Bugün ne giydin? Çek görelim..

:nazar:a.s.
thejackal harika görünüyorsun ceketin çok hoşş canım.

Thejackal cnm coks ik olmusun beyazlarla:)

SUSU_ sende hos olmusun canim, sacindaki cicek ve pantolonun pacalari ayri bir hava katmis, cok hos durmus :)

tuticim pembe beyaz şeker gibi olmuşsun canım :nazar:
thejackal çok şık görünüyorsun
susu çok tatlı bi foto canım ama kıyafetlerini anlayamadım tam
burcucum çok güzelsin yine tatlım bluzün ve kolyen de hoşmuş

tuti canim harikasin, cok tatli olmusun. Saclarini cok begendim :)

teşekkürler kızlar boshayallersmile:kedi:
buda bugunki ben. Biraz basit ama neyse :p
burcucumm.jpg

bayılıyorum canım sana her seferinde de şu jean e bitiyorum söyle markasınıda yeni sezon falansa belki bulurum :Saruboceq: yine çok tatlı olmuşsun

Tesekkurler Jackal :)

Jeansinimi Pieces diye bir magazadan aldim, jeans degil aslinda tayit tipi pantolonlardan, tregging yanisırnaşık şey

bende sana baylıyorum kontesim giyim tarzın çok hoşuma gidiyor herzamanki gibi çok spor ve şıksın ohaoldumsmile

Hepiniz Çok Şıksınız Kızlar Ama İzninzle Bugün Gözümün Kaldığı Tek Kişi Barbi diyorumm....

Buda Bugün ben, ( Bir Görüşmem Vardı Ve Bende Böyle Giyindim, Oje Sürmüyorum Namaz Kıldığım İçin, Özel Günlerimde Sürüyorum Ojeleri..)

DİPNOT:pantalonumda Siyah Fakat Işıktan Dolayı Rengi Tam Belli Olmamış...
4575.jpg

Bunlarda çantam ayakkabılarım ve saatim

4586.jpg

Ne bu şimdi?
Sanki millet neden oje sürmedin diye bi yorum yaptı da açıklama yapıyosun.Namaz kıldığını belirtmek sorunda değilsin, ki gördüğüm kadarıyla kimsede ilgilenmedi.Neyin reklamını yapıyosun anlamadık.Normalde pek yorum yapan bi üye değilim ama sıkı takipçiyim.Haliyle buraya üye olduğumdan beri görüyorum o beyaz badin hep üstünde.Okadar kişiyle tartışmaya girdin,daha foto koymiycam dedin ama aynı tas aynı hamam.Bide arkadaşlar bunu genel üyelere söylüyorum lütfen sadece şık olanlara şık diyin.Sonuçta buraya eleştirilmek için foto ekleniyor olumlu veya olumsuz her yoruma açık olmalı karşı taraf.Bazen öyle kombinlere şık diyiliyorki hayretle okuyorum.Yapmayın Allah aşkına göz var nizam var.Muhakkakki eleştiriceksiniz beni ama bunları söylemem lazımdı sizinde görmeniz.Kalp kırmamak için ve bazen sırf "bana şık dedi bende ona şık diyeyim"anlayışıyla güzelim topiği seviyesiz hale getirmeyelim...

jackal boynundaki şey ve küpen hariç beğendim hihoyyyt
burcucum sen kilomu adın?? önceden çok fazla zayıftın şimdi toparlamışsın çok iyi olmuş yine harika olmuşsun hihoyyyt
kontessimm kot ceketin hariç beğendim hihoyyyt
susucum senin avatarını yaprak dokumundeki neclaya benzetiorum çok güzel kızdır o da senden güzel olmasın :jeyyar: yani pek bişi anlaşılmıyo kıyafetinden ama resmin enerjisi çok ii görünüo hihoyyyt

Ne bu şimdi?
Sanki millet neden oje sürmedin diye bi yorum yaptı da açıklama yapıyosun.Namaz kıldığını belirtmek sorunda değilsin, ki gördüğüm kadarıyla kimsede ilgilenmedi.Neyin reklamını yapıyosun anlamadık.Normalde pek yorum yapan bi üye değilim ama sıkı takipçiyim.Haliyle buraya üye olduğumdan beri görüyorum o beyaz badin hep üstünde.Okadar kişiyle tartışmaya girdin,daha foto koymiycam dedin ama aynı tas aynı hamam.Bide arkadaşlar bunu genel üyelere söylüyorum lütfen sadece şık olanlara şık diyin.Sonuçta buraya eleştirilmek için foto ekleniyor olumlu veya olumsuz her yoruma açık olmalı karşı taraf.Bazen öyle kombinlere şık diyiliyorki hayretle okuyorum.Yapmayın Allah aşkına göz var nizam var.Muhakkakki eleştiriceksiniz beni ama bunları söylemem lazımdı sizinde görmeniz.Kalp kırmamak için ve bazen sırf "bana şık dedi bende ona şık diyeyim"anlayışıyla güzelim topiği seviyesiz hale getirmeyelim...

hak veriyorum sana canim, ayni dusunceleri paylasiyoruz bazi alanlardaalkisalkisalkis

Tesekkur ederim barcman ablacimopuyorumnanaktan

Siz neden resim eklemiyorsunuz artik, sizi cok begeniyordum herseferinde :KK43:

Ne bu şimdi?
Kesinlikle sana katılıyorum...Az önce baktım ve inan güldümm artıkk çıktım...Komikk gerçekten.
Sanki kıyafet değil oje gösteriyoruz.. sürmüşsen uyumunu gösterirsin ama ayrıca yok sürmedim namaz kılıyorum ne alaka sempatiksalakcinni bi kaç kerede niyetli olduğunu falan söylemişti.
Konuyla hiç bir alakası yok, gerçekten gereksiz...
Kıyafete gelince Gamze değişik bişey göremedim ben herzamanki gibi bi badi bi pantalon .Bu kadar olaydan sonra hala değişmeyip aynı aynı şeyleri giyip göstermen gerçekten saçma farkındaysan pek kimsede ilgilenmiyor artık kabak tadı verdin yine
:1no2:

643.jpg

buda benden olsun...
rahat kıyafetler de çok yakışmış tuti :)) saçlarına bayılıyorum :))

barbieveken, elbisen, ayakkabıların, saçın-başın çok şık görünüyorsun :)))
thejackal, takıların ve ceketin çok yakışmış..hoş bir kombin olmuş :))
Burcucumm, sade ama çok güzel görünüyorsun..badin, takıların..herşeyinle çok hoşsun :))
kkontes, tişörtünü çok beğendim, çanta ve kot yeleğin de güzel olmuş..fular olmasaymış da olurmuş ama :))

süsü o köpekle nasıl öyle durabilyosuneyvahedigeldismile

X