Bugün ne giydin? Çek görelim..

Rockerx cok hossun; üstündeki cok yakismis:nazar:
Ama bayagi bir mini olmus:jeyyar:
Manzaraya da bayildim; ah ahhh keske ben de deniz kenarinda olsam...

çok teşekkürler tatlım o sennin harikalığın...opuyorumnanaktan

Rica ederim tatlim; tüm övgüleri kesinlikle sonuna kadar hakediyorsun; ki ben kolay kolay begenen bir insan degilimyerimseniben

opuyorumnanaktan çok mersi canım benim

[B]tutim pembe çok yakışmış sana benide şileye götür
barbim senin muzip pozlarına bayılıyorum akkabını çantanı herşeyini çok beğendim
burcucum yaa seni her gördükçe nasıl olurda aynı otelde kaldığımız halde senle karşılaşamamışım ona yanıyom meğerse aynı dakikalarda aynı yerlerdeymişiz ne giysen yakışıyo maşşallah
susu iyiki geldin özlemiştik seni
kkontes kot yeleğini ve tişörtünün rengini çok beğendim
seçl kına için şık ve rahat giyinmişsin
thejaçkal ceketini çok beğendim
rockerx yine çok uyumlusun
belinay beyaz badi yerine gömlek giyseymişsin çok daha şık olurmuş
umarım kimseyi atlamamışımdır

ayburum hadi topla tasını tarağını gidiyoruz....kaydirigubbakcemile5

tiryandafila inşallah doğru yazmışımdır...uyumluluk harika fazla söz gerek yok...
rockerx kombinin çok şık olmuş cnmmm

burcucumm senin pozlarını ben beğeniyorum şahsen giydiğin her kıyafeti kaldıran bir fiziğin var maaşallah...takılı kalma bişeye canım

rockerx, üzerindeki beyaz çok güzelmiş ya, sana da çok yakışmış.kaydirigubbakcemile5
Siyah çorapla giymeyi ben olsam düşünmezdim ama kemerle tamamlanınca hoş durmuş tatlım...
:lepi:

Topraama bak benim ya, duruşun asilliğine bakın boshayallersmile
Saçlar on numero opuyorumnanaktan
Üst baş nasıl yakışmış maşallah
kaydirigubbakcemile5

Ben de o arkadaşa katılan arkadaşlardan olayım Belinay.
Uyarılmayı kaldıramıyorsun değil mi ?
Çoğu sefer diyorum ki,
boşvereyim, kalp kırmaya gerek yok. Ama bir, iki, en fazla üçüncü aynı tarz tavrında sabır taşıyor yani.
Son eklediğin kıyafete yorum yapacak olursam da,
İş görüşmesi için askılı beyaz badi uygun değildir.
Pantolon çanta ve babet iyi, ama askılı badiyle görüşmeye gidilmez Belinay, gelecek planların için aklında olsun bu bilgi.

Çok haklısın jade!
Nasıl bu kadar rahat cevap veriyor, suçluyor ben ona şaşıyorum.
Ona karşı yazılan herşey sanki
O günlük stres atmaya sebepmiş...Hey Allahım sen sabır ver.
CADIARZU

Burcucum,
Denmur arkadaşımız, göğüs dekoltenden bahsetmiş ama yersiz olmuş tabii bence. :1ninca:
O kadar güzelsin ki Burcucum,
Sadelik bile apayrı duruyor sende. Belinay'la da tarzınızın hiç bir benzer noktası yok.
Sınavlarında da başarılar tatlım...
opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

hayırr bilemedin yersiz değil süprizzzzz göğüs dekoltesinden falan bahsetmiyorum.totodan bahsettim ben.dışarı çıkık duruyor kendimi çıkartıyor yoksa şeklimi öyle diye merak ettim poz hoşuma gitti diye benneyaptımki

Rockerx cok hossun; üstündeki cok yakismis:nazar:
Ama bayagi bir mini olmus:jeyyar:
Manzaraya da bayildim; ah ahhh keske ben de deniz kenarinda olsam...

opuyorumnanaktan çok mersi canım benim

ayburum hadi topla tasını tarağını gidiyoruz....kaydirigubbakcemile5

tiryandafila inşallah doğru yazmışımdır...uyumluluk harika fazla söz gerek yok...
rockerx kombinin çok şık olmuş cnmmm

burcucumm senin pozlarını ben beğeniyorum şahsen giydiğin her kıyafeti kaldıran bir fiziğin var maaşallah...takılı kalma bişeye canım

kızlar tesekkurler
herzaman o kadar kısa gıyemıyorum ara sıra ızın koparıncada sanırım abartıyorumkaydirigubbakcemile3

rockerx vav diyorum :bbo:seni hiç böyle görmemiştim yaaa hep pantolonluydun fotonu görünce bir an bihter sandım seni:KK1: çok beğendim :lepi:

hayırr bilemedin yersiz değil süprizzzzz göğüs dekoltesinden falan bahsetmiyorum.totodan bahsettim ben.dışarı çıkık duruyor kendimi çıkartıyor yoksa şeklimi öyle diye merak ettim poz hoşuma gitti diye benneyaptımki

Pardon canım yanlış anlamışım demek
fırtlatma deyince, aklım başka yere gitti :1ninca:

Ama gene de yersiz bir merak.(bence)

Tesekkur ederim canim benim, o senin guzeligin :)

Denmur: Gogus dekoltesi giyenler var gosteri olarak, ve tasimasini bilenlerde var. Ben gogus dekoltemi gosteris olarak acmiyorum tatlim, beni ben olarak kabul etsin herkez, gogus dekoltem icin degil. Burayada resim koycam diye kendimi oldugumdan daha fakrli gostermiyorum, orjinal halim dedigin gibi.
Ve ha dekolteli giymisim ha giyinmemisim, bu seni neden ilgilendiriyor ki?

araya dalmış olmiyim ama bence kalçadan söz ediyor kendisi...

rockerx vav diyorum :bbo:seni hiç böyle görmemiştim yaaa hep pantolonluydun fotonu görünce bir an bihter sandım seni:KK1: çok beğendim :lepi:

ay bıhter dıyınce tuhaf oldum hala aksamın etkısındeyım sanırım.
tesekkur ederım aslında cok sewıyorum boyle gıyınmeyıde malesef mıllet bon bon bakınca
erkek arkadasımla tartısıoz.dolayısıyla en rahat pant oluo bızım ıcınopuyorumnanaktan

selam arkadaşlar...
topiği sıklıkla takip ediyorum özellikle çok beğendiğim arkadaşlar var Barbie veKen öncelikle, Barçman ablam, Tuti, Kkontes,moon, maix ve Selayhus un tarzlarını özellikle çok beğeniyorum ve maşallah dyorum:nazar:
diyeceksiniz ki, "madem topiğe geliyon da niye resim koymuyon:KK1:" ...zamanında bikaç kere ekledim ama taş çatlasın 1-2 kişi dışında "kötü" olarak bilem yorum yapılmadı...ben de vazgçtim:kedi:
ama ne yapiim, özellikle yukarda saydığım arkadaşlar sayesinde çok sağlam kıyafet tüyoları alıyorum boshayallersmile onun içn buralardayım...

güzel sözlerinden dolayı çok teşekkür ederim canım
cidden onurlandım a.s.buyrunnnnnnnnn

X