Bugün ne giydin? Çek görelim..

tesekkur ederım tatlımm

bılmem kı bıdahakıne ole denerım canım opuyorumnanaktan

askitooooooooooooooooooo vala ogluna bakmaktan sana bakamıyorummmmmmmmmm:))):):):çok yakışıklı olmuş binlerce kez mşlhhhhhhhh şapkasını yerim onun:)

demothy pantolunun çok güzelmiş
sanada çok yakışmış
nerden aldın canım

canım yazdım özelden teşekkür ederim adı sanı olmayan bir mağazadan aldım kaydirigubbakcemile5

ya cnmcım bakır için önce saçı açıp üstüne boyuyo kuaför dediğin gibi yıpratır ,yavaş yavaş açık kahve tonlarıyla açablirsin kendinde oaçıcı kullanmadan ama bu renkte kaşına gözüne cok yakışmış.ben buğday tenliyim her renk gidiyo bende alabildiine boyuyorum işte kaydirigubbakcemile3 ewet 60 tlye aldım yakında düşer fiyatı ama dayanamadım annem doğum günü hediyem olsun diyince alıverdim :jeyyar:
demoty harikasın canım fiziğin süper 41 kere maşallah
çok teşekkür ederim fıstık Şeniz

demoşummm yine harika görünüyosun tatlışımmmmmmmopuyorumnanaktan
tatlı dillim çok sağol Şeniz
demoty canim yine cok begendim kiyafetlerini tabayla siyahi cok yakistiriyorum .. siyah zaten kendi basinada bir asillik cokta güzel olmus .. pantalon ketenmi ??
yok canım keten değil kanvas gibi ama esnek bi kumaş değişik yani oturuyo cuk diye vucuda yapışmıoda yerimseniben çok teşekkür ederim Şeniz

bu arada demothy cok hossun yaa....
sağol canım benim teşekkür ederim Şeniz

DEMOTY her zamanki gibi harika görünüyorsun:lepi:
ablaların en tatlısı teşekkür ederim Şeniz

Sağol canım teşekkür ederim :jeyyar:
tam bankacı göbeği var bende sadece bel bölgemde bakmayın öyle durduuğuna sempatiksalakcinni çok sağol kuzucum Şeniz

sarı şekerim çok teşekkür ederimmmm Şeniz

alıntı için kusura bakmayın yazmadan geçemedim hepinize teşekkür ederim opuyorumnanaktan

kız adını biliyorum da deşifre etmek istemediğimden ne bilim kaydirigubbakcemile3 canım saç rengin sanırım koyu fotodan göründüğü kadarıyla bir iki ton açığını attırabilirsin yada kızıl aklinialirimsmile
buarada demoş süper olmuşsun üstündekiler çok yakışmış
selayhus kontes rockers ve diğer kızlar hepiniz harikasınızzaklinialirimsmileboshayallersmile

aşkito kırmızı çok yakışmış
gözlerinde çok güzel maşallah canımm

twetty çoookkk beğendimmm sülün gibisin kız
yalnız hafazanallah tehlikeli bölgelerde foto çekilme (ilk foto :)))

aşkitooooooo çok şık olmuşsun canım o ufaklığı ve şapkasını yeyim bennnn...
tweety sende çok tatlısın bugün canm...ne işin var burda maçı izle anacım

sırnaşık şey
aşkito kırmızı çok yakışmış
gözlerinde çok güzel maşallah canımm

twetty çoookkk beğendimmm sülün gibisin kız
yalnız hafazanallah tehlikeli bölgelerde foto çekilme (ilk foto :)))
sağol bebeğimm beğenmene sevindim hehe işyerinde çekildm bugün kız oda ne fişiyse bilemedim şimdik :)eyvahedigeldismile
aşkitooooooo çok şık olmuşsun canım o ufaklığı ve şapkasını yeyim bennnn...
tweety sende çok tatlısın bugün canm...ne işin var burda maçı izle anacım

sağol tutişş Şeniz kız digi açık izliyorumda işte anlaaa artık iddamız kalmadı asıl fb maçını izle kız pazar günü ankaragücü basacak fbye o maçı bekliyorum delikafadulden:1closedeyes:

delikafaduldendelikafadulden

kontes küpen çok şık çok beğendim:)

saol bebikimm:kedi:

mercieeee :kedi:

kizlar cok sekersiniz yine..

selayim yeni mekan seni dinamik göstermis...

bugün ben..

Uploaded with ImageShack.us

askıtocummm yine farklı tarzınla çok hoş olmuşsun canımcım hele yakışıklıya maşallah ya allah bagıslasın bitanem oda cok datlu annesinin oglu canım benim çok begendim sizi yaaaa:lepi: opuyorumnanaktan

yorum yapan arkadaslar tsk ederim hepinize..

askitom yakiyorsun ortaligi gözlerine bittim yaa .... o icindeki kirmizi badiyide giyinmeseydin tam olacakmis. oglusunun sapkasi cok güzel h&m veya c&a da görmüstüm sanirim.
twettycim sendinde tayt-kotun cok hos olmus fizigine ... sende ayri bir köse secmisin bebegim kizim sana söylüyorum gelinim sen isit gibi olmus... gerci köseler hep bizim :):dance: :dance:

teşekkür ederim selayhusumm:kedi: işyerinde çektim tebdili mekanda ferahlık vardırsırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…