Bugün ne giydin? Çek görelim..

ezgim senin ısporunu sevsinler , sen zaten kaşık kadarsın yürüme iyice erirsin minişim benim:))

sadelik şıklık zerafet akıyor üstünden

yorum yapan bütün arkadaslarıma opucukler ve sevgıler yolluyorum
barbimm yerim nan senii:) bende spora cok karsıyım ama annem yuzmeye yazdırıyor benı zorla,kayınvalidem de pilatese..işim iş(
hantürksüm ben hep sade giyiniyorum,farkındaysan yüzüklerimden başka hiçbir şey takmıyorum cok nadirde kolye,kıyafetlerimde genelde belli renkler ve hep duz:))

http:// kızlar saclarımı kestırdım hala gozum alısmadı rengı aten sade bırde kısa olunca sankı cok sonuk kaldım ıcıne bır tutam kırmızı dusunuyodum ama cok soluyomus bakır nasıl olur sıce one bır tutam

derinn pek hanim olmussun :)

cennetkokulum ... yiprandigi icin mi kestirdin cnm?
bence fena durmuyorr .. yüzünde accuk güleymis :))

cennetkokulum kisa sac sana cok yakismis rengini tam secemedim ama bicim itibariyle süper duruyor
derin cnm sende hanim hanimcik olmusun tatlida bir yüzün var.. ayakkabilarda siyah olsaymis dahami iyi olurmus ne ?

cennetkokulummm saatler olsun canımcım çok datlu olmuş sac renginde cok yakışmış canımcımmmopuyorumnanaktan

sağol ablacığımŞeniz
Bende senin yırtık pırtık kotunu pek beğendim

ENDEV her zamanki gibi çok hoşsun
DERİNciğim çok hoş hanım hanımcık bir kıyafet olmuş
CENNETKOKULUM bende sana ne çok saçlarınla oynuyorsun yazacaktım
Olacağı buydu Ama çok yakışmış

Bende saçımı Gülben Ergenin saçı gibi kestirdim ve
Çok sevdim bu kesimi

derincim elbisen çok güzel sanada yakışmış canımm

cennetkokulum bencede saçlarınla çok oynama böyle modern ve güzel olmuş yüzüne çok yakışmış canım

barcman abla aslında cok oynmadım sacımla akannehir yanı belkıde ben oyle sanıyorum gecen ya rofle yaptırmıstım 4 ay oncede kahve tonlarıyla devam ettım sımdıde kestırdım cunku rofleden kalan saclar berbattı hanı ucları beya beya kırık olur ya oyleydı su an onlerdekı uzunlar harıc hıc roflelı sac kalmadı aslında kestırmem amacım sacımın temılenmesı uzun saca ıcım gıdıyor sempatiksalakcinni

sadece onlerde 1 karıs boy arkalar 8 cm felan katlı

sence one 1 tutam yanı 1 parmak kalınlıgında hangı renk gıder bakır nasıl olur

kızB] aşkito[/B] gulmek

bana pek yakısmıyor davul yanaklarım şişyor urna calan adamlarınkı gıbı ama senımı kıracam al sana gulen kırpık saclı tugbaaa

http://

Son düzenleme:
hah $öyle hep gül :))
ben begendim kesimini. ayrica kizinla sen süper cikmissinizz.. fizik harika masallahh

Teşekkür ederim barçman abla

derincim elbisen çok güzel sanada yakışmış canımm

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…