Bugün ne giydin? Çek görelim..

elbisen yakismis hanturks canim nerden aldin bende abiye arayisindayim kardesimin dügünü var 2 hafta sonra benim bir fikrim yok hic (

Son düzenleme:
selayhuscm tuniğini ç0ok beğendm cnm çok yakışmış bileziklerinle çok uyumlu Şeniz

bitanecik aşkımla emirgan korusuna lale bahçesine gitmiştik ordan kareler...

Süper :hooray:

Buda ben kızlar. Ayın 11'inde nişanım olmuştu. Nişan kıyafetim:kedi:

Sen de süpersin hayatım :hooray:

Elbisen çok ama çok şık üstünde de inanılmaz güzel durmuş.
Gözlerinin içi gülüyor ne güzel :hooray:

hankurks çok şıksın ve akr.katılıyorum ayakkabı olmamış galiba uzun burun bu elbiseye olmamış

sağol canım opuyorumnanaktan

hanturkscummm herseyinle dört dörtlük olmuşsun hatta prensesler gibi olmuşsun çok çok begendim duuu hatta bayıldım bebişimmm ya süper ötesisinnnn

çok teşekkürler canım benim sen de çok tatlısın opuyorumnanaktan

sağol twettycim, kemer aslında krem saten olduğu işin parlamış, ama taşları var o yüzden dediğin gibi lame de olurdu, bi dahakine o şekilde de denerim a.s.

bencede hanturks arkadasimiz cok şık olmusss:lepi:

sağol tatlım a.s.

elbisen yakismis hanturks canim nerden aldin bende abiye arayisindayim kardesimin dügünü var 2 hafta sonra benim bir fikrim yok hic (

teşekkür ederim selayhuscum opuyorumnanaktan ben elbiseyi javelinden almıştım geçen sene, güzel modeller oluyor orda

canım çok güzel olmuşsun
teşekkür ederim tatlım.

bencede çok güzel olmuşsun sevgili allah tamamına erdirsin
amin canım, teşekkür ederim.

sevgili sacın,makyajın,yüzün çok güzel görünüyor canım
ama ben elbiseni sevmedim taşları olmasaymıs daha guzel olabilirmiş
ama o elbise hazırdı tatlım. onlarda olmasa belkide çok sade olurdu?

sevgili allah tamamina erdirsin cnm senle nisanlini...
kiyafetin cok tatli taslarini bende sevmedim.. yüzün cok güzel duru masallah.
teşekkür ederim tatlım. taşları gzüeldi ama :Ş

sevgilicimmm öncelikle hayırlı ugurlu olsun canımcım kıyafetinde cok zarif ve sana çok yakışmış tatlışım renkleride çok datluymuş sacların makyajın cok uyumlu olmus çok begendim bidenemmm
teşekkür ederim tatlım, saçlarımı da şirin yapalım dedim. kuaförüm böyle yaptı:)

tutişş yakıyosun yavrım:lepi:

sevgili çok güzelmiş nişan elbisen:hulya:
teşekkür ederim tatlım.

aslında onlar ince, ondan da ince olsa belli olmazdı sanki tatlım?

çok güzelmiş elbisen ve yüzüne bayılıyorumya sevimli cadım opuyorumnanaktan
canımsın, teşekkür ederim tatlım.

Süper :hooray:

Sen de süpersin hayatım :hooray:

Elbisen çok ama çok şık üstünde de inanılmaz güzel durmuş.
Gözlerinin içi gülüyor ne güzel :hooray:
en mutlu günlerimden biriydi:)
teşekkür ederim tatlım.

bugün berlinde hava günesli olmasina ragmen oldukca serindi yinede günesli havanin tadini cikartmak icin kudamm da biraz gezintiye ciktik bu fotoda bugünün anisina benden olsun :)

tuticim tesekkür ederim canim en son gönderdigin fotodaki cantalarimizda ayni louis vuitton damier speedy esim evlilik yildönümümüzde almisti :)

Son düzenleme:
hadin kizlarrr giyinin süsleyin ekleyin pazar pazar diye dolanmayin bakiiim öyle pijamalarla $akkidi $akkidi :dance: :dance: :dance: :dance:

düş resmın cok guzel cıkmıs boyun uzun sanırım kılon tuhaf durmuyor benım boy 160 spor ayakkabı gıymek bana hıc yakısmıyor sende cok hos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…