Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tutiii kızıım şimdi tam lamba olmuşsunn süper yaa renkler ve çok güzel taşımışsın

hhahahaha lamba ne kadar lamba varsa hepsi benim ülennnnnnnn teşekkür ederim bebeğim saolasın arada oluyor böyle sosyetik davetler...

waowwwwwwwwwwwww dıyorum masallhhh
cnm senın boyun kılon kac ??

kuşum çok mersi tatlım...
boyum:1.75
kilom:55 canım

darkolıve eleştirim bu spor kıyafete uymayan çoraba kahve muz veya koton çorap gıysen daha bır uyumlu gorunurdu onun dısında saçlar fonsuz veya jolesız ken toplu veya orgulu kullan ama yelek gomletk etek bot uyumu ve kucagındakıne dıyecek yokopuyorumnanaktan

tutı elbısen cok yakısmıs ama bu şıklıktakı bır elbıseye dore bır bıleklık yada kolye daha bır hareket katardı bebegım

bi tanem benim kulağımda çok şatafatlı küpeler vardı altın sarısı taşlı falan orda gözükmemiş...o saati çantamda taşıdım balo bitimi koluma taktım yani bütün gece o saatle gezmedim saatten haberim olsun diye çantamda taşıdıydım sora baktım çanta kalabalıklaştı koluma geçirdim yoksa bende sevmem metaryal farkını ...mersi kuzum teşekkür ederim...

MAİX=şapkanı sevsinler çok tatlı olmuşsun:nazar:
Ama odanın dağınıklığı sabah sabah başımı döndürdü vallaa
XEZGİ=Trençkotuna bayıldım çok yakışmış:nazar:
TUTİ= süper görünüyorsun:lepi::nazar:

teşekkür ederim barçman ablacım sende çok şıksın her zamanki gibi...

Yahuu barçman abla her fotoğrafın ayrı bi güzel. . Sana kocaman bir demet maşallah yolluyorummm :nazar:

Tuçemmm yavrummm harikasınnn yine :)))
sen nerelerdesin kuzum çok mersi tatlım muju..

Tuti seda ürene benzetttim bebişim, akkabına ve ocene bayıldım tut kaydirigubbakcemile3

hayatım çok mersi ojemin kodunu ve markasını söylerim sana...teşekkür ederim tatlım...

barçman o ne sevimli bi fotoğraf öyle yA güzelliğin manzarayı gölgelemiş yahu bilmiyorumkismile
tuti akkabıları istiyorum ozaman :)
assortic resmin çok ufak be canım kafamçokkarıştı

tamam canım ayakkabı senin :KK70::KK70::KK70: şu sözü nişanı atlatalım bir hahaha

tuticigim kiyafet saclar fizigin herseyinle supersin ..!
sac rengin daha sariydi sanirim daha once

tatlım teşekkür ederim evet canım benim saçım platin sarısıydı o elbise için saçımı karamele boyattım çünkü çok açık sarı ile güzel olmadı zaten elbise açık renk ve pırıltılı bende elbiseye aşık oldum aldım hemen elbise için saç rengimden vazgeçtim ama balodan sora saçımı tekrar platin yaptırdım canım...

tesekkurler ballı kurabıyem ınan bende nısanlıgımı sozden bıle once aldım,sadeliği çok seviyorum sade olsun rengi güzel olsun istiyordum gördüm elbiseyi bayıldım bu benim nişanlığım olmalı dedim ve aldım zemuszemus

gerçekten çok farklı bir stili var elbisenin canım bende sadeliği severim canım çok şatafatı sevmiyorum banada yakışmıyor zaten yüzüm minyon olduğu için...elbisen ve rengi harika canım inşallah bende bulabilirim kafama göre bir nişanlık...mujuuuuuuuuu bebişim

not:GÜZEL KADIN YOKTUR BAKIMLI KADIN VARDIR...bayanssulusmile

bunlarda benden der selam ederim
saç rengimi yakından görmek isteyen arkadaşlar var onlar içinde yakın bir poz ekledim

karların arasında parıldıyorsun guzellıgınle barcman ablacım ama ben trenckot gıymedım kı benı karıstırdın galıba opuyorumnanaktan
Teşekkürler ablacığımopuyorumnanaktan
evet geriye dönüp baktım trençkotunu beğendiğim niil miş
ama senin kıyafetinde harika bacaklarda öyle maşallah:nazar:
Kusura bakma karışıklık için

BARBİVEKEN=Kahve tonları çok yakışmış
Çok asil görünüyorsun:lepi::nazar:

tesekkur barcman ablacım ne demek olur oyle bende cok karıstırıyorum ısımlerı opuyorumnanaktan
barbie ve ken saclarınıda gözlerinde cok guzel canım kahverengı sana cok yakısıyor :nazar:

bunlarda benden der selam ederim
saç rengimi yakından görmek isteyen arkadaşlar var onlar içinde yakın bir poz ekledim

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
:asigim::asigim::asigim: :lepi::lepi:
Bişey yazamıyciimmmmm ....................

kızlar her biriniz ayrı şık olmuşşunuz valla maşallah herkese :nazar:
gelemedim ne zamandır yoğunum yaa nişan var 20 sinde..bende eskilerden ekliyim bugün aynı kombinleydim zateen çarşı pazar dolaşıyoruz vallaa kaydirigubbakcemile3

53tky8.jpg

barcman ablam dünün devami yani harika yine
barbi sana ne desem bilmiyorum ben susayim gözlerimiz konussun :KK70::KK70:
cennetkokulum güzel ve sadesin
tugibu fizigin cok hos canim
jade kesin sivri ayakkabilardan dolayi benzettin ponuscuga beni oda elestiri almisti birsürü :KK70::KK70: .. tskler canim.

Bende hala annemlerdeyim eve gidince cekecegim fot. makina yanimda degil.

xzgi tuti canlarim tünaydin öpüldünüsss
tuti nisan nezamana kiiii mayisa yapta geleyim :KK70::KK70:

bacaklarımın bandajlarını söktüm biraz rahatlasın diye 10 gün raporluyum pijamalı görceksiniz beni :kedi:

tuğibu şapka çok yakışmış sende bnm gibi siyah delisisin galiba başka renkle göremedim seni boshayallersmile

cennet kokulum bugun en cok seni begendim tatlisim

gerci hepiniz cok hossunuz size alkisalkisalkis

selam size katılıyorum anne olmakla kıyafetlerin ne gibi ilgisi olabilirki,bence kendinizi nasıl mutlu hissediyorsanız öyle giyinin :)

X