Bugün ne giydin? Çek görelim..

tiviti hadi bi sexü hemşire kıyafeti koyda yıkılsın şu topikkkk sempatiksalakcinni :roflol:
hiç resim yok böğün ya burda işler kesat :dilcikar:

tiviti hadi bi sexü hemşire kıyafeti koyda yıkılsın şu topikkkk sempatiksalakcinni :roflol:
hiç resim yok böğün ya burda işler kesat :dilcikar:

yok canım buralar bana dar artık kaldırmıyor bu topic:roflol: böyle resimler için zihniyetlerin değişmesi şart :nazar: Özgürlük yok kaydirigubbakcemile3 Bu kadınların birbirine yaptığını erkek kadına yapmaz valla kötükedihüso

yok canım buralar bana dar artık kaldırmıyor bu topic:roflol: böyle resimler için zihniyetlerin değişmesi şart :nazar: Özgürlük yok kaydirigubbakcemile3 Bu kadınların birbirine yaptığını erkek kadına yapmaz valla kötükedihüso

sen sağa yazdığım linke ekle sexü resimlerini
ben seve seve bakarım sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
sapıkbarbievekensmile sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
cennetkokulum giydiklerini cok yakistiriyorsun herzamanki gibi güzel olmusun
xzgi sende citi pitisin cok hos olmusun yine.

bende dün ekledim ama resim ekranda cikmadi nerden yapinca ekranda oluyor??benimki ayri link verdi öyle acildi

guzel yorumların ıcın tesekkurler canımm opuyorumnanaktan

ilgin ne güzel bir hamilelik böyle hepimize böylesini versin zemuszemus
tugibu çok hoş görünüyorsun tatlım :nazar:

5618.jpg

5629.jpg

bugunde bunu gşydim okula giderken pek düzgün poz olmadı

cennet kokulum siyahları bende severim hersaçlada güzel gittiğini düşünüyorum kıyafetlerin hoş , ama puşiyle olmamış ayakkabın da güzel fakat ayakkabında :umursamaz:
kontes tatlım çok hoşsun pozlarında öyle fizikte aklinialirimsmile :nazar:

canm şalı oylesıne attım cok sıyah usutm resımde boguk olmasın dıye cıkarken takmamıstım bırde sıyah cızme gıysem cok bogardı grı bot grı canta grı taç takıtm aklinialirimsmile

xzgı sagol bıdenem salı kımse sevmedı asllında guzelde kıyafete gıtmedı hadı sen de ekle

barbım vallaha hıc bır yere gıttıgım yok normalde hep evdeyım kızımı okuldan almaya gıderken gıyınıyorum

morsalkım cok sade gorunuyosun bıtanem:hulya:

ilgin bende cok begendm hıc kılo almamıssın

tugibi
canım cok guzelsın ben saclara bıttım nasılda parlamıs kendı sacın sanırsam bırde her renk yakısır yavrum sana bende oyleydım onceden 2 yıldır renklı gıyıyorum bebegım kız gencken gıy renklı bırde hep sıyah grı beyaz gıbı soguk renkler gıydıgın ıcın gozun alıskın degıldır renklıye 1-2 gıy ıltıfat al alısırsın

böyle çıtır çıtır giyiyorsunuz benim gibi hamilelerde çatlıyor hepiniz süpersiniz kızlar bende hamile cicilerimle eklesem nasıl olur ki???
asıl sen süpersin canımm ayh ne mutlu sana ki bebişin olucaka.s. Allah uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin inşallahhhh:Saruboceq:

selam kızlarrrra.s. ben bugün okulda nöbetçiydim öğrencilerime cekktireyim dedim bi bakın bakalım
üstümdeki beyaz badiyi barbiden görmüştüm , accık kıskannçlık yapıp bende aldım barbicim kızmazsın ama demiopuyorumnanaktan
http://i1003.hizliresim.com/2010/3/10/5956.jpg

Son düzenleme:
X