Bugün ne giydin? Çek görelim..

cennet saçın bi harika olmuş acayip yakıştırdım yüzüne ama içine farklı bir renk attırırsan saçına hareket gelir daha da çok hoş görünür canım güle güle uzat

cennetkokulum dogal guzellıgım sacların cok guzel olmus bence kızınla sen harıka gorunuyorsunuz opuyorumnanaktan

cennet saçın bi harika olmuş acayip yakıştırdım yüzüne ama içine farklı bir renk attırırsan saçına hareket gelir daha da çok hoş görünür canım güle güle uzat

kuzu tugba de bana yav cennet deme adım cennetmıs gıbı hıssedıyorum :)

bak cok sevındırdın benı dunden berrı morelım bozuk cok yonttu kuafor azcık sac kaldı kafamda erkek gıbı sadece onler uzun hangı renk attırım onu bılmıyorum kuşum varmı bır fıkrınopuyorumnanaktan

herkesler pek bi güsel olmuş maşallaahh opuyorumnanaktan
ben de bugün böyle bi çingen havasındaydım :roflol:

saç - makyaj - oje - çanta ayrıntıları...

bitanecik fırat'cım da çıksın :dance:

(eneee bu kızın da işi gücü süs püs :1shok: )

küpe ayrıntısı...

:asigim:

Son düzenleme:
kontescim çok tatlısın ya
saçın çok hoşuma gitti

rocker çok beğendim kıyafetlerini
yüzünün güzelliğinide gölgeleyememişsin :))

kontess çok tatlı olmuşsun hakikaten

cennetkokulum saçın çok yakışmış canım güle güle uzat
rockerx üstündeki çok yakışmış
kontesbluzun çok tatlı olmuş canım

kontescimmm herseyinle çok uyumlu olmuşsun canımcım cok begendim seniopuyorumnanaktan

KIZLAR SÜPERSİNİZ!!cennetkokulum kontess rocker :asigim: cennet saçına bayıldım , çok yakışmışş.sadece son syflara bakabildm görmediklerim varsa affola :Saruboceq:​
Bu pantolonu yeni aldım,altımda topuklu taba renkte ayakkabı vardı;üstümdede minicik dantel bi bolero ama kahve döktüğüm için üstüne eve gelip attım direk üstümden kaydirigubbakcemile3 o göbeği eritmem lazım yaz geldi akannehir​

,

herkese öpücüklerrrrrrrr opuyorumnanaktan

demothy pantolunun çok güzelmiş
sanada çok yakışmış
nerden aldın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…