Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu pazartesi ve de bugün giydiklerim

buda bugün sopa yutmuş pozuyla tivi

Son düzenleme:
kızlar bu arada forumda gördüğüm bi saç baKımını uyguluyorum ayy burası yeride değil ama söyliyim eyvahedigeldismile
saçlarım için haftada bi... bemiks 1 tane... badem yağı 1 yemek yaşığı... yarım çay bardağı suya bi tutam sinameki atıp kaynatıyorum ılındıktan sonra hepsini karıştırıp saçıma sürüp 3-4 saat bekletiyorum.. yalnız yıkarken sacınıza sampuan dökün biraz ovalayın sonra suyu dökün yoksa yağ saçtan çıkmıyoooo akannehir hee bu arada sampuanımın içine 4-5 tane sarımsak rendeledim onunla yıkıyorum sürekli çabuk uzatıyor bu formül... ama korkmayın çok kokmuyor kızlar herkese saçlarım kokuyomu diye sordum valla :roflol: isterseniz en son normal sampuanlada durulayın bi kez a.s

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
benim topiğimden mi gördün hayatım onu aklinialirimsmile beklerim buyur gel haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz? - Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca bak benim saçlar 3 ayda ne hale geldi:icecream:

tuti ben resim elkerken koyup kaldırmışsın yine elbiseyi gerberdücem seni he alsanaalsanasmile
maçı bende izliyorum devre arasına girdi koy hadi müsaitsen Şeniz

maç devre oldu o arada tweetim senin için ekledim tekrar resmi...

hanımlar lütfen alıntı yapmayın silicem
...

tweetim t shirt'ün çok hoşuma gittiiiiiiiiiii

Son düzenleme:
buda şimdiki halim BJK maçı'na gidicektim ama biraz rahatsızlandım gidemedim maça...
bende evde takılıyom bu şekilde maçı izliyorum fanatik tuğçe karşınızda haha...
formam belli olmuyor ama beyaz kartal pençesi formam var üstümde...

alıntı yapmayınız lütfen...

Son düzenleme:
tutiii bir offffffff çektim derinden :roflol:
senin nişanın mıydı bu canım yoksa arkadaşın mı anlayamadım o kısmı nişanlın çotur çotur çatlayacak diyim sana opuyorumnanaktan :nazar:

tutiii bir offffffff çektim derinden :roflol:
senin nişanın mıydı bu canım yoksa arkadaşın mı anlayamadım o kısmı nişanlın çotur çotur çatlayacak diyim sana opuyorumnanaktan :nazar:

yok bebem benim değil arkadaşımın nişanında giycem kendi nişanımda bu kadar basit giyinmem tatlım daha güzel bişeyler tercih ederim...teşekkürler tatlım...

tutişim oxxo dan mı aldım demiştin kot diyorsun ama hiç benzemiyor kota kız hemen oxxoya gitmem lazım valla bizimde yakında bir düğün varrrrrr kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

tutişim oxxo dan mı aldım demiştin kot diyorsun ama hiç benzemiyor kota kız hemen oxxoya gitmem lazım valla bizimde yakında bir düğün varrrrrr kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

ewet canım kot oxxo dan aldım 70 tl ye..
bershka ve kotondada var aynı modelden ama oxxo nun modeli daha hoşuma gitti kotondaki açık maviydi...bershkada garip kot kumaşlı var böle çamaşır suyu dökülmüş üstüne sanki onu beğenmedim bende direk oxxo dakini aldım...yanlız alacaksan acele et ben small bedenini capıtol mağazada bulamadım bana en yakın mağaza capıtol olduğu için kozyatağı carrefourdan getirtti ordaki çalışan kız saolsun...
kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3
yok bebem benim değil arkadaşımın nişanında giycem kendi nişanımda bu kadar basit giyinmem tatlım daha güzel bişeyler tercih ederim...teşekkürler tatlım...

hiçte basit değil bebeemm valla benim nişanlığımda kabarık mabarık bişiy değildi ama bol bol oynayayım diye ama uzundu şimdiki aklım olsa mini bir nişanlık giyerdim kaydirigubbakcemile3

canımcım sayfayı yenile düzelir arada gözükmüyor..

yok canım vermiyeceğim izin kopardım erkek arkadaşımdan tamam giy dedi sonunda hehehekaydirigubbakcemile3
heheh ii bari kaydirigubbakcemile3 yaşasın kadının fendiii delikafadulden güle güle kullan kuşum a.s.:nazar:

kaydirigubbakcemile3

hiçte basit değil bebeemm valla benim nişanlığımda kabarık mabarık bişiy değildi ama bol bol oynayayım diye ama uzundu şimdiki aklım olsa mini bir nişanlık giyerdim kaydirigubbakcemile3

cnm bende nişanımda çok kabarık bişey istemiyorum gelinliğim çok kabarık olsun istiyorum...kafamda nişanlık modelleri var bir ara paylaşırm onlarıda...bende çok severim kısa elbiseleri...

heheh ii bari kaydirigubbakcemile3 yaşasın kadının fendiii delikafadulden güle güle kullan kuşum a.s.:nazar:

heheheh doğru söylüyorsun canım kadının fendi erkeği yendi...
çok fazla sevmem erkeklere yüz vermeyi her dediklerini yapmamak lazım dimi hehheh
:eek:lmaz:

ewet canım kot oxxo dan aldım 70 tl ye..
bershka ve kotondada var aynı modelden ama oxxo nun modeli daha hoşuma gitti kotondaki açık maviydi...bershkada garip kot kumaşlı var böle çamaşır suyu dökülmüş üstüne sanki onu beğenmedim bende direk oxxo dakini aldım...yanlız alacaksan acele et ben small bedenini capıtol mağazada bulamadım bana en yakın mağaza capıtol olduğu için kozyatağı carrefourdan getirtti ordaki çalışan kız saolsun...
kaydirigubbakcemile5

cevahire bi bakarım tatlım inşallah bulurum :kedi: mnyk bişeymiş doğrusuzemuszemus

cnm bende nişanımda çok kabarık bişey istemiyorum gelinliğim çok kabarık olsun istiyorum...kafamda nişanlık modelleri var bir ara paylaşırm onlarıda...bende çok severim kısa elbiseleri...

heheheh doğru söylüyorsun canım kadının fendi erkeği yendi...
çok fazla sevmem erkeklere yüz vermeyi her dediklerini yapmamak lazım dimi hehheh
:eek:lmaz:
eed kesinlikle yapmamak lazım,sonra önlerini alamıyoruz wallakafamçokkarıştı

tutiii resmı sılmek yasak:1closedeyes:

bız gormeden sılıyon mıllet dıyor o nnneeee bızde catlıyalım dımı burda tüüü kaka :1closedeyes:

X