Bugün ne giydin? Çek görelim..

twetty canim resimlerde ne hikmetse uzun cikiyor bacaklarim uzun heralde ondan olsa gerek diye düsünüyorum 1.68 boyum uzun degilim orta hallikaydirigubbakcemile3

Naber hanımlar, gördüğüm kadarıyla yine herkesler bomba gibi :lepi:
xgicim aksesuarlarını atmana çok sevindim, geçmiş olsun tatlım opuyorumnanaktan

Size bir 23 Nisan Çenebazı sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
twetty canim resimlerde ne hikmetse uzun cikiyor bacaklarim uzun heralde ondan olsa gerek diye düsünüyorum 1.68 boyum uzun degilim orta hallikaydirigubbakcemile3

kısa da değilsin bacım , ay ne iğrenç bi lafsempatiksalakcinni bacak boyun uzun demekki gülüm annemde 1.62 falan ama bacakları dirgon gibi çok uzun duruyor hatun kaydirigubbakcemile3

:roflol:çenebaz tek kelimeyle mikemmmellllllllsin bitanem şuan içim haset ve imrenim duygularıyla doldu kaydirigubbakcemile3

kıslarr hepinizde harikasınnnız maşallahhh
off off sizi gördükçe kötü oluyorummmm

Neden kötü olasın hayatım, sen de fıstıksındır eminim Şeniz

:roflol:çenebaz tek kelimeyle mikemmmellllllllsin bitanem şuan içim haset ve imrenim duygularıyla doldu kaydirigubbakcemile3

Kuzu o senin mikemmeliyetin sempatiksalakcinni
Neme haset imrenim sergiledin kız, bileyim de haberim olsun bari Şeniz

cenebaz civilcivilsin yine canimcim.. sana bir sarki hediye ediyorum
pembe giyerim pembe , pembe yakisir gence ,insan bir hos oluyor cenebazi görünce :dance:

Neden kötü olasın hayatım, sen de fıstıksındır eminim Şeniz

Kuzu o senin mikemmeliyetin sempatiksalakcinni
Neme haset imrenim sergiledin kız, bileyim de haberim olsun bari Şeniz
herbişeyine anamm Şeniz
cenebaz civilcivilsin yine canimcim.. sana bir sarki hediye ediyorum
pembe giyerim pembe , pembe yakisir gence ,insan bir hos oluyor cenebazi görünce :dance:

delüüüüü kaydirigubbakcemile3

Malum bugün benim bayramımdı hihoyyyt o yüzden arkadaşlarımla gezmeye gittik bugün opuyorumnanaktan bu arada yeni saç rengimi bğenicekmisinz diye merakımdan koydum 2. fotoyuu boshayallersmile​

,

Son düzenleme:
demothy cok hos görünüyorsun canim saclarinda yakismis..bende 2 hafta önce röfleden karamel bakir rengine döndüm seninkine yakin bir ton, bu sene karamel tonlari cok moda seninki de karamel rengine yakin bir renk olmus

demothy cok hos görünüyorsun canim saclarinda yakismis..bende 2 hafta önce röfleden karamel bakir rengine döndüm seninkine yakin bir ton, bu sene karamel tonlari cok moda seninki de karamel rengine yakin bir renk olmus

Sağol canım bende sana bayılıyorum fiziğn çok güzel , kendine yakışanı iyi biliyosun

ezgicimmm tek kelimeyle herseyinle çok datlu olmuşsun canımcımmm

çenecimmmm pembiş pembiş ne datluuuu olmuşun böle yaaa sennn canım gercekten şirine gibi olmuşsun bayıldım pembişlerine

Malum bugün benim bayramımdı hihoyyyt o yüzden arkadaşlarımla gezmeye gittik bugün opuyorumnanaktan bu arada yeni saç rengimi bğenicekmisinz diye merakımdan koydum 2. fotoyuu boshayallersmile​

,

demothycimmm sacların bluzün ayakkabın sen herseyinle süpersin yine bidenemmmm

demoty cnm sac rengin cok hos olmus .. kaslarinda ayni tonda onlarida boyadinmi ? esas sac ve kas rengin nedir bende pazartesi kuaföre gidecegimde kahvekaramel mi yoksa bakirmi ne olacagini hic bilmiyorum

melikecik bugun beni unutmusun cok gücendim :)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…