepiniz ayrı ayrı çok şıksınız. hepinizin ayrı bir havası ayrı bir güzelliği var. maşallah sizlereee...:nazar::nazar::nazar:
nikini hatırlayamadıklarım varsa lütfen kusuruma bakmasınlarohaoldumsmile
teşekkür ederim güzel anne Şeniz
seni de daha ayrıntılı resimlerle daha çok görelim olumunekankayizsmile

nikonum cancanım bu kombinine bayılmıştın biliyon dimi bu arada saatinide çok beğendim
unuttuklarım varsa affola[/B]
teşekkür ederim güzel arkadaşım Şeniz
geçen haftalık kısa tatilimden bir gecem arka plan on plan yakın çekim :KK1: :KK1:
,
bibeğim aretliğim kesinlikle harikasın ve çok şirinsin delikafadulden delikafadulden :sm_cool::asigim:
buyrun kızlar ama bugune aıt deıl bu resım bıkac gun onceye aıt.
usendım wala bugunkını pcye aktarmaya :KK43:
tarzın fiziğin çok güzel rockerx :lepi:
sabah ekmek almaya giderken giydiklerim ..
gün icinde 3 kiyafet degistim ama cekmedim :)
bluzuna bayıldım aşkito opuyorumnanaktan
Hepiniz Çok Şıksınız Kızlar Ama İzninzle Bugün Gözümün Kaldığı Tek Kişi Barbi diyorumm....
sade made ama güzel kaydirigubbakcemile3 saatini beğenmiştim daha önce de zaten :lepi:
buda benden olsun...
boşuna pime şeker demiyorum yadelikafadulden maşallah bebek gibisin tutim :asigim:
ceketini özellikle çok beğendim ama sen de çok şık olmuşsun bu arada a.s.
küçük sıpayla aşk yaşarkeneekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
susuuu papatya tokan ve saatin çok ilgimi çekti, sen de çok tatlısın canım opuyorumnanaktan
tuti canim harikasin, cok tatli olmusun. Saclarini cok begendim :)
buda bugunki ben. Biraz basit ama neyse :p
burcucum aksesuarlarınla çok uyumlu bir kombin olmuş, hele de lacivert alt olsaymış çok daha nefis olurmuş olumunekankayizsmile
Dün akşam gittiğimiz bir davetten sonra evde çektirdiğim foto. Saç baş dağılmış artık gecenin bir köründe kusura kalmayınız litfen.mirmirmirmir
kuzum gelmiş heyooo delikafadulden:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
maşallah kuzum kuzum zaten çok güzelsin, çok hoş olmuşsun hatunummm Şeniz opuyorumnanaktan
merhaba kızlar herkes nasıl bakalım baktımda hepiniz yine süpersiniz maşallah geçtiğimiz cumartesi en yakın arkadaşım evlendi onun kınasında çeklien fotomu ekliorum ve hepinizi kocaman Şeniz
seçil gömleğin ve makyajın çok hoş görünüyor :KK3:

Tuti sana bayildim canim; tek kelimeyle harika görünüyorsun:nazar:
Barbi ve susu siz de cok hos görünüyorsunuz, maasallah...
Maix kiyafetini miyafetini bosver de bacaklarin harika; rengi süper ve inanilmaz pürüzsüz/parlak duruyorlar:jeyyar:

X