Bugün ne giydin? Çek görelim..

ekledim cennetkokulum a.s. kafam biraz dağılsın diye kızlarla kahve içmeye gittim :içelim: taytım siyah gibi çıkmış ama kahverengi

6623.jpg

ben bu kombını cok begendım bıtanem gomlek supermıs

alıntı yapmayınız lütfen...resimde belli olmuyor ama elbise kot..bu resimde öylesine deneme amaçlı giydim evde..nişanda ayakkabı lame topuklu ayakkabı ve lame el çantası alıcam ayrıca erkek arkadaşımada benim üstümdeki elbisenin aynı kot kumaşından kravat diktiriyoruz...
ayyyyyyyyy yine kaçırdımmmmm
neyse bayanlar BEŞİKTAŞ'ımın maçı var ...maç izleyeceğim sonra görüşmek üzere...
o da güselllllll anammm benimmm kociş izlemesinnnnnnnn

bu pazartesi ve de bugün giydiklerim

buda bugün sopa yutmuş pozuyla tivi
tiwiti valla yazamadım nikini kusura bakma ne giysen yakışıyor maşallh çok güzlEsin
7118.jpg

maç devre oldu o arada tweetim senin için ekledim tekrar resmi...

hanımlar lütfen alıntı yapmayın silicem
...

tweetim t shirt'ün çok hoşuma gittiiiiiiiiiii

tuti manken gibi fiziğin var ya

cennet kokulum tatlım bu resım cok acık üstelik erkek arkadaşım görürse resimleri nette uçar bana birde internette bu facebookta falan bnim resimlerimden fake profil oluşturmuş birileri çok başım ağrıdı o yüzden resim koymaktan korkuyorum artık...

dut pekmezi canım benim resmimi lütfen alıntından silermisin o resmimi silmem gerekiyor benim çok açık arkadaşlara elbisemi göstermek için ekledim resmimi silicektim zaten lütfen...

bazılarınız öyle güzel fiziklere sahipsiniz ki bakmaya doyamıyorum cidden sürekli dönüp dönüp aynı resimlere baktığım oluyor mankenlere taş çıkarırcasına bayanlar var burda ama bazılarıda varki kilolu falan onlarda insanın göz zevkini bozuyor yani yakışmıyor işte güzel fizikli hatunlar resim koysun bol bol gözümüz gönlümüz açılsın burda .

dutpekmez tabı guzel fızık herkesın hayalı ama bu topık kıyafetımızı gosterdıgımız paylastıgımız bır topık bıtanem yanı kımın fızıgı daha guzel olayı degıl yada kılolu olanlar guzel gıyınmez dıye bıseyde yok bıtanem herkes eklesın kılolularda eklesın hem kılolu olup hemde nasıl guzel gıyınılır gorelım hem oyle aman aman kıloda kımse yokkı canımcım buraya ekleyen:sinifsinif:

tu basın agrıyacaksa yuzunu kapatta ekle bıtanem oyle kullanamazlar ekleyıp sılmek yasak bu topıkte bılıyosun benım gıbı yap yuzunu kes yada kamufle et cogu kısı oyle yapıyor

tu basın agrıyacaksa yuzunu kapatta ekle bıtanem oyle kullanamazlar ekleyıp sılmek yasak bu topıkte bılıyosun benım gıbı yap yuzunu kes yada kamufle et cogu kısı oyle yapıyor

tamam canım öyle yaparım bir dahakine silmenin yasak olduğunu bilmiyordum...
bu resimde sadece elbiseyi göstermek için ekledim yoksa böyle bir kıyafetle dolaşamam günlük hem havalar daha soğuk hemde sokakta böyle giyinmem zaten hemde topiğe uymuyor bugün ne giydin diye bugün bunu giymedim halbu ki....
teşekkür ederim canım fikrin için...

bende cok korkuyorum yaa resim eklemekten buraya dün birtane ekledim sonrada icim icimi yedi acaba yükledigim yere kayit falan oldumuki diye :))gerci yüzümü kapamistim ama yinede
tuti canim bu hizliresim güvenilirmi peki?

tamam canım öyle yaparım bir dahakine silmenin yasak olduğunu bilmiyordum...
bu resimde sadece elbiseyi göstermek için ekledim yoksa böyle bir kıyafetle dolaşamam günlük hem havalar daha soğuk hemde sokakta böyle giyinmem zaten hemde topiğe uymuyor bugün ne giydin diye bugün bunu giymedim halbu ki....
teşekkür ederim canım fikrin için...

yavvv bosverrrrr sengözlerimebaksanab ıstersen gunluk gıyer ıstersen gece gıyer sın kıme ne hayatım hıcte goz tırmalıyan bır durum yok hanım hanım olmussun:icecream:

bende cok korkuyorum yaa resim eklemekten buraya dün birtane ekledim sonrada icim icimi yedi acaba yükledigim yere kayit falan oldumuki diye :))gerci yüzümü kapamistim ama yinede
tuti canim bu hizliresim güvenilirmi peki?

bilmemki canım güvenilirmi değilmi bende bilmiyorum kiiibilmiyorumkismile

yavvv bosverrrrr sengözlerimebaksanab ıstersen gunluk gıyer ıstersen gece gıyer sın kıme ne hayatım hıcte goz tırmalıyan bır durum yok hanım hanım olmussun:icecream:

valla tatlım korkuyorum ben çok fena yaaaa
olsun canım çok açık ya o resim baksana tavuk gibi her yerim meydanda ayyy utandım
:sinifsinif:

ben bu kombını cok begendım bıtanem gomlek supermıs

tesekkurler dogal guzellıgımm opuyorumnanaktan sana yapılan yorumlardakı cevaplarına bakıyorum da kızıyorum bazen sana bu kadar mutevazı olma dıyee makyaj yapabılırmı o kası gozu heheyyytt :lepi:

X