Bugün ne giydin? Çek görelim..

643.jpg

buda benden olsun...

aaaaaa sen miydinn hayırsızzz :)
tanıyamadım önce ama resmi gördüm dedim bu güzellik baskasına ait olamaz:p
yakıosunn gene şile sahilleri dimi:)

burcucum eh sende belinay tarzındasın. sade hoş ama takıyla idare ediyosun.birşey sorcam dışarı sen mi fırlatıyosun?CADIARZU hoş bir pozda,orjinal halinmi merak ettim değişik kaydirigubbakcemile2

Yorumunu acarmisin? anlamadim? Neyi disari benmi firlatiyorum?

Beyaz badi giymekle ve renkli veya desenli badi giymekle arada bir fark var denmurcum. Normal tarzimdan daha basit giyiniyorum bu aralar ve daha onceki resmimde dedigim gibi sinavlarim var haftaya kadar, canim suslenip puslenmeyi pek istemiyor, zamanimda yok ztn.

Barbieveken saclarina bayildimmm, cok guzeller masallah :nazar:!!!
Sacinin rengini ne?

secl sik sikirdim olmusun canim :) ( turk harfleri yok klavyemde yanlis okumayinbilmiyorumkismile)

Maix herzamanki gibi sevimli bir gorunusun var cnm, ne giysen yakisiyor, cok zarifsin :)a.s.

tuti mmm - barby bebek gibisin maşallh canım ya pembe tenine çok yakışmışş opuyorumnanaktan

barbimm - çok tatlı bi poz oluş canım cantanı çok beğendim ve yanındaki arkadaşının platin :KK1:sarısı saçlarını

kkontess - detaylara önem veriyosun ve bu konuda başarılısın, üstündekiler yine çok uyumlu bayanssulusmile

secil - gömleğini v pantolonunu çok beğendim ,bilekliğinde uyum sağlamış canım ,ama ayakkabıların pek hoş gelmedi gözüme bu kıyafetin altında..siyah bi ayakkabı daha uyumlu olurdu sanki bilmiyorumkismile

thejackal - seninde uyumun bi harika olmuş .pek asil durmuş üstündekiler .zemuszemus

biemcim çok teşekkür ederim sende barbi bebek diyorsun bana =)))kaydirigubbakcemile3

Tuti :nazar: Nasıl bir zerafet o... :asigim: Saç rengin body rengin... oğuyorumnanaktan
Barbie :nazar: Sen zaten tam bir ikonsun :jeyyar:

çooook mersii tatlım saolasın kaydirigubbakcemile3

ımmmmmm güzeeelll diyorumm ve ten rengin ne güzel olmuş öyleee yaaaa zemuszemus

saçlara bak manzaraya bakkk süperrrrrropuyorumnanaktan

teşekkür ederim gamzecim saolasın....kaydirigubbakcemile3

tutim enerjine hayranım yaa çok Şekersin balımmmmmmmmmŞeniz
barbi çok datlu olmuşsun sadece çantanı kombine uygun bulmadım
jackal seninde ceketin çok hoş

enerjiğimdir takıl bana hehehhe cnm benim çok mersiopuyorumnanaktan

teşekkür ederim güzel anne Şeniz
seni de daha ayrıntılı resimlerle daha çok görelim olumunekankayizsmile

boşuna pime şeker demiyorum yadelikafadulden maşallah bebek gibisin tutim :asigim:

nikommmmmm çok mersi bir limonata bir pime şeker oluyorum senin için...opuyorumnanaktan

Tuti sana bayildim canim; tek kelimeyle harika görünüyorsun:nazar:
Barbi ve susu siz de cok hos görünüyorsunuz, maasallah...
Maix kiyafetini miyafetini bosver de bacaklarin harika; rengi süper ve inanilmaz pürüzsüz/parlak duruyorlar:jeyyar:

çok teşekkürler tatlım o sennin harikalığın...opuyorumnanaktan

aaaaaa sen miydinn hayırsızzz :)
tanıyamadım önce ama resmi gördüm dedim bu güzellik baskasına ait olamaz:p
yakıosunn gene şile sahilleri dimi:)

evet cnm bendimmmm mersi cnm...evet tatlım şile sahilleri:lepi:

Bu arada selayhus, ust H&M den, altta piecestan. Ama haklisin ayni ustler piecestada var, onlarin yakalari biraz farkli sadece.

gçn haftadan :asigim:

Topraama bak benim ya, duruşun asilliğine bakın boshayallersmile
Saçlar on numero opuyorumnanaktan
Üst baş nasıl yakışmış maşallah
kaydirigubbakcemile5

Tuti ve Selayhus teşekkür ediyorum ikinizede kızlar...
Ayrıca Bir Arkadaş Bişi Yazmış Diğer 2 Arkadaşta Katılmışlar. Neyse elbet kendinizce haklı olabilirsiniz Fakat Şunu Belirtim "Bazı Arkadaşlar Özel Mesajla Bana Neden Oje sürmediğimi sormuşlar bende bu resmimin altına hepsine cevap olarak bunu belirttim tek tek cevap vermektense... Hee bu cevabım ister sizi tatmin eder ister etmez fakat ben artık resim ekleyip eklemiceğimi kimseye danışacak değilim... Tartışmaya Diyalağoda Girmicem Sizlerle.. ısteyen Yorumunu yapıyor bana karşı istemeyende yapmıyor.. Bu son açıklamam olucaktır, buyurun şimdi istediğiniz kadar konuşabilirsiniz istediğiniz yorumu yapabilirsiniz dedimya sadece resmimi eklerim yorumumu yaparım okadar artık ikili diyaloglara girmicem, Çünkü canınız sıkıldıkça sataşacak yer arıyorsunuz ve bugün nasıl stres atsam diye düşünüyorsunuz fakat inanın bu ben olmicam artık çünkü cevap vermicem bana sataşır tarzda yorum yapanlara..

Ben de o arkadaşa katılan arkadaşlardan olayım Belinay.
Uyarılmayı kaldıramıyorsun değil mi ?
Çoğu sefer diyorum ki,
boşvereyim, kalp kırmaya gerek yok. Ama bir, iki, en fazla üçüncü aynı tarz tavrında sabır taşıyor yani.
Son eklediğin kıyafete yorum yapacak olursam da,
ış görüşmesi için askılı beyaz badi uygun değildir.
Pantolon çanta ve babet iyi, ama askılı badiyle görüşmeye gidilmez Belinay, gelecek planların için aklında olsun bu bilgi.

Kim acaba Allah aşkına neden oje sürmedin diyen kaydirigubbakcemile3 süreklimi soruyorlar .hiç inandırıcı gelmedi bana ya neyse ...
Neredeyse herkes rahatsız oluyo senden ve hala aynı şekil aynı tarzda devam edicem diyorsan buyur et oda senin karakterin ne diyim :1closedeyes:
Ayrıca kimseninde can sıkıntısından sataşacak yer aradığı falan yok saygılı ol .
Canımı sıkana lafımı esirgemem sadece .Yoksa akıl sağlığım yerinde durup dururken sataşayım stres atayım diye hiç bi düşüncem olmadı hiçbir zaman .Ama sen gerçekten okadar komiksinki bu yorumlarımızı bile kendini bişey sanarak bana sataşıyorlar çekemiyorlar gibi anlıyorsunn :roflol:

Çok haklısın jade!
Nasıl bu kadar rahat cevap veriyor, suçluyor ben ona şaşıyorum.
Ona karşı yazılan herşey sanki
O günlük stres atmaya sebepmiş...Hey Allahım sen sabır ver.
CADIARZU

Yorumunu acarmisin? anlamadim? Neyi disari benmi firlatiyorum?

Beyaz badi giymekle ve renkli veya desenli badi giymekle arada bir fark var denmurcum. Normal tarzimdan daha basit giyiniyorum bu aralar ve daha onceki resmimde dedigim gibi sinavlarim var haftaya kadar, canim suslenip puslenmeyi pek istemiyor, zamanimda yok ztn.

Burcucum,
Denmur arkadaşımız, göğüs dekoltenden bahsetmiş ama yersiz olmuş tabii bence. :1ninca:
O kadar güzelsin ki Burcucum,
Sadelik bile apayrı duruyor sende. Belinay'la da tarzınızın hiç bir benzer noktası yok.
Sınavlarında da başarılar tatlım...
opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Tesekkur ederim canim benim, o senin guzeligin :)

Denmur: Gogus dekoltesi giyenler var gosteri olarak, ve tasimasini bilenlerde var. Ben gogus dekoltemi gosteris olarak acmiyorum tatlim, beni ben olarak kabul etsin herkez, gogus dekoltem icin degil. Burayada resim koycam diye kendimi oldugumdan daha fakrli gostermiyorum, orjinal halim dedigin gibi.
Ve ha dekolteli giymisim ha giyinmemisim, bu seni neden ilgilendiriyor ki?

Son düzenleme:
[B]tutim pembe çok yakışmış sana benide şileye götür
barbim senin muzip pozlarına bayılıyorum akkabını çantanı herşeyini çok beğendim
burcucum yaa seni her gördükçe nasıl olurda aynı otelde kaldığımız halde senle karşılaşamamışım ona yanıyom meğerse aynı dakikalarda aynı yerlerdeymişiz ne giysen yakışıyo maşşallah
susu iyiki geldin özlemiştik seni
kkontes kot yeleğini ve tişörtünün rengini çok beğendim
seçl kına için şık ve rahat giyinmişsin
thejaçkal ceketini çok beğendim
rockerx yine çok uyumlusun
belinay beyaz badi yerine gömlek giyseymişsin çok daha şık olurmuş
umarım kimseyi atlamamışımdır
[/B]

Aybur34 bende buna cok sasiriyorum yahu. Bilseydim orda seninde kafani sisirdim :KK70:
Belki de takildigimiz ortamlar ayriydi, biz animasyoncularla kanka olmustuk :)

Herneyse denmur nedemek istiyorsa artik. Onu ne ilgilendiriyor anlamadim, yorumunun aslini artik kendi bilir.
Hi hi Denmur ben firlatiyorum, ben firla diyorum o firliyo akannehir

Tiryandafila kapali olarak cok sIk olmusun :)
Guzel uyumlu bir kapali bayan fazla gormuyorum, ama sen bu konuda basarili olmusun canim :)a.s.

tiryandafila trençkotunun modeline bayıldım ayakkabın pantolonun çantan hepsi on numara olmuş
seni daha sık görmek isterim :asigim:
burcucum sizin grubu hatırlıyomda bi seni çıkaramıyom bidaha gidersen haberim olsun matinede beraber döktürürüz:teytey::dance:

tiryandafila trençkotunun modeline bayıldım ayakkabın pantolonun çantan hepsi on numara olmuş
seni daha sık görmek isterim :asigim:
burcucum sizin grubu hatırlıyomda bi seni çıkaramıyom bidaha gidersen haberim olsun matinede beraber döktürürüz:teytey::dance:

Bizim grubu hatirlarsinda beni nasil hatirlamassin yahu mafoldumben
Birdahakine artik insallah :teytey:

X