Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbie, sade ve şık olmuşsun arkadaşım. Saçlar, gözler maşallah sana..
twetty84; kullandığın kollukları çok beğeniyorum ama üst kollarım kalın olduğu için kullanamıyorum ben. Sana da çok yakışmış..
a.s.

tugubi yıne tarzını konusturmussun canım
tıvıtı cok şekersın gecmıs olsun
sağol canım

teşekkürler simge beğenmene sevindim bayanssulusmile

teşekkür ederim tubacım, aslında saçımı maşa yapmıştım arkası öyle ama görünmemiş benim makinam neden böyle sizinki gibi net çekmiyor acaba yaa 10mp aslında :kedi:ewet çorap o an için kahve tonlarında yoktu bi dahaki sefere opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim barbicim, ee açılışı yaptık bende eklerim bundan sonraa olumunekankayizsmile

tubaa çok sade ve çok şık görünüyorsun siyahlarla canım çok beğendim
barbicim gözlerine nazar değmesin maşallah maşallah a.s.

kızlar ilarzu nerelerde iyi mi?

DARKLİVE
çoraplar hariç çok beğendim:lepi: oğluşunun kombinini de beğendimsempatiksalakcinni ana oğul çok uyumlusunuzkaydirigubbakcemile2

CENNET KOKULUM ayakkabılarını, kolyeni özellikle beğendim. bugün de çok tatlısın yineguclubacismile

BARBİ renklerin uyumu çok güzel, tam sevdiğim toprak tonkları. sana çok yakışmışsositososito

BARÇMAN abla ne diyim maşallah sana boshayallersmile inci tanesi gibisinyerimseniben

Çok teşekkürler kızlarŞeniz
Beni yorumlarınızla sevindirdiniz

selayhus canım nişan tarihine daha karar vermedik daha söz bile olmadı kız haha gelip isteyecekler amma ne zaman belli değil kuşum yoksa tüm kk yı çağırıcam =)))

tekrar selam... eve geldim ve ekledim resmimi iyi aksamlar...

Son düzenleme:
selayhus cok $IK olmussun gercekten boshayallersmile ayakkabilarinda cok seker :ecrin_bebek:

BARBİVEKEN=Kahve tonları çok yakışmış
Çok asil görünüyorsun:lepi:

ablacım çok sağol

boşver saçı barbim o gözlere maşallah
ayrıcada güzel bakmışınopuyorumnanaktan

cemre110 utandım, sağol tatlım :kedi:

barbie ve ken saclarınıda gözlerinde cok guzel canım kahverengı sana cok yakısıyor

xzgim tşkler balım :kedi:

güsel göslüm kahvelerle yakıyosun çok güzelsin

Barbi, senide beğendim.boshayallersmile

barbie nıcının hakkını vermıssınbayanssulusmile

Barbii süpersinn,hele o gözler

kızlar hepinize kucak dolusu teşekkürler :kedi: :kedi:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
:asigim::asigim::asigim: :lepi::lepi:
Bişey yazamıyciimmmmm ....................

yerim seni çıtır jadeim sempatiksalakcinni

barbi sana ne desem bilmiyorum ben susayim gözlerimiz konussun

tamam aşkım sempatiksalakcinni

barbie, sade ve şık olmuşsun arkadaşım. Saçlar, gözler maşallah sana..
a.s.

selayhus babet akkabılarını ayrı bluzünü ayrı beğendim bu bluzün kırmızı siyahda bende var morlarda çok yakışmış ayrıcabayanssulusmile

Miha tsk ederim
twetty84 sana tskler canim babetleri gecen hafta italyadan outletten aldim bluzumde bolere ve bluz üst üste giydim iste kafama göre takildim

xzgi güzelim benim sanada tsk ediyorum canim...

betty 42 cok fazla tonlarda pembe olmus biraz abartili olmus, keske altina tayti baska secseydin.. böyle cok göz aliyor zaten üst taraftaki kiyafette birden fazla renk oldugu icin.
tabiki bu benim fikrim sen nasil seversen öyle giyin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…