Bugün ne giydin? Çek görelim..

CennetKokulum'cumm kollar belli olsun diye öyle durdum kuzucum ama zormuş da valla boydan çekim,bilemedim nası dursam etsem diye kaydirigubbakcemile3 beğenen herkese de çoookkkk mersi canlarımm Şeniz

2uivhw5.jpg

73jfps.jpg

buda gecen hafta adapazarına gittiğimizde..

söylemeden geçemedim cnm çok hoş görünüyorsun. Özelliklede saçlarının rengi ve modeli çok çok güzel bayıldım sana :KK70:

ilgin ne güzel bir hamilelik böyle hepimize böylesini versin zemuszemus
tugibu çok hoş görünüyorsun tatlım :nazar:

:kedi:

morsalkım cok sade gorunuyosun bıtanem:hulya:

ilgin bende cok begendm hıc kılo almamıssın

tugibi
canım cok guzelsın ben saclara bıttım nasılda parlamıs kendı sacın sanırsam bırde her renk yakısır yavrum sana bende oyleydım onceden 2 yıldır renklı gıyıyorum bebegım kız gencken gıy renklı bırde hep sıyah grı beyaz gıbı soguk renkler gıydıgın ıcın gozun alıskın degıldır renklıye 1-2 gıy ıltıfat al alısırsın

evet canım kendi saçım ama burda koyu cıkmış biraz siyah gibi :ecrin_bebek: doğru diyosun hayatım gençken giyelim cicileri aklinialirimsmile bu yaz alıcam öleee renkli renklii ohaoldumsmile bi tane geçen seneden var krem rengi elbise giymiştim du bakım bulursam onu ekliyim sizee olumunekankayizsmile

morsalkım bu bluzünü sevdim uyumlu olmuşsun..
mırmır bayıldım sana canım şıklığını mı söylesem saçlarının güzelliğini mi söylesem harikasın bugünün nazar boncuğu sana olsun :nazar::kedi:

söylemeden geçemedim cnm çok hoş görünüyorsun. Özelliklede saçlarının rengi ve modeli çok çok güzel bayıldım sana :KK70:

teşekkür ederim hayatım opuyorumnanaktan saçlarım düzdür benim hiç bi şekle girmezzz yaa eyvahedigeldismile akşam sararım bi heyecanla sabah açarım 15-20 dk sonra sonuçç hüsran :gitme:

kızlar bu arada forumda gördüğüm bi saç baKımını uyguluyorum ayy burası yeride değil ama söyliyim eyvahedigeldismile
saçlarım için haftada bi... bemiks 1 tane... badem yağı 1 yemek yaşığı... yarım çay bardağı suya bi tutam sinameki atıp kaynatıyorum ılındıktan sonra hepsini karıştırıp saçıma sürüp 3-4 saat bekletiyorum.. yalnız yıkarken sacınıza sampuan dökün biraz ovalayın sonra suyu dökün yoksa yağ saçtan çıkmıyoooo akannehir hee bu arada sampuanımın içine 4-5 tane sarımsak rendeledim onunla yıkıyorum sürekli çabuk uzatıyor bu formül... ama korkmayın çok kokmuyor kızlar herkese saçlarım kokuyomu diye sordum valla :roflol: isterseniz en son normal sampuanlada durulayın bi kez a.s

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

TUTİciğim ben senin yaşını daha büyük sanıyordum her zaman klasik kıyafetlerle gördüğümden olsa gefek
bu kotku kombinasyonla yaşın küçük geldi gözüme..
küpelerin hariç kombinin beğendim tatlım..

ayrıca nişanda giyiceğin elbiseyi göremedim ben merak ettim ??

barbim ben 27 yaşındayım tatlım ama tipim minyon olduğu için beni herkes ufak sanıyor 27 yaşındayım değince böle:1shok: böle bakıyorlar...

nişanda giyeceğim kıyafet gayet spor canım ben abiye kumaş elbiseleri sevmiyorum hep kafamdan tasarlayıp sonra alışverişe çıkıp kafamdaki kombini alıp öyle kombin yapıyorum...birde arkadaşımın nişanı akrabam olsa daha ağır kıyafetler giyerim ama arkadaşım olduğu için rahat bişeyler tercih ettim...
teşekkür ederim canım...

barçman ablam saolasın...
bynkutluay canım ekledim dün gece kaldırdım sonra hemen çok açık diye...eklerim yine canım...
tweetim ekledim ama kaldırdım canım eklerim yine...

ekledim cennetkokulum a.s. kafam biraz dağılsın diye kızlarla kahve içmeye gittim :içelim: taytım siyah gibi çıkmış ama kahverengi

6623.jpg

tugibu gercekten a.s.cok hos gorunuyorsun
pantolunun deri sanirim..

yok canım deri değil o pantolon ya kendinden parlak y london'dan almıştım çok eski boshayallersmile

bynkutluay canım ekledim dün gece kaldırdım sonra hemen çok açık diye...eklerim yine canım...
tweetim ekledim ama kaldırdım canım eklerim yine...[/QUOTE]

tuticim çok merak ettim yaa elbiseni hayatım eklesenee mafoldumben

yok canım deri değil o pantolon ya kendinden parlak y london'dan almıştım çok eski boshayallersmile

tweetim ekledim ama kaldırdım canım eklerim yine...

tuticim çok merak ettim yaa elbiseni hayatım eklesenee mafoldumben[/QUOTE]

ekliyorum canım birazdan...bayanssulusmile

alıntı yapmayınız lütfen...resimde belli olmuyor ama elbise kot..bu resimde öylesine deneme amaçlı giydim evde..nişanda ayakkabı lame topuklu ayakkabı ve lame el çantası alıcam ayrıca erkek arkadaşımada benim üstümdeki elbisenin aynı kot kumaşından kravat diktiriyoruz...

Son düzenleme:
bugun sormustum ama araya gitmis sanirim, resimlerin burda ekranda direk olarak gözükmesi icin nerden yükleyebilirim, baska link acilmadan ?

tuticim elbise çok güzell aklinialirimsmile eğer kot kumaşındaysa kırmızı önü yuvarlak rugan ayakkabı ve çantada çok yakışır buna :1rolleyes: bershka 'da beğenmiştim bunun aynı modelini ama rengi kremdi ve nubuktu kaydirigubbakcemile2

selayhus cnm www.hizliresim.com dan resmini download et sonra orda altta resim panoları olan bölümü işaretle yükle de çıkan sayfada en alttaki linki dünya gibi bişey varya onun yanındaki simgeye yapıştır bu kadar canım...

tuticim elbise çok güzell aklinialirimsmile eğer kot kumaşındaysa kırmızı önü yuvarlak rugan ayakkabı ve çantada çok yakışır buna :1rolleyes: bershka 'da beğenmiştim bunun aynı modelini ama rengi kremdi ve nubuktu kaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim canım bende ilk kotonda gördüm bu elbisenin modelini almadım o an...sonra ne zaman sonra oxxo da gördüm dün we hemen aldım bershkadada buz mavisi rengini gördüm canım...
kırmızı papuç ve çantam var canım ama kırmızı yakışmıyor bana biliyormusun ???
:gitme:

X