Bugün ne giydin? Çek görelim..

Teşekkür ederim kızlar Şeniz ,Rengin adını bilmıyorum malesef dediğim gibi kuaför bakır ekliyo boyaya, kaçım aynı renk değil kaşımı boyadı ama kırdı sadece çnkü çok siyah ve gürdür :kedi: asıl rengim kahvedir , ama 17 yaşından beri boyattığım için asıl renk diye bişi kalmadı malesef :1ninca:

çenemm penbişler çok yakışmışş

Oyy benim tatlım, çok sağol Şeniz

cenebaz civilcivilsin yine canimcim.. sana bir sarki hediye ediyorum
pembe giyerim pembe , pembe yakisir gence ,insan bir hos oluyor cenebazi görünce :dance:

:dance: :dance:

Canımsın ya, şarkı da bestelermiş banaaa :asigim:
Çok sağol tatlım Şeniz

çenecimmmm pembiş pembiş ne datluuuu olmuşun böle yaaa sennn canım gercekten şirine gibi olmuşsun bayıldım pembişlerine

Canım benim, o senin tatlılığın, kocaman öpücem hiçbiyere kaçma Şeniz

Çenebaz' cım pek şıkız. Pembiş, pembiş. Ama yüzüne hasret kaldık kaydirigubbakcemile3

Canım benim, sağol hayatım Şeniz
Yüzleri kırptım ama hangi akla hizmet bilmiyorum, sitenin her yerinde resimlerim var :roflol:
El alışkanlığı sanırım kaydirigubbakcemile3

Yüzüme hasret kalanlarla itinayla buluşulur söyliyeyim opuyorumnanaktan

fıstıgımmm hiç seni unuturmuyum 356.sayfada senin gözünden kaçmış keleeeeekaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Malum bugün benim bayramımdı hihoyyyt o yüzden arkadaşlarımla gezmeye gittik bugün opuyorumnanaktan bu arada yeni saç rengimi bğenicekmisinz diye merakımdan koydum 2. fotoyuu boshayallersmile​

,

demothy çok güzelsin yine ve saçların harika çok yakışmış

kolyemi çekilişten Karabiber yolladı
bende hemen değerlendiriverdimm

barbim pantolon çok yakışmış ilk kez gördüm pantolonlu süpersin
valla tektek alıntı yaptım kızmazsınız umarım şimdilik gözüme takılanları yazdım birkaç tane daha var onlarda güzel hepiniz süpersiniz nazar değmesin

kızlar hepinize iyi haftasonları, dün akşam arkadaşımın düğünündeydim kıyafetimi eklemek istedim.
Düğünde beyaz giymiş görgüsüz demeyin, tonu burdakinden daha koyu aslında grimsi krem ama fotoda çok açık çıkmış :uhm:

Son düzenleme:
hangurkcum cok cok guzel olmussun,sadece ayakkabılarını sevmedım oda uzun burun sevmedıgımden dolayı

Çok şık olmuşsun hanturkscum
Beyaz konusuna gelince beyaz olsa da ben onu görgüsüzlük olarak algılamıyorum zaten,
Sadece tercih etmiyorum çünkü bu konuda takıntılı insanlar var yerimseniben

neden hanturkçum.bayılırım ben beyaza.vücuduna güvenenlerin rengi yerimseniben
özel günlerde siyah giyinip kilolarını kapatmaya çalışanlardan daha iyidir.

hangurkcum cok cok guzel olmussun,sadece ayakkabılarını sevmedım oda uzun burun sevmedıgımden dolayı

Hanturks bencede ayakkabı hariç çok zarifsin canım...

sağolun kızlar, evet sivri burunlar kalmadı artık pek ama ben bu ayakkabıyı çok seviyorum napıyım zemuszemus bi de elbiseye en uygun ayakkabım buydu tekrar ayakkabı almak da istemedim

Çok şık olmuşsun hanturkscum
Beyaz konusuna gelince beyaz olsa da ben onu görgüsüzlük olarak algılamıyorum zaten,
Sadece tercih etmiyorum çünkü bu konuda takıntılı insanlar var yerimseniben

sağol çenebazcım, sana da pembeler çok yakışmış, çantan blüzün çok tatlıymış canım.

neden hanturkçum.bayılırım ben beyaza.vücuduna güvenenlerin rengi yerimseniben
özel günlerde siyah giyinip kilolarını kapatmaya çalışanlardan daha iyidir.

yazıyı eksik yazmışım kızlar ya düğünde beyaz giyilmez ya hani o anlamda söylemiştim yoksa tabiki isteyen vücuduna güvenen herkes beyaz giysin çok da güzel durur aklinialirimsmile

Son düzenleme:
Emdevcim hoşgeldin, nerelerdesin kuzu :1hug:
Arkadaş düğünde beyaz giymekten bahsetmiş canım, hani bazı gelinler istemez ya kendinden başkası beyaz giymesin falan diye.
Bence de saçma ama ben de pek tercih etmiyorum düğünlerde zemuszemus

hankurks çok şıksın ve akr.katılıyorum ayakkabı olmamış galiba uzun burun bu elbiseye olmamış

hanturkscummm herseyinle dört dörtlük olmuşsun hatta prensesler gibi olmuşsun çok çok begendim duuu hatta bayıldım bebişimmm ya süper ötesisinnnn

hanturkcüm elbisen çok hoşmuş sana da çok yakışmış ben ayakkabının modelini beğendim ama elbisenin kemer kısmı sanırım lame , çantan ve ayakkabında lame olsaydı daha güzel olurdu bebekim ama yine de güzell taşımışsın opuyorumnanaktan

hoşbuldum bitanem opuyorumnanaktan
geliyorum ara sıra konuları dürtüklemeye.sempatiksalakcinni
ha gelin beyazken konuk beyaz olmasın diye düşünüp olabilir doğru aslındaCADIARZU. ama beyaz olmasada artık düğünlerde siyah giymesinler ya olmadı kırmızı giysinler bari :teytey:

herkesin fiziki senin gibi taş değil ki hatun sempatiksalakcinni bende siyah severim ya giyerim bazı bazı düğünlerde de ama kilo sakladığımdan değil sevdiğimden aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…