Bugün ne giydin? Çek görelim..

betty olmus ta bende çantada takıldım be guzelım botlarının rengı olsaymıs sıyah yok cunku usutnde

siyah var canim uzerimdeki elbisedeki cizgiler siyah, karamel rengi cantam vardi ama acikcasi usendim ondan cikar onun icine koy

pijamamı koydum bende bi kez cennetkokulum koymuştu çok hoşuma gitmişti,onda daha güzel duruyordu ama idare edin artık, bende bunu yeni aldım, çok sevdim, elimden gelse bununla çıkıcam dışarı sempatiksalakcinni

darklove canım benım sanada cok yakısmıs vallaha goze hıtap ettıkten sonra derl ıtoplu olduktan sonra pıjama nıye koyulmasın en samımı kıyafetımız

siyah var canim uzerimdeki elbisedeki cizgiler siyah, karamel rengi cantam vardi ama acikcasi usendim ondan cikar onun icine koy

canım sen uyuyor dıyosan dıyecek bısey yok sıyah baskın degıl ondan dolayı bence olmamıs bende usenırım canta degıstırmeye onun ıcın bır cozum buldum bır canta aldım grı camel sıyah ve kahve var her kıyafetımle uyuyor :kedi:

takimmi kiz bu alt üst cok hosmus

yok kız alt üst değeell tek alt, üstü de yeni aldım aslında da eteği çok uzun kalçalardan inmiyor aşağı yaza inşallah kısmetse kaydirigubbakcemile3

darklove canım benım sanada cok yakısmıs vallaha goze hıtap ettıkten sonra derl ıtoplu olduktan sonra pıjama nıye koyulmasın en samımı kıyafetımız
saol tubacım teşekkürler haftaya adanaya ayak basıcam, belki senin güzelliğinden banada bulaşır kızz :kedi: :kedi:

Barçman abla barbieveken twitiii

adını unuttuğum varsa kusura bakmayın ama hepiniz harikasınızz olumunekankayizsmile

merhaba kizlarr..

uzunca bir aradan sonra burdayim yine.
bu arada makinami yaptirdim ve türkiyeye geldimm..
4 hafta burdayimm :lepi:

kilo almissin diyeni bogazlarim ona göre :roflol:

Son düzenleme:
yoooo aşkitocum kilo filan almamışsın, süper görünüyorsun hoşgeldin memleketimizeeee a.s.
amaa sana kahkül çok yakışıyor daha önceki fotolarında çok beğenmiştim canım

kk nın şık şıkırdım hatunlarııı

eyüp sabri tuncer 5 liralık alışverişine 40 liralık perfume jevels setini hediye ediyor. sette vücüt parfümü,losyonu ve el kremi bulunuyorr 25 mart son gün.

Eyüp Sabri Tuncer Online Alışveriş Sitesi]

kızlar sitedeki kampanyalar kısmında okudum bunu aldım 10liralık bişiyler hediye setimi de blackberry olandan seçtim bakalım nasıl gelicek ihtiyacı olan varsa yararlansın....

Barçman ablacım süpersin :lepi:

Barçman abla barbieveken twitiii

adını unuttuğum varsa kusura bakmayın ama hepiniz harikasınızz olumunekankayizsmile

Teşekkürler kızlar:kedi:Şeniz

SELAYHUS=Harika görünüyorsun ablam
Kıyafetini babetlerini kısaca hepsini çok beğendim Çok yakışmış
AŞKİTO=Türkiyeye hoşgeldin
Yerim senin marjinal kıyafetlerini
Bu arada ekran benide olduğumdan şişman gösteriyor
eminimki gözüktüğünden daha zayıfsındır ablacığım

aşkto hoşgeldin nnn
ikinci kıyafetin tarzım değil ama birincisi güzel olmuşbayanssulusmile
kilo almışsın demeyin demişsin sanırım aldığını düşünüyosun canım ikinci kıyafetin bol olduğundan seni olduğundan daha kilolu gösteriyor cnm ama bilmiyorumkismile

barcman ablacim saOL .:)) ekran sisman göstermiyor tamamen kendi sismanligim :)).. aman napiimm .. simdi türkiyenin bu güzel yemekleri varken diyet falan yapamiciim :))

twetty tatlimm ikincisi kiyafet deil canim parka ceketim .. yani krem tunik onun icinde..
icli disli koydum :))

zorlu tesekkür ederim canim minik nazar boncugun icin :)

barbiveken yine çok hoşsun durusun saçın kıyafetin gözlerin herşey 10 numara beğendiğim nadir insanlardan birsin canım maşallahhopuyorumnanaktan

umarım eklebilmişimdir bende yeni katıldım aranıza arkadaşlar bundan sonra bende yayınların gü gün giydikleirmi dün bunalrı giymiştim şuan telin şarjı olmadığı için çekemiorum akşama çekerim inş

2 ay önce doğum yaptığım için göbeğim kat kat:kedi:

aşkıtoo ilk kıyafetinni begendim..ikincisiii bana göre degillll

kilo 2 ay evel daha zayıftın sankimmsositososito
ama genel anlamda güzelll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…