Bugün ne giydin? Çek görelim..

Hepiniz Çok Şıksınız Kızlar Ama İzninzle Bugün Gözümün Kaldığı Tek Kişi Barbi diyorumm....

Buda Bugün ben, ( Bir Görüşmem Vardı Ve Bende Böyle Giyindim, Oje Sürmüyorum Namaz Kıldığım İçin, Özel Günlerimde Sürüyorum Ojeleri..)

DİPNOT:pantalonumda Siyah Fakat Işıktan Dolayı Rengi Tam Belli Olmamış...
4575.jpg

Bunlarda çantam ayakkabılarım ve saatim

4586.jpg

bi görüşme içn çok basit olmuş

ayrıcada ben senin yerinde olsam bukadar laftan sonra buraya resim koymazdım :hulya:

selam arkadaşlar...
topiği sıklıkla takip ediyorum özellikle çok beğendiğim arkadaşlar var Barbie veKen öncelikle, Barçman ablam, Tuti, Kkontes,moon, maix ve Selayhus un tarzlarını özellikle çok beğeniyorum ve maşallah dyorum:nazar:
diyeceksiniz ki, "madem topiğe geliyon da niye resim koymuyon:KK1:" ...zamanında bikaç kere ekledim ama taş çatlasın 1-2 kişi dışında "kötü" olarak bilem yorum yapılmadı...ben de vazgçtim:kedi:
ama ne yapiim, özellikle yukarda saydığım arkadaşlar sayesinde çok sağlam kıyafet tüyoları alıyorum boshayallersmile onun içn buralardayım...

gamzebelinay babetini çok beğendim bir benim siyah babetim olmadı yaa

Tuti ve Selayhus teşekkür ediyorum ikinizede kızlar...
Ayrıca Bir Arkadaş Bişi Yazmış Diğer 2 Arkadaşta Katılmışlar. Neyse elbet kendinizce haklı olabilirsiniz Fakat Şunu Belirtim "Bazı Arkadaşlar Özel Mesajla Bana Neden Oje sürmediğimi sormuşlar bende bu resmimin altına hepsine cevap olarak bunu belirttim tek tek cevap vermektense... Hee bu cevabım ister sizi tatmin eder ister etmez fakat ben artık resim ekleyip eklemiceğimi kimseye danışacak değilim... Tartışmaya Diyalağoda Girmicem Sizlerle.. ısteyen Yorumunu yapıyor bana karşı istemeyende yapmıyor.. Bu son açıklamam olucaktır, buyurun şimdi istediğiniz kadar konuşabilirsiniz istediğiniz yorumu yapabilirsiniz dedimya sadece resmimi eklerim yorumumu yaparım okadar artık ikili diyaloglara girmicem, Çünkü canınız sıkıldıkça sataşacak yer arıyorsunuz ve bugün nasıl stres atsam diye düşünüyorsunuz fakat inanın bu ben olmicam artık çünkü cevap vermicem bana sataşır tarzda yorum yapanlara..

Son düzenleme:
merhaba kızlar herkes nasıl bakalım baktımda hepiniz yine süpersiniz maşallah geçtiğimiz cumartesi en yakın arkadaşım evlendi onun kınasında çeklien fotomu ekliorum ve hepinizi kocaman Şeniz
3300.jpg

tuti cok sekersinopuyorumnanaktan

cnm benim teşekkür ederimŞeniz

şiii pembe gönlüm sende hee aklinialirimsmile :lepi: :jeyyar: :jeyyar:

benimde gönlüm sende ne olcekkkhihoyyyt

tuti saçların harikaa
hoff bende tatile gitmek istiyorum nekadan güsel görünüyooboshayallersmile

teşekkür ederim tatlışım şimdi saçlarım taze boyadan çıktı =)
üzülme cnm ya gidersin tatile sende
opuyorumnanaktan

tuti barbi bebek gibisin

barbi bebk sana kurban olsunnn teşekkür ederim...Şeniz

tuti canim harikasin, cok tatli olmusun. Saclarini cok begendim :)

burcucumm cnm teşekkür ederim al senin olsun saçlarımboshayallersmile

tuticim pembe beyaz şeker gibi olmuşsun canım :nazar:
thejackal çok şık görünüyorsun
susu çok tatlı bi foto canım ama kıyafetlerini anlayamadım tam
burcucum çok güzelsin yine tatlım bluzün ve kolyen de hoşmuş

hanturks yawrum bembe beyaz vazgeçmediğim renklerdir mersi balımopuyorumnanaktan

rahat kıyafetler de çok yakışmış tuti :)) saçlarına bayılıyorum :))

barbieveken, elbisen, ayakkabıların, saçın-başın çok şık görünüyorsun :)))
thejackal, takıların ve ceketin çok yakışmış..hoş bir kombin olmuş :))
Burcucumm, sade ama çok güzel görünüyorsun..badin, takıların..herşeyinle çok hoşsun :))
kkontes, tişörtünü çok beğendim, çanta ve kot yeleğin de güzel olmuş..fular olmasaymış da olurmuş ama :))

nektarım çilek nektarım çoook mersi canımcım...opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar...
topiği sıklıkla takip ediyorum özellikle çok beğendiğim arkadaşlar var Barbie veKen öncelikle, Barçman ablam, Tuti, Kkontes,moon, maix ve Selayhus un tarzlarını özellikle çok beğeniyorum ve maşallah dyorum:nazar:
diyeceksiniz ki, "madem topiğe geliyon da niye resim koymuyon:KK1:" ...zamanında bikaç kere ekledim ama taş çatlasın 1-2 kişi dışında "kötü" olarak bilem yorum yapılmadı...ben de vazgçtim:kedi:
ama ne yapiim, özellikle yukarda saydığım arkadaşlar sayesinde çok sağlam kıyafet tüyoları alıyorum boshayallersmile onun içn buralardayım...

didom sanırım sende benim gibi bobo aşığısın =)))) teşekkür ederim tatlım ama sende ekle yaaaa resim...Şeniz

bunun yanı sıra;
barbim şortlu kombinini beğendim canım...
burcucummm kırmızı beyaz kombinin gerçekten çok tarz olmuşşş...
kkontess canım bu şallar bu sene çok moda sanırım kendime şalı hiç yakıştıramıyorum ama sana çok yakışıyor...

kuzummm seninde endamın yeter elbisede pek yakışmışşşuzun yazımdan dolayı özür diliyorum...:KK3:

Son düzenleme:
Tuti ve Selayhus teşekkür ediyorum ikinizede kızlar...
Ayrıca Bir Arkadaş Bişi Yazmış Diğer 2 Arkadaşta Katılmışlar. Neyse elbet kendinizce haklı olabilirsiniz Fakat Şunu Belirtim "Bazı Arkadaşlar Özel Mesajla Bana Neden Oje sürmediğimi sormuşlar bende bu resmimin altına hepsine cevap olarak bunu belirttim tek tek cevap vermektense... Hee bu cevabım ister sizi tatmin eder ister etmez fakat ben artık resi ekleyip eklemiceğimi kimseye danışacak değilim... Tartışmaya Diyalağoda Girmicem Sizlerle.. ısteyen Yorumunu yapıyor bana karşı istemeyende yapmıyor.. Bu son açıklamana olucaktır, buyurun şimdi istediğiniz kadar konuşabilirsiniz istediğiniz yorumu yapabilirsiniz dedimya sadece resmimi eklerim yorumumu yaparım okadar artık ikili diyaloglara girmicem, Çünkü canınız sıkıldıkça sataşacak yer arıyorsunuz ve bugün nasıl stres atsam diye düşünüyorsunuz fakat inanın bu ben olmicam artık çünkü cevap vermicem bana sataşır tarzda yorum yapanlara..

Güzelim kimseyi ilgilendirmez diye bişey yok hepimiz bu topikteysek hepimizi ilgilendirir
ruhlaramı koyuyosun sen bu resimleri sempatiksalakcinni

normal bi pantolon badiyi sağdan soldan yandan arkadan önden ayaktan bilekten çekmeye ne gerek var ? bu 1 ?
hadi abiye giyersin tepeden tırnağa gösterirsin kaydirigubbakcemile5

tamam pantolon tişört giyenleri eleştirmiyorum bence sen çok sade giyiniyorsun bu bi suç değil ama nedense sergilediğin davranışlar bize çok sahteci geliyor :hulya:

Son düzenleyen: Moderatör:
gelip baktığım ama foto koymadığım için yorum yapmama izin verisiniz umarım
çok şık giyinen hanımlar var benim bu gün gözüme çarpanlar burcucum çok güzel kızsın giydiğinde yakışıyor
barbide güzel giyiniyor bu günkü çantayı beğenmedim biraz uymamış daha spor şık bir çanta olabilirdi
kuzum çok zarif şık duruyorsun saçlarında yakışmış topuz sana
tutide güzel giymiş yakışmışta
birde barçmanın tarzını çok beğenirim çok şık giyiniyor gerçekten
belinay içinde bir şey söylemek isterim
valla aklınız varsa susun bu sanki dejavu belinay sinirlenmiyo karşısında olanda gıcık oluyo
sonunda kaç kişi gitti görüyosunuz sizde
bakıp diğer beğendiklerimede yazabilirim değilmi

merhaba kızlar herkes nasıl bakalım baktımda hepiniz yine süpersiniz maşallah geçtiğimiz cumartesi en yakın arkadaşım evlendi onun kınasında çeklien fotomu ekliorum ve hepinizi kocaman Şeniz
3300.jpg

seçiiil döktüüüürrrrrr kaydirigubbakcemile3 kendi kına gecende ve düğününde döktürmek nasip olur inşallah , hımm siyah beyazz beşiktaşlıyım diyorsun yaniii :nazar:

Arkadaşlar bu topicde de hoş olmayan mesajar oluyorsa,
diğer topiclerde herşey olur yani,
lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde,güzel paylaşımlarda bulunalım,
Herkes herkesi beğenmeyebilir,zevkler ve renkler tartılmaz çünkü amaaa
üslup çok önemli,eleştiriken bile insanın canını yakmayı hedefleyenler var,
lütfen yorumlar resimlerden az olsun ve hiç kimse
topiğin düzenini bozmasın....
güzel ve şık hanımlara sevgiler...

küçük sıpayla aşk yaşarkeneekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dsdsg.png

küçük sıpa dediğinde pek bi küçükmüş canımmmm :KK1: saçındaki papatyan çok hoş durmuşşşş sende öyleeeopuyorumnanaktan
tuti canim harikasin, cok tatli olmusun. Saclarini cok begendim :)

buda bugunki ben. Biraz basit ama neyse :p
burcucumm.jpg

küpelerini yesinler seninnnn .. inan çok şeker çok güzel ve fiziği mükemmel bir kızsın Nazar boncuğu takmayı unutma olurmuŞeniz

Arkadaşlar bu topicde de hoş olmayan mesajar oluyorsa,
diğer topiclerde herşey olur yani,
lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde,güzel paylaşımlarda bulunalım,
Herkes herkesi beğenmeyebilir,zevkler ve renkler tartılmaz çünkü amaaa
üslup çok önemli,eleştiriken bile insanın canını yakmayı hedefleyenler var,
lütfen yorumlar resimlerden az olsun ve hiç kimse
topiğin düzenini bozmasın....
güzel ve şık hanımlara sevgiler...

Teşekkürler Ablacım İnşallah Artık Dediğin Gibi Olur Ve uyarılar Dikkate Alınır... Çocuk Değiliz Artık.. vereliniortakalkisalkisalkis

gçn haftadan :asigim:

topikte beğendiğim isimlerdensin canım sade ve şıksın ama şu saçlarına hayran olmamak mümkün değil özel bir bakım yapıyormusun merak ettim bu soru için özel msj yazmak istemedim o yüzden burdan yazdım yazarkende korktum şimdi niye burda soruyorum diye banada kızmasınlar :kedi::kedi:

selam arkadaşlar...

cok tesekkür ederim bu yorumun beni cok sevindirdi, biseyler uydurup giyinmeye calisiyorum hosuna gitmesine sevindim ..
Selayhus selimişimin güzel annesi bende bluzun ve boleronu çok beğeniyorum birde bu skinny jeans i en çok yakıştırdığım bayanlardan birisin...

tuticigim sanada cok tesekkür ederim canim benim bugun bitanedaha aldim skinnylerden :KK1:

kontes canim üzerin bugun biraz kalabalik olmus hosuma gitmedi kombinin , yelegini sade bir renkle giyseydin yani desensin bir tsörtler daha iyi olurmus, $alida yeleksiz bir kombinde tak bakalim bide öyle dene kuzusum olumunekankayizsmile

burcucum kiyafetlerin ikiside piecesten canim sanirm tsörtünün lacivert beyazini görmüstüm ordada bedenim kalmamisti hos olmus yakismis, fizigin zaten cok düzgün.

susu kiyafetlerini secemedim canim ama saclarin cok güzel opuyorumnanaktan

barbivekenim canim üzerindekiler ve sacin yakismis , bu kombine ayakkabilarla cantayi yakistiramadim bende, saclarina kaynagi iyikide yaptirmisin dahada bir alimli dahada hos oldun olumunekankayizsmile

X