Bugün ne giydin? Çek görelim..

http://

sıcak çıktı bunlar :) bu ruju dogal renk ruj arayanlar ıcın ekledım yogun surunce gul kurusu tatlı bır pembe oluyor ben az surup yedırıyorum yogun ruj sevmem begeneler markası flor mar

Barbie :lepi:
Barçman :lepi:
Xzgi :lepi:
Selayhus :lepi:
Süppersinizz...
Barbie hatırlıyorum bu kombini canım. yine kibarcık ve çok asilsin... yakıyorsunnn herşeyinle...
Selayhus seni Ponusa benzettim... bi an o sandım kaydirigubbakcemile3
Hoş olmuşsun canım

teşekkürler Jadeciğimopuyorumnanaktan

CENNETKOKULUM siyahlar çok yakışmış
Rujunun rengi ve spor ayakkabılarında çok hoş

Cennetim Bayıldımm Çok hoş Olmuşsun... :asigim:

Jadem Teşekkür ettimmmmm :asigim:

tuticigim kiyafet saclar fizigin herseyinle supersin ..!
sac rengin daha sariydi sanirim daha once

tesekkurler ballı kurabıyem ınan bende nısanlıgımı sozden bıle once aldım,sadeliği çok seviyorum sade olsun rengi güzel olsun istiyordum gördüm elbiseyi bayıldım bu benim nişanlığım olmalı dedim ve aldım zemuszemus

karların arasında parıldıyorsun guzellıgınle barcman ablacım ama ben trenckot gıymedım kı benı karıstırdın galıba opuyorumnanaktan

Züpppeer bir kombin olmuş. Çok beğendim.:asigim: Ayağında ne vardı, onu niye çekmedin.alsanaalsanasmile

çok tesekkur ederim canım aksam ewe geldim ustumu tam cıkartıcakken cektırdım fotoyu o yuzden ayakkabısız oldu ayagımda uzun acık kahverengı botlarım vardı opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…