Bugün ne giydin? Çek görelim..

demoty tesekkur edrerım moralım duzeldı vallaha cok pısman olmustum sende sac konusunda cesursun takıp edıyorum ama renk konusunda cesursun sen o konuda ben pek cesaretlı degılım bakır ıstıyorum ama cok yıpratır oda aynı rofle gıbı sen bugday tenlımısın bıtanem

bu arada pantolonun ve sacların harıka gorunuyor bu pantolonlar cok super jım key de bır model var harıka ama bana pahalı geldı aldım gerı degıstırdım 60 tl ıdı sanırım

KIZLAR SÜPERSİNİZ!!cennetkokulum kontess rocker :asigim: cennet saçına bayıldım , çok yakışmışş.sadece son syflara bakabildm görmediklerim varsa affola :Saruboceq:​
Bu pantolonu yeni aldım,altımda topuklu taba renkte ayakkabı vardı;üstümdede minicik dantel bi bolero ama kahve döktüğüm için üstüne eve gelip attım direk üstümden kaydirigubbakcemile3 o göbeği eritmem lazım yaz geldi akannehir​

5127.jpg
,
5140.jpg

herkese öpücüklerrrrrrrr opuyorumnanaktan

demoşummm yine harika görünüyosun tatlışımmmmmmmopuyorumnanaktan :nazar:

demoty canim yine cok begendim kiyafetlerini tabayla siyahi cok yakistiriyorum .. siyah zaten kendi basinada bir asillik cokta güzel olmus .. pantalon ketenmi ??
kontesim süslü hatun sacini küpelerin SIKIR SIKIRsin tsörtündeki baskilar disinda herseyini sevdim canim..
rockets seninde üstündeki cok güzelmis
cennetkokulum sabahta söylemistim canim, bu resimlerde sac kesimin dahada bir göz aliyor cok yakismis güle güle uzat.

rocker çok beğendim kıyafetlerini
yüzünün güzelliğinide gölgeleyememişsin :))

kontess çok tatlı olmuşsun hakikaten

cennetkokulum saçın çok yakışmış canım güle güle uzat
rockerx üstündeki çok yakışmış
kontesbluzun çok tatlı olmuş canım

rockerxcim sende çok şekersin canımcımmmopuyorumnanaktan :nazar:

KIZLAR SÜPERSİNİZ!!cennetkokulum kontess rocker :asigim: cennet saçına bayıldım , çok yakışmışş.sadece son syflara bakabildm görmediklerim varsa affola :Saruboceq:​
Bu pantolonu yeni aldım,altımda topuklu taba renkte ayakkabı vardı;üstümdede minicik dantel bi bolero ama kahve döktüğüm için üstüne eve gelip attım direk üstümden kaydirigubbakcemile3 o göbeği eritmem lazım yaz geldi akannehir​

5127.jpg
,
5140.jpg

herkese öpücüklerrrrrrrr opuyorumnanaktan

demoty canim yine cok begendim kiyafetlerini tabayla siyahi cok yakistiriyorum .. siyah zaten kendi basinada bir asillik cokta güzel olmus .. pantalon ketenmi ??
kontesim süslü hatun sacini küpelerin SIKIR SIKIRsin tsörtündeki baskilar disinda herseyini sevdim canim..
cennetkokulum sabahta söylemistim canim, bu resimlerde sac kesimin dahada bir göz aliyor cok yakismis güle güle uzat.

begenen herkese tesekkurlerımı ıletıyorumm...opuyorumnanaktan

barcman abla aslında cok oynmadım sacımla akannehir yanı belkıde ben oyle sanıyorum gecen ya rofle yaptırmıstım 4 ay oncede kahve tonlarıyla devam ettım sımdıde kestırdım cunku rofleden kalan saclar berbattı hanı ucları beya beya kırık olur ya oyleydı su an onlerdekı uzunlar harıc hıc roflelı sac kalmadı aslında kestırmem amacım sacımın temılenmesı uzun saca ıcım gıdıyor sempatiksalakcinni

sadece onlerde 1 karıs boy arkalar 8 cm felan katlı

sence one 1 tutam yanı 1 parmak kalınlıgında hangı renk gıder bakır nasıl olur

bence saçının öndeki uzun olan kısmı için
Saç için olan ve yıkanınca çıkan renkli sprey boyalardan al
kıyafetine göre sık canım
nasıl fikir amaaaaaa

DEMOTY her zamanki gibi harika görünüyorsun:lepi::nazar:
ROCHERS Sende çok hoş olmuşsun Maşallah ikinizede:nazar:

merci bebikimmm:kedi:

kızB] aşkito[/B] gulmek

bana pek yakısmıyor davul yanaklarım şişyor urna calan adamlarınkı gıbı ama senımı kıracam al sana gulen kırpık saclı tugbaaa

http://

senin kaşına gözüne bayılıyorum aklinialirimsmile
tütütütütttüüüüüüü maşallahhhh :nazar::nazar:

hepiniz harikasınız süslü hatunlarr
kontess senin küpe detayında çok hoşş
demotthy senin şu çıtıpıtılığında gözümü okşuyor valla
rockers sende pek hoşsun ama ayakkabıların biraz dahamı convers tarzı yada spor bi babetmi olsaymış sanki

Son düzenleme:
kontess çok güzel olmuşsun makyaj falan zemuszemus
demoty sende çok şıksın canım hiç göbek falan yok sende valla :eek:lmaz: pantolonda çok güzel oturmuş :ecrin_bebek:
cennetkokulum çok beğendim yine seni opuyorumnanaktan kızında aynı sen ya kara kaş kara göz maşallahh tü tüüü :nazar: saçlarının kesimi güzel olmuş yakışmış sana ahh bende bir cesaret etsem istiyorum böle kısa bişeylerde benim adam izin vermiyoo kestirmemeeee :sinifsinif:

senin kaşına gözüne bayılıyorum aklinialirimsmile
tütütütütttüüüüüüü maşallahhhh :nazar::nazar:

hepiniz harikasınız süslü hatunlarr
kontess senin küpe detayında çok hoşş
demotthy senin şu çıtıpıtılığında gözümü okşuyor valla
rockers sende pek hoşsun ama ayakkabıların biraz dahamı convers tarzı yada spor bi babetmi olsaymış sanki

kontess çok güzel olmuşsun makyaj falan zemuszemus
demoty sende çok şıksın canım hiç göbek falan yok sende valla :eek:lmaz: pantolonda çok güzel oturmuş :ecrin_bebek:
cennetkokulum çok beğendim yine seni opuyorumnanaktan kızında aynı sen ya kara kaş kara göz maşallahh tü tüüü :nazar: saçlarının kesimi güzel olmuş yakışmış sana ahh bende bir cesaret etsem istiyorum böle kısa bişeylerde benim adam izin vermiyoo kestirmemeeee :sinifsinif:

saolun güsellerimmm:kedi:a.s.

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
selayhusum şu pantolon sana çok yakışıyor yaa harikasın anacım fizik güzel tabe...maaşallah canıma..
demothyyy yawrum seninde pantolonun çok yakışmış ...hani nerde göbek bende göremiyorum...
kkontess cnm sende çok şirinsin...
rockerx sende çok şirinsin cnm...
.

selayhuscum çok tatlı görünüyorsun
bu arada kamuflajla t-shirtünün uyumu gözümden kaçmadı hanii :)))

X